המוסד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
TheJeeMan.jpg ג'יזס כרייסט (בעברית ישו) מחבב את הערך הזה
מכיוון -
  • שהערך עוסק בישו.
  • שהערך עוסק בנצרות.
  • שהערך עוסק בכל נושא אשר קשור לכנסיה הקתולית הרומית הקדושה. (או כל חיקוי פרוטנסטנטי חיוור אחר)
  • שהערך עוסק בנשים בתולות שנכנסות להריון.


המירו דתכם היום וקבלו שני וידויים חינם!

"אחלה סרט שבעולם"
~ בנימין נתניהו
"..."
~ המוסד על ערך זה


המוסד הינו ארגון חשאי שאחראי על כל תחומי החיים במדינת ישראל, וכן על אחזקת חולי נפש. שמו הרשמי של המוסד הינו "המוסד למודיעין ולמכבים-רעות". משרדי הארגון ממוקמים בסלובניה.

המוסד - מה תפקידיו ומה יעדיו?

המוסד הוקם בשנת 2000, יום לאחר הקמת מדינת ישראל. תפקידיו לא היו ונותרו לא ברורים. כנראה שמחצית מתושבי מדינת ישראל הם סוכני המוסד ופעולותיו שונות ומגוונות אך בשום פנים ואופן לא כוללות את הדברים הבאים:

  1. לחטוף את מי שבא לי לחטוף.
  2. להרוג ערבים, הומואים, גרבילים וסתם מי שמפריע.
  3. עריכת ניסויים בחולי נפש. בעיקר באברבנאל.
  4. חיסול תאגיד ויקיפדיה על כל צורותיו.
  5. הרחבת האשכים של תושבי רמלה - לוד.
  6. שליטה מלאה במדינת ישראל.


היריבות עם ויקיפדיה

אפשר להגיד שבכל פעולות אלו מצליח המוסד חוץ מאחת: חיסול תאגיד ויקיפדיה. עובדה היא שהוא ניסה להתנקש בבכירים בתאגיד אולם התאגיד חזק מכדי הכנעה. למרות שרבים וטובים נפלו מפלוצים של המוסד.{הנשק הכי קטלני שלהם אבל זה חסוי}

כל היריבות החלה כאשר נשיא ויקיפדיה, שמעון פרס אמר כי "מדיניות המוסד אינה אלא נוגדה של ויקיפדיה ואוסף זיוני שכל". המוסד, שנעלב מכך ניסה להתנקש בשמעון פרס כאשר היה במכוניתו בדרך לכנס הויקיפדיים ה196. למכוניתו של פרס הושלכו 4 רימונים וגרביל אחד וכן נורו עליו למעלה מ900 כדורי רובה ו-3 טילי כתף. למרות המתקפה המסיבית, פרס לא נפצע כיוון שהוא בן-אלמוות.

לאחר תום תקופת נשיאותו של פרס הועלתה במוסד תכנית גרנדיוזית: להכניס חתול עם חגורת נפץ אל "בית הויקיפדים" שבאוניברסיטת תל אביב. התוכנית נכשלה, כיוון שהחתול, שראה פח עם הרבה אוכל, הלך אליו והתפוצץ בתוכו.

מאחר שגם תוכנית זו נכשלה, הגיעו אנשי המוסד למסקנה שויקיפדיה אינה ניתנת להכנעה ופשוט ויתרו. אומרים שהם מתכננים תכנית חדשה בה הם ישתפו פעולה עם ikea להפלת ויקיפדיה ו- kika, למרות שמידע זה מסווג.

אנשי המוסד

למוסד אנשים רבים ביניהם:ערסים פקאצות, פרחות, מטאליסטים פריקים וכדומה. עם ספירת יוצאי המוסד יש כנראה 3.5 מליון אנשי מוסד בארץ. למוסד גם ארגוני בת כגון ש"ס ומש"צ. מרכזו של המוסד הוא בנתניה בבור תת קרקעי בלב שכונה כבדה. המוסד שומר על קשר טוב עם מיסטר טי ונעזר בו בעת צרה.

ראו גם