אברי גלעד

From איןציקלופדיה
(Redirected from סלב)
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"אני זוכר את אברי, הוא היה טוב מאוד במיטה שלי, אהה, זאת אומרת בכיתה שלי"
~ שבתאי צבי על אברי גלעד


אברהם אברי גלעד (שמו השני:אברי) הוא מנחה ישראלי מצליח, נביא אמת, קוסם, אנס סידרתי, ממציא הגמבה הסגולה, האדם שרצח את טל מוסרי ותלמידו הטוב ביותר של שבתאי צבי, נחשב גם לאחד ממנחי הטלוויזיה המוזרים בארץ, בשל בגדיו שלא משנה כמה תנסו, לא תצליחו להבין איך הם מתאימים.

ביוגרפיה

אברי גלעד נולד בעיר טרנסולומאניה שבמועצות הברית, וכבר כשהיה קטן, ניבאו לו עתיד גדול. בגיל שנתיים התגלו אצלו כוחות חזקים כל-כך עד שיום אחד הוא התעטש (לבריאות) וביתם של הוריו החל עולה באש, במזל גדול הם יצאו משם. בגיל עשר הוא החל ללמוד בבית ספר כמו כולם אבל מיד שמו לב לכשרון המיוחד שלו ללבישת בגדים שלא משנה כמה תנסו, לא תצליחו להבין איך הם מתאימים. אברי סיים את בית הספר כתלמיד הגרוע ביותר שידע בית ספר זה (וזה היה בית ספר לאנשים עם בעיות). לאחר כמה שנים החל אברי ללמוד אצל שבתאי צבי, אברי גלעד ושבתאי צבי היו לא רק מורה ותלמיד כי אם תלמיד ומורה ואפילו מורה ותלמיד, שבתאי צבי לימד את אברי איך לאנוס, להיות נביא, ואיש טלוויזיה, ואילו אברי היה מלמד את שבתאי צבי איך ללבוש בגדים באופן שלא משנה כמה תנסו, לא תצליחו להבין איך הם מתאימים.

אברי גלעד, הסלב היחיד והאולטימטיבי. השתחוו כלפי הסלב המושלם, פשוטי עם!

ההפיכה לסלב

ההתחלה

כאשר התבגר אברי, הפנה את הקריירה שלו לכיוון הטלוויזיה, כמובן, שבהתחלה כולם היו מסונוורים מבגדיו, אך לאט לאט הוא חדר להכרתם, ונהיה סלב כמעט מיד. בהתחלה עבד אברי בהופ, שם היה אונס (בעזרת האצבע הקטנה של הרגל השמאלית) ושורף (בעזרת השן השלישית משמאל למטה) תינוקות קטנים בני שלוש ומטה. לאחר שנתיים של אניסת ילדים קטנים הוצע לאברי תפקיד של מאפר בתכנית המוכרת מגלים עם דורה, וכמובן שהוא הסכים. ביום הראשון שבו התחיל לעבוד שם התרגש אברי כל כך, עד שפוצץ את כל הסט בטחינה נוזלית תוצרת חומוסיית אבו שוקרי ובניו. לאחר שפוטר מתכנית זו, לא חזר אברי לז'אנר זה של הטלוויזיה.

ההמשך

לאחר שהועף באופן מביך מתעשיית המסת המוחות הטלוויזיונית של דורה, החליט אברי שסוג זה של תכניות אינו מתאים לו, ועבר לז'אנר הבא - שעשועונים בהם יוכל להשוויץ בבגדיו ולהתנשא מעל כישורי הלבוש של אנשים אחרים.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אברי גלעד.