איןציקלופדיה:איןוויזיון ה'תשפ"ג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ברוכים הבאים לאיןוויזיון ה'תשפ"ג!

ערב טוב איןציקלופדיה! תחרות האיןוויזיון השנתית העשירית (!!!) מתקיימת בסימן עלייתה של ממשלת ישראל הז"ל, המסמנת שחר חדש בארץ ישראל השלמה. השנה, העיר המארחת תהיה תקוע שבגוש עציון אשר בגדה המערבית. כמו בשנה שעברה, מטעמי פגיעה ברגשות הסטרייטים, שירת נשים ו/או נשים שאינן מכוסות לחלוטין בבד אסורות בהחלט. בהצלחה בתחרות!

לאלו שאינם בקיאים, תחרות האיןוויזיון היא תחרות הערכים הגדולה של איןציקלופדיה. גמר התחרות ייערך במקביל לטקס האירוויזיון המתועב של העולם הליברלי, בעוד שאנחנו נבצע טקס כשר להלכתו בתקוע! אין כניסה לתקוע אלא אם כן בליווי גבר מזויין בשופר


חוקי התחרות בקצרה:

בתחרות ייתקימו שישה מקצים. ניתן להגיש ערכים לכל מקצה על פי התנאים כאן:

הערך הטוב ביותר - הערך המנצח יופלץ אוטומטית.
האיןטקסט/איןמילון/איןמסע/איןספר/איןחדש הטוב ביותר - הערך הטוב ביותר יזכה במיני הפלצה (פירוט בדף החוקים המלאים)
דף המשתמש הטוב ביותר - דף המשתמש יזכה בעיטור מיוחד
המשחית המעצבן ביותר - המשתמש יזכה (בידיעתו או לא בידיעתו) בעיטור גנאי לדף השיחה שלו
דף השיחה המצחיק ביותר - דף השיחה יזכה בעיטור מיוחד
ערך הרטרו הטוב ביותר - יזכה בעיטור מיוחד (פירוט לגבי אופי המקצה בדף החוקים המלאים)

לקריאת החוקים המלאים >>

"ושתהיה לנו שנה פג" ברוק לוגן, עונה 35

חוקי ההצבעה הינם:

Einvision2023.png
  • זכות הצבעה ניתנת לכל משתמש רשום בעל זכות הצבעה על פי הכתוב בחוק הקדוש (כלומר כל משתמש ותיק רשאי להצביע). בנוסף, כותבי ערכים המתמודדים בתחרות, גם אם אינם מוגדרים "כותבים ותיקים" רשאים להצביע.
  • ההצבעה תיפתח ב-5 באפריל 2023, יום לאחר המועד האחרון להגשת ערכים, ותיגמר ב-13 במאי 2023. במקרה של תיקו תמיד אפשר ללכת מכות תתקיים הצבעת שובר שיוויון על הערכים הנידונים.
  • תהליך ההצבעה יתנהל בצורה זו: בכל קטגוריה רשאים המשתמשים להצביע למחצית מהערכים המוצעים. כלומר, אם בקטגוריה "הערך הטוב ביותר" לצורך העניין יתמודדו ארבעה ערכים (הלוואי) לכל משתמש מותר להצביע לשני ערכים בלבד. במקרה ויש מספר אי זוגי של מתמודדים מותר להצביע לחציו הקטן (כלומר אם יתמודדו תשע ערכים לצורך העניין לכל משתמש יהיה מותר להצביע רק לארבעה מתוכם).
  • כל משתמש המתמודד בתחרות רשאי להצביע לערך של עצמו, כמו גם להגיש כל ערך למועמדות. הצבעה מותרת רק פעם אחת. הצבעה כפולה ומכופלת תיפסל.
  • בחייאת תצביעו ביושר ועל סמך הערך שבאמת הכי הצחיק אותכם, כי דיר בלאק. אתם יודעים איך אומרים אצלנו בתקוע, "מי שמצביע לא נכון, נראה לו בדיוק איך מכניסים אורחים לתקוע" (זה לא נשמע טוב יותר בשום שפה).

"ועכשיו הגיע הזמן להצביע באופן ליברלי" אף תושב תקוע אף פעם


אז,
להגשת ערך הקלד את שמו כאן:

מותר ואף רצוי להגיש ערכים שנכתבו לא מוקדם לפני ה-2 במרץ 2022 ולא מאוחר מה-4 באפריל 2023. לא ניתן להצביע לערכים לפני ה-5 באפריל 2023. גם אם תנסו, אי אפשר.


כדי להגיש ערך ראשית העתיקו את הקוד הבא:

*שם הערך: [[*שם הערך או המשתמש אותו אתם רוצים להגיש*]]
*שם הכותב: [[משתמש:*שם המשתמש של מי שכתב את הערך או שהציע את המשתמש*]]
*מקצה: *באיזה מקצה הערך מתמודד (איןמיזם הטוב ביותר, הערך הטוב ביותר, דף המשתמש הטוב ביותר וכו')*

לאחר שהעתקתם, רשמו את שם הערך אותו אתם רוצים להגיש בתיבה למעלה. ערך שלא יעמוד בתנאי התחרות ייפסל. לאחר שתלחצו על הכפתור הכחול, הדביקו בתיבה הנפתחת את הקוד שזה עתה העתקתם, והשלימו את החסר. כן, כמו ילדים גדולים.

לרשימת הערכים שהוגשו עד כה ליחצו כאן.ChasutEinvision23.png