איןטקסט:השפן הקטן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
השפן הקטן
Le Petit Shafan.jpg
כריכת ספר של השפן הקטן מסדרת "השפן הקטן בכלא 6".
מחבר ההיסטוריון, דאפוס דאקוס
הוצאה הוצאת "אזניים ארוכות" בע"מ
סוגה כתבי קודש
מספר עמודים 7x2+15x-4
השפן הקטן (לטינית: E. Shaphanus Kill, צרפתית: Le Shaoughsafaoughaman, שפת המקור: Adolf Hitler) הוא סיפור ילדים המבוסס על כתביו של ההיסטוריון המפורסם דאפוס דאקוס, המתאר את סיפורו של השפן הקטן בנסיונו להשמיד את העם היהודי. ע"פ הסיפור המוכר והמקובל בעולם, השפן הקטן שכח לסגור את הדלת, הצטנן, וקיבל נזלת. במשך שנים רבות אנשים התייחסו לסיפור זה כשיר ילדים פשוט, ושכחו שהשפן הקטן הוא אותו שפן מהסיפור על השפן שמאוד אהב מיץ פטל [1], בעוד שרבנים יהודיים, שחשים צורך לקחת כל דבר כתוב ו"לפרש אותו" (בעברית: להשמיד/לשנות אותו לחלוטין) הגיעו למסקנה שהסיפור על השפן הוא אנלוגיה לסיפור האמיתי שבו ר' עקיבא שכח לסגור את הדלת, נדבק באיידס, ונפטר לאחר שבא במגע עם אנטרקס.

ב-7 לנובמבר 1998 התגלו במערה ליד ים המלח מגילות עתיקות שנכתבו על ידי הסופר דאפוס דיקוס, נכדו של דאפוס דאקוס, שהם הסיפור המקורי של השפן הקטן, שנכתב על ידי דאפוס דאקוס, ונערכו על ידי דאפוס דיקוס. לאחר שמוצא הכתבים, ילד דרוזי צעיר שהלך למערה חשוכה כדי "למצוא כבשה" [2], נהרג על ידי צה"ל ורכושו הוחרם, הכתבים נשלחו למוזיאון ישראל, שם פורשו, העותקו ופורסמו בעברית.

וכעת, בפעם הראשונה, איןציקלופדיה, מטרד החינוך הישראלי והאגודה להפצת הקומוניזם בכל צורותיו מציגים:


השפן הקטן - הסיפור האמיתי!


העבר דף


אזהרה: ספר זה מסווג כ"חומרי זוהמה ותועבה" ע"י 659 מדינות ברחבי מערכת השמש, וקריאת הספר במדינות אלו נחשב לעונש פלילי אשר כל העובר עליו יוענש בעונשים הקבועים בחוק. תהנו!


הערות שוליים

  1. זה לא היה ארנב?
  2. יה רייט, והוא גם מצא את המגזין פלייבוי הזה יחד עם המגילות?