שיחת משתמש:מלוואח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
If you can't read Hebrew, it's your problem.


שלום מלוואח וברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
תודה לכם על תרומותיכם בערך Disney.
אני משתמש 7 , שגיאה בביטוי: תו פיסוק בלתי מזוהה, "א"
אני מקווה שתהנו ותרצו להשאר, אם לא, הדלת נמצאת שם... לא, קצת ימינה... לא כל כך ימינה!

לפניכם אינדקס המדריכים של האתר. חובה לקרוא אותם. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות בתור משתמשים חדשים, זה לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שנמצא באינדקס בשביל הבנה טובה יותר על האתר, את משמעותו ודרך השימוש בו.


  • חשוב לקרוא את המדריך הכללי למשתמשים חדשים:

המדריך לאיןציקלופד המתחיל

  • צריכים עזרה ממשתמשים ותיקים?

פרויקט החונכות של איןציקלופדיה

  • יש לכם שאלה כללית?

דף שאלות ותשובות


מדריכי כתיבה:

מדריכים לעיצוב ולצד הטכני:אם אתם צריכים עזרה נוספת או שיש לכם שאלות נוספות, אתם יכולים לדבר איתי בדף השיחה שלי.

בהצלחה ובהנאה, אפרים-בלי-מכנסיים (שיחה) 15:53, ביולי 31, 2014 (UTC)
הודעה זאת תשמיד את עצמה בעוד חמש שניות149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך Disney שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:מלוואח/Disney". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.


Differentusername (שיחה) 19:46, ביולי 31, 2014 (UTC)


העברת ערכים למרחב הפרטי שלך

היי, ראיתי שאתה קורא את הדברים שכותבים לך, אבל לא עונה. חבל (אם זה כי אתה לא יודע איך לענות: פשוט תלחץ על "ערוך" בדף השיחה שלך). בכל אופן, מעבירים לך המון ערכים למרחב הפרטי שלך פשוט כי הם קצרים מדי. אתה כותב טוב לדעתי ויש לך גם אחלה רעיונות (אהבתי את השם המדעי פה למשל), אבל אתה פותח ערכים מוקדם מדי, כשהם קצרים ולא מפורטים מספיק. אם אתה רוצה לפתוח ערך במרחב האישי במקום במחרב הראשי, פשוט תכתוב בשם הערך "משתמש:מלוואח/שם הערך" (בלי המרכאות כמובן). אני מקווה שתהנה פה. אם יש לך עוד שאלות, כתוב לי בשיחת משתמש:Differentusername. Differentusername (שיחה) 18:52, באוגוסט 4, 2014 (UTC)

מרשמלו

149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך מרשמלו שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:מלוואח/מרשמלו". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.


כדאי לך לנסות לכתוב באיןמילון, שם אפשר לכתוב ערכים קצרים. אהבתי את מה שעשית פה. Differentusername (שיחה) 16:52, באוגוסט 5, 2014 (UTC)

אתה תקשיב לי ותקשיב לי טוב

אתה לא מבטל את העריכות שלי לא משנה עד כמה הם לא מוצאות חן בעינייך, אתה לא תשים תמונה מעל לגודל 300px כי זה גדול מדי ולא איןציקלופדי. רוקד עם זאבים (שיחה) 20:58, באוגוסט 7, 2014 (UTC)

וואו. תקיף. Differentusername (שיחה) 13:22, באוגוסט 8, 2014 (UTC)

לא תקיף. פשוט מטומטם !!!

תראה, חבל להיכנס לריבים מיותרים. הכותרת זה ציטוט ידוע שלי אני לא התכוונתי להעליב אותך, תנגב את הדמעות ותקשיב זה שזה מצחיק אותך זה בסדר אבל הקטע באתר הזה הוא לא שזה יצחיק רק אותך ושבעת חבריך אלא שיצחיק גם אנשים שאין להם קשר דם אתך ואני בסך הכל מנסה לעזור לך. רוקד עם זאבים (שיחה) 21:48, באוגוסט 9, 2014 (UTC)

אזהרה!

Achtung.png
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות באיןציקלופדיה ונחשבות להשחתה, אז כשהתעלמת מהערות משתמש:Mctomerd ואף כינית אותו בכינויים פוגעניים ובכך הפרת את כללי ההתנהגות בקהילת איןציקלופדיה, ביצעת פעולה הנוגדת את חוקי איןציקלופדיה. ההשחתה טופלה ואינה משמעותית ולכן רק נזהיר אותך, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.


אפרסמיהו ג'וניור/יש אימי לדבר 08:13, באוגוסט 10, 2014 (UTC) אוקיי תודה על האזהרה מראש אקח לליבי מלוואח (שיחה) 10:56, באוגוסט 10, 2014 (UTC)

תקשיב לי אתה

אני מצטער, אבל לא מבין על איזה ערך מדובר. מספיק עם ההצגות, אם יש משהו לא בסדר אני אשמח לדסקס בדף השיחה שלך. מלוואח (שיחה) 14:07, באוגוסט 10, 2014 (UTC)

בכל ערך, אל תעשה יותר מ-300px זה מציק בעיניים. רוקד עם זאבים (שיחה) 16:13, באוגוסט 10, 2014 (UTC)


ידידי הצעיר

מתוקף תפקידי כמפעיל אני מזהיר אותך. לאור ערכי הזבל שיצרת, הריני מודיע לך כי אם לא תשפר את ערכיך ותקשיב לחוקים, תחסם לזמן בלתי ידוע. אני ממליץ לך גם למצוא חונך. בוא להתפלסף, שוב 20:31, במאי 29, 2015 (UTC)