🌿green room🌿

איןציקלופדיה:איןוויזיון ה'תשפ"ג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ברוכים הבאים לאיןוויזיון ה'תשפ"ג!

ערב טוב איןציקלופדיה! תחרות האיןוויזיון השנתית העשירית (!!!) מתקיימת בסימן עלייתה של ממשלת ישראל הז"ל, המסמנת שחר חדש בארץ ישראל השלמה. השנה, העיר המארחת תהיה תקוע שבגוש עציון אשר בגדה המערבית. כמו בשנה שעברה, מטעמי פגיעה ברגשות הסטרייטים, שירת נשים ו/או נשים שאינן מכוסות לחלוטין בבד אסורות בהחלט. בהצלחה בתחרות!

לאלו שאינם בקיאים, תחרות האיןוויזיון היא תחרות הערכים הגדולה של איןציקלופדיה. גמר התחרות ייערך במקביל לטקס האירוויזיון המתועב של העולם הליברלי, בעוד שאנחנו נבצע טקס כשר להלכתו בתקוע! אין כניסה לתקוע אלא אם כן בליווי גבר מזויין בשופר

🌿עידכון חשוב מהחדר הירוק🌿

האיןוויזיון הזה נגמר! היו לנו 13 חצאי גמר שכל אחד מהם הכיל 25 ערכים. תודה ענקית לכולם! הייתי מחבק.ת כל 1 מכם.ן! אבל לא אעשה זאת! כי זה מגעיל! שוב תודה. בואו לאיןוויזיון החדש! גם אני שם! ~טביה מגיגיה.

חוקי התחרות בקצרה:

בתחרות השנה יתקיימו שלושה מקצים. ניתן להגיש ערכים לכל מקצה על פי התנאים כאן:

הערך הטוב ביותר - הערך המנצח יופלץ אוטומטית ויזכה בעיטור מיוחד
האיןמיזם (האיןטקסט/איןמילון/איןמסע/איןספר/איןחדש) הטוב ביותר - הערך הטוב ביותר יזכה במיני-הפלצה ובעיטור מיוחד (אותו עיטור מיוחד מהסעיף הקודם) (כל העיטורים באדיבות חברת עיטוראן)
ערך הרטרו הטוב ביותר - יזכה בעיטור מיוחד (וואו, עיטור מיוחד זה כזה רטרו!) (פירוט לגבי אופי כל מקצה בדף החוקים המלאים)

לקריאת החוקים המלאים >>

"ושתהיה לנו שנה פג" ברוק לוגן, עונה 35

חוקי ההצבעה הינם:

Einvision2023.png
  • ההצבעה תתנהל אך ורק בדף ההצבעה.
  • זכות הצבעה ניתנת לכל משתמש רשום בעל זכות הצבעה על פי הכתוב בחוק הקדוש (כלומר כל משתמש ותיק רשאי להצביע). בנוסף, כותבי ערכים המתמודדים בתחרות, גם אם אינם מוגדרים "כותבים ותיקים" רשאים להצביע. מותר ומומלץ להצביע גם אם לא השתתפתם בתחרות.
  • ההצבעה תסתיים ב-11 בספטמבר 2023. במקרה של תיקו תמיד אפשר ללכת מכות תתקיים הצבעת שובר שיוויון על הערכים הנידונים.
  • עקב ריבוי ערכים מטורף (יבורך הפרי) תהליך ההצבעה יתנהל בצורה זו: בכל קטגוריה, כל משתמש יצביע לעד עשרה ערכים, ויעניק לכל ערך 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 או 12 נקודות.
  • אם משתמש מחליט להעניק נקודות לפחות מעשרה ערכים, הוא יעניק 12 נקודות לערך שהוא הכי אהב, 10 נקודות לערך הבא, 8 נקודות לערך הבא, 7 לערך הבא, וכך הלאה. לדוגמא: אם בקטגוריית "הערך הטוב ביותר" החלטת להצביע לשני ערכים, תעניק לערך שהכי אהבת 12 נקודות, ולערך השני 10 נקודות.
  • כל משתמש רשאי להעניק נקודות לערך של עצמו.
  • מכיוון שהוגשו המון ערכים השנה, קחו את הזמן והצביעו באיזי. יש לכם חודש להצביע, ומותר לשנות את ההצבעה במשך החודש כמה פעמים שרוצים.
  • בחייאת תצביעו ביושר ועל סמך הערך שבאמת הכי הצחיק אותכם, כי אתם יודעים איך אומרים אצלנו בתקוע, "מי שמצביע לא נכון, נראה לו בדיוק איך מכניסים אורחים לתקוע" (זה לא נשמע טוב יותר בשום שפה).

"ועכשיו הגיע הזמן להצביע באופן ליברלי" אף תושב תקוע אף פעם


אז,
להגשת ערך הקלד את שמו כאן:

מותר ואף רצוי להגיש ערכים שנכתבו לא מוקדם לפני ה-2 במרץ 2022 ולא מאוחר מה-4 באפריל 2023 תאריך הגמר של אירוויזיון 2024. לא ניתן להצביע לערכים לפני ה-5 באפריל 2023. גם אם תנסו, אי אפשר.


כדי להגיש ערך ראשית העתיקו את הקוד הבא:

== [[*שם הערך אותו אתם רוצים להגיש*]] ==
*מגיש.ה: [[משתמש:*שם המשתמש של מי שהגיש.ה את הערך*]]
*מאת: [[משתמש:*שם המשתמש של מי שכתב.ה את הערך*]]
*מקצה: *באיזה מקצה הערך מתמודד (איןמיזם הטוב ביותר, הערך הטוב ביותר, דף המשתמש הטוב ביותר וכו')*

לאחר שהעתקתם, רשמו את שם הערך אותו אתם רוצים להגיש בתיבה למעלה. ערך שלא יעמוד בתנאי התחרות ייפסל. לאחר שתלחצו על הכפתור הכחול, הדביקו בתיבה הנפתחת את הקוד שזה עתה העתקתם, והשלימו את החסר. כן, כמו ילדים גדולים.

לרשימת הערכים שהוגשו עד כה ליחצו כאן.

רשימת הזוכים: הערך הטוב ביותר - הרבי מלובביץ' (הופלץ אוטומטית).
מקום שני - ימין מסיקה (זכה בפרס הטורט ע"ש שפיכה טורטמן)
האיןמיזם - איןטקסט:הדמוקרטיה מתה (הופלץ מינית באופן אוטומטי)
ערך הרטרו - או שאתה שר או שלוקחים אותך מפה
איןוויזיון ה'תשפ"ג - הפלייליסט הרישמי


ChasutEinvision23.png