איןחדש:ריטהרמי יישלחו לאזור הפנטום

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!

האדם האחרון שנכלא באזור הפנטום, הסלבריטי שאיננו זוכרים את שמו.

הכתבה נכתבה ב-23 בינואר 2023 (א' בשבט ה'תשפ"ג)

ממשלת ישראל הז"ל בראשות בנימין נתניהו החליטה לחוקק את "חוק ריטהרמי", שבמסגרתו יישלח ההרכב המוזיקלי ריטהרמי ליקום המקביל מהיקום הקולנועי של סופרמן, "אזור הפנטום". כך הודיע הערב שר התרבות והספורט מיקי זוהר.

ההרכב ריטהרמי מורכב מריטה פארוז, זמרת ילידת טהרן שבאיראן, ומרמי קליינשטיין, זמר יליד ניו יורק שבארצות הברית. לדבריו של זוהר, "השת"פ רב השנים של שני זמרים ילידי איראן וארה"ב במרחב המוזיקה הישראלית עורר חשדות רבים מצד השב"כ, המוסד וערוץ 14 שמדובר בצמד סוכנים חשאיים שמטרתם היחידה היא החזרת שלטונו של לפידבנט והפלתו של משטר היחיד של בנימין נתניהו". זוהר הסביר כי השת"פ המוזיקלי של ריטהרמי עם יאיר לפיד במשך כ-30 שנה הוא בעצם סיפור כיסוי לשת"פ אפל שמטרתו להפיל את הממשלה הנוכחית, ולהחזיר לשלטון את הממשלה הקודמת בראשותו של גנרל לפידבנט.

ריטהרמי אמורים להישלח ל"אזור הפנטום" בימים הקרובים, שם הם ייכלאו לתקופה בלתי מוגבלת על "חתירה בלתי-נלאית ורבת-שנים נגד עקרונות היסוד של מדינת ישראל". כידוע, ריטה ורמי הם שני זמרים נפרדים, שהיו נשואים בעבר אך כיום הם גרושים, שאכן יש להם היסטוריה של ביצוע קולות רקע אחד לשני ואחת לשנייה (למשל בשירים "תגיד את זה" ו"אש" של רמי ו"בגידה" של ריטה), וכן מספר שת"פים מוזיקליים עם יאיר לפיד, אך זה לא אומר שהם יישות בלתי-נפרדת כמו פורטיסחרוף או רותם סלע ואסי עזר.

עדיין לא ברור אם קרן פלס, ששת"פה עם רמי קליינשטיין באלבום וסיבוב הופעות גדול לפני מספר שנים, תישלח גם היא ל"אזור הפנטום" יחד עם ריטהרמי, מה שעלול ליצור בעיות הלכתיות, מכיוון שלפי ההלכה הקריפטונית, אין לכלוא גבר עם שתי נשים בחלל צר למשך נצח נצחים מחשש לאורגיה. אורגיה היא אסורה לפי החוק הקריפטוני, שנכתב לפני כ-5 טריליון שנה ע"י סלבריטי שאיננו זוכרים כרגע את שמו, מכיוון שהיא עלולה להוביל להרכב של אישה ושני גברים.

בעקבות שליחתם הצפוייה של ריטהרמי לאזור הפנטום, החליטה להקת מנגו במחאה לבצע קאמבק על בימת מועדון הבארבי שבתל-אביב. מכיוון שמירי נבו נראית כיום אפילו טוב יותר מאיך שנראתה לפני 35 שנה, ההופעה עלולה להוות מכה קשה לשלטונו של נתניהו, אך סגירתו של ערוץ הספורט תהיה קצת יותר קשה כי הערוץ חולק ל-12 ערוצים שונים ללא סיבה מוצדקת, בדומה לרוב משרדי הממשלה.