משתמש:מלוואח/למור

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "מלוואח/למור" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


הלמורים (שם מדעי: Al_Tikra-et-ze) הם חיית פרא הנפוצה בעיקר ברעננה ובדרום ראש העין, שליד חופי אפריקה. הם יותר קטנים מרוב הקופים, משום שלידתם אורכת רק שלושה ימי חול.

Al_Tikra-et-ze
למור.jpg
שנות חייו לנצח
מקום לידה ראש העין, רעננה.
מקצועות בולטים תעשיית הבידור
השקפת עולם שמאלנים
מידת נעליים תלוי זן

התפתחות הלמורים בחברה

הלמורים ותעשיית הסרטים

עם השנים, בעקבות התפתחות הרקונים בסביבות ברים בראש העין והסביבה, התחילה נדידה טבעית להוליווד ולבסוף לתעשיית הסרטים. כיום, בכל סרט, המכבד את עצמו, תצפה בלמור, אחד או שניים לפחות, משחקים בסרט כדמויות משניות. כמובן, ששאיפתם של הלמורים היא להתפתח לדמויות ראשיות ואף לפתוח בקריירות שונות בהן ישגשגו.

התערבבות הלמורים בין מפורסמים

כידוע הלמורים הגיעו להוליווד ופרצו בגדול, מה שעזר להם להגיע למפורסמים בתעשיות הסרטים והמוזיקה, אך בתחילת דרכם נאלצו הלמורים לעבוד בצורה משפילה ומזלזלת בעבודה אשר לא דורשת שום כישורים מוטורים ושום רמת איי קיו, מאפרי סטיילינג לסדרת הטלויזיה עטורת הפרסים "החדר של חני". משם עלו בהדרגה לרמת מפיקים בסרטי הסטודנטים בסלובניה. פריצתם הגדולה נערכה בשלהי שנות השמונים בעקבות רומנן הסוער של חני נחמיאס ולינדזי לוהן הידועות גם כצמד המדבבות הרשמי של "דפנה ודודידו. (חני היא דודידו). בעקבות זכייתם בפרס האיפור לטלנובלה הטובה ביותר נבחרו, הלמורים, לשחק בסדרת הסרטים מדגסקר, שלושה סולקו מן החבורה עקב טיפשותם והתפרסמו בספין-אוף המוכר והטוב לסרט מדגסקר.

שלוחות וזנים

כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת נודע לנו כי בעקבות שינויי טמפרטורות ואקלים בין הוליווד וסביבת ראש העין התפתחו זנים שונים מן החיה המקורית:

  • עופר שכטר- זן שנוצר בתנאי קור קלים והתכווץ לגודל מינימלי. יש האומרים כי זן זה הוא אגדה אורבנית ולא קיים במציאות, אחרים טוענים כי יש קשרים עזים בין הזן הנכחד הנ"ל לשטן בכבודו ובעצמו.
  • ג. יפית-זן זה נוצר גם הוא בתנאי קור ולכן גידל על רוב גופו שכבת שומן ושיער עבות בתור מגננה מתנאי הטבע הקיצוניים. יש הטוענים כי זן זה הוא השטן.
  • רוני דלומי- זן זה נוצר כשקבוצת ג. יפיתים (תודה לאל שהם זן נכחד) עברו בשכבת אוויר חמה יחסית והשילו חלק משיערם האינסופי והכינו איתו בובות וצעצועים לחברי כת השטן.
  • אבי ביטר- זן זה נוצר בחוסר של מזון לזמן ממושך. לאחר כמה שנים של חוסר במזון ביטרה הלהקה עדר חזירי בר. מה שמראה על יכולותיו לשרוד ימים ללא אוכל (על מי אני עובד). יש האומרים כי זן זה הוא החוליה החסרה בין בני האדם ללמורים.