שיחת משתמש:Spagetit

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
If you can't read Hebrew, it's your problem.


שלום Spagetit וברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
תודה לכם על תרומותיכם בערך לק לציפורניים.
אני משתמש דולי , ואני מפעיל מערכת באיןציקלופדיה.
אני מקווה שתהנו ותרצו להשאר, אם לא, הדלת נמצאת שם... לא, קצת ימינה... לא כל כך ימינה!

לפניכם אינדקס המדריכים של האתר. מומלץ בחום לקרוא אותם. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות בתור משתמשים חדשים, זה לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שנמצא באינדקס בשביל הבנה טובה יותר על האתר, את משמעותו ודרך השימוש בו.


  • חשוב לקרוא את המדריך הכללי למשתמשים חדשים:

המדריך לאיןציקלופד המתחיל

  • יש לכם שאלה כללית?

דף שאלות ותשובות


מדריכי כתיבה:

מדריכים לעיצוב ולצד הטכני:אם אתם צריכים עזרה נוספת או שיש לכם שאלות נוספות, אתם יכולים לדבר איתי בדף השיחה שלי.

בהצלחה ובהנאה, -- 127.0.0.1 (שיחה) 09:25, ביולי 10, 2011
הודעה זאת תשמיד את עצמה בעוד חמש שניות

שלום. שמתי לב שאין לך בתמונה

מידע לגבי מאיפה העלת אותה. את צריכה לכתוב מאיפה היא הגיעה, אם יצרת בעצמך, אם העלת מויקיפדיה או משהו כדומה (אפילו אם לקחת תמונה מויקיפדיה ואז ערכת אותה קצת זה נקרא יצירה עצמית עם תמונה מויקיפדיה). משתמש:אור לוסקי/חתימהאור לוסקי 04:34, ביולי 25, 2011 (UTC)

אני אאלץ למחוק לך תמונות אם לא תכתבי מאיפה הן מגיעות! התמונה של התפוח והתמונה של הלק הן ללא מקור. מאיפה השגת אותן?

השגתי אותן מגוגל תמונות, את כולן.

לעולם אסור לשכוח שאי אפשר לשים תמונות עם זכויות יוצרים. אני נאלץ למחוק את התמונות האלה. אפשר לקחת תמונות מויקיפדיה או מאיןציקלופדיה בחופשיות או ליצור תמונות אבל אסור עם זכויות יוצרים בלי רשות להשתמש בתמונה מהיוצר. משתמש:אור לוסקי/חתימהאור לוסקי 11:44, ביולי 27, 2011 (UTC)


149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך תפוח שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:Spagetit/תפוח". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.

משתמש:אור לוסקי/חתימהאור לוסקי 11:48, ביולי 27, 2011 (UTC)


אני חוזר על עצמי שוב, אי אפשר להעלות תמונה בלי להגדיר למטה מאיפה היא מגיעה ואם יש עליה זכויות יוצרים. אני אאלץ למחוק את התמונה של קובי פרץ אם לא יהיה לה זיהוי! משתמש:אור לוסקי/חתימהאור לוסקי 16:23, ביולי 27, 2011 (UTC)


כל הכבוד לך על המאמצים! רואים שבאת לתרום לאיןציקלופדיה. כל הכבוד! משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי 14:21, ביולי 28, 2011 (UTC)


צר לי לאכזב אותך אבל עליתי עליך!. משתמש:MaxerKill12 הוא עוד משתמש שלך ויש לי גם הוכחות מוצקות לזה!.
בנוסף, עצם ההצבעה שלך נגדי במפעיל נולד חסרת טעם כי אני כבר מפעיל, אני מכבד את הרוח שלך ובהחלט מעריך אבל שתדעי שאני נוהג לפי החוקים. אם את מעוניינת אני אתן לך לשפר את הערך לק לציפורניים, כל דבר שנמחק גם יכול לחזור. משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי 17:58, ביולי 28, 2011 (UTC)

איזה מעצבן המשתמש המטומטם הזה משתמש:אור לוסקי. אני אוהב לרדת על עצמי!!! כי אני אוהב במבה!!!! אין אין אין כמו במבהשיחת משתמש:אין אין אין כמו במבה אין אין אין כמו במבה 19:57, ביולי 29, 2011 (UTC)


יפה מאוד שרוקנת את הערך מרגלית הבלשית, אכן היה זבל. אם כבר רוקנת, תוכלי לסמן ערכים שלדעתך עם זבל עם התבנית: {{זבל}} לעשות קו כזה - | ולציין את הסיבה לדעתך. פעולה כזו יכולה להיות חיובית מאוד וכך ירצו אותך כפקחית. משתמש:אור לוסקי/חתימה06:29, באוגוסט 3, 2011 (UTC)

אור לוסקי

תודה על הטיפ :) אני אעשה את זה Spagetit 10:21, באוגוסט 3, 2011 (UTC)

אם את חושבת שאיןמינים:הומו הוא ערך זבל כדאי לך להציע אותו להסרת הפלצה ואז להצעת מחיקה. תבנית:Nשתמש:אור לוסקי/חתימה08:38, באוגוסט 4, 2011 (UTC)

כיתה ז'1 אחרון הבילויים שנת 2011

לתשומת ליבך

Lshlain.jpg
שלום לך. שמנו לב שאתה משקיע ומנסה לכתוב ערכים משעשעים שמטרתם לתרום לאיןציקלופדיה. עם זאת, הערכים שלך כתובים בשפה נמוכה מדי ו/או בסגנון שאינו איןציקלופדי. מטרתנו היא לכתוב ערכים פרודיים אך שסגנונם יהיה דומה לסגנון הויקיפדי ושלא יכללו יותר מדי סלנג (פרט לערכים בקטגוריה מודעות עצמית, שנכתבים בסגנון הדומה לנושא הערך).
  • את הערכים יש לכתוב, פרט למקרים יוצאי דופן, בגוף שלישי.
  • אין להוסיף בסוף משפטים סמיילים.
  • יש להקפיד על סימני פיסוק וחלוקה לפסקאות.
  • יש לחלק את הערך לפסקאות על מנת להקל על הקריאה.
  • שימוש מוגזם ב"פחחחח", בעע ודומיהן מפריע לערך.


אני לא כותב בברכה, אני לא שמוק ויקיפד, סטנדאפיסט בגרוש 16:08, בינואר 23, 2012 (UTC) אני לא כותב בברכה, אני לא שמוק ויקיפד, 16:07, בינואר 23, 2012 (UTC)