איןטקסט:הצהרת זכויות האדם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הצהרת זכויות האדם נחתמה באו"ם בשנת 1948. היא נכתבה על ידי צ'רלי צ'פלין ועל ידי קרולינה, שהמציאה את המסע אחורה בזמן רק כדי לפגוש אותו.

ההצהרה כוללת 30 זכויות, ששייכות לכל אדם באשר הוא, חוץ מלמנשה בן-צבי מקריית ארבע, שיודע טוב מאוד מה הוא עשה.

30 הזכויות הן:

1. הזכות לעשות אזכורים צולעים לתרבות פופולרית, הידועה יותר בתור הזכות לא לדבר על מועדון קרב (סרט). זכות זו כוללת בתוכה גם את הזכות לא לדבר על אריק, הזכות לא להפסיק לשיר, ואת הזכות לא לשתות וודקה, לא לשתות רדבול, רק ג'ין, טוניק, ומועבט-בט-בט-בט.

2. הזכות לחיות באותו עולם כמו מלכתנו ומושיעתנו ביונסה.

3. הזכות לחיים כהן - לכל אדם באשר הוא יש זכות לחיים כהן, ואת הזכות שיישמר בטחונו של חיים כהן. המדינה אחראית למנוע פגיעה בחיים כהן של כל היושבים בה. זכות זו תקפה גם לגבי מיכל אנסקי.

4. הזכות לא להיות משועבד - אסור לקחת אנשים בתור עבדים, אבל כן מותר להעביד אנשים ולא לשלם להם בתנאי שמשתמשים במונח "מתמחים ללא תשלום". הם לא עבדים, הם מקבלים חוויות מקצועיות! עכשיו תביא לי קפה מושיק, או שאצליף בך.

5. הזכות להיות קורבן של פשעי מלחמה - לכל אדם יש את הזכות להילקח בשבי, לעבור עינויים, ולהירצח כחלק מרצח עם. זכות זו שמורה בעיקר למיעוטים.

6. הזכות שידעו כולם, שיש ילד אחד בעולם, והילד הזה הוא אני.

7. הזכות לשיוויון - זכות זו היא הזכות להגיע לתיקו במשחקי כדורגל.

8. הזכות לחזור על עצמך - לכל אדם יש את הזכות להגיד דברים יותר מפעם אחת.

9. הזכות לחזור על עצמך - לכל אדם יש את הזכות להגיד דברים יותר מפעם אחת.

10. הזכות למשפט הוגן.

11. הזכות לטעון שהשופט הוא בן זונה אם השיפוט אינו הוגן - זכות זו מאפשרת שימוש גם במונחים "הומו", "קוקסינל", "חרא קטן", או שילוב עסיסי של ניבולי הפה הללו, ומומלץ לעשות כך תוך כדי צעקות "יאללה בית"ר" והפגנת אלימות כלפי ערבים.

12. הזכות לפרטיות - לכל אדם יש את הזכות שלא יתערבו בחייו ולא יפרסמו עליו דברים פרטיים. הזכות הזה לא חלה על מפורסמים, כי אחרת לא יהיה מה לכתוב במדורי הרכילות.

13. חופש התנועה - לכל אדם יש זכות לנוע ממקום למקום, כולל לעזוב את מדינתו כדי לגור במדינה אחרת. ממילא לא רצינו אתכם פה יא סמולנים מסריחים עוכרי ישראל, אמן תיחנקו מהמילקי הזול שלכם בברלין ותמותו.

14. הזכות לערוך באיןציקלופדיה - לכל אדם יש זכות לערוך באיןציקלופדיה, גם אם אין לו חוש הומור. יחיחיחיחיחיח גרביל מפליץ יחויוחויחוחוחיי זין שפיך אמא של חזי מד'2 עלי 🤣😂🤣😂🤣. בנוסף, למפעילי המערכת יש את הזכות למחוק את כל הבדיחות פח שלכם. אז תנסו להיות מצחיקים, בבקשה.

16. הזכות לעשות סכס - לכל אדם יש זכות לעשות יחסי מין עם כל אדם. אם הוא לא מסכים שתבצעו איתו משגל, יש מספר דרכים לפתור את הבעיה הזאת.