החזית העממית לשחרור פלסטין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם החזית העממית לשחרור פלסטין, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "החזית העממית לשחרור פלסטין" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


"גם אתם באתם לפה במקרה?"
~ יאסר עראפת על המחבלים של התנועה
"מדוע אתם לא מפלגה ישראלית?"
~ עמיר פרץ על החזית העממית לשחרור פלסטין
"יש לכם מושג מי הרג את המזכ"ל הקודם שלכם?"
~ אהוד אולמרט על המחבלים של התנועה
"נכון כשחיים בבונקר מגרד בביצים?"
~ אדולף היטלר על ראשי התנועה


קובץ:432px-PFLP flag smoothed.svg.png
סמל האירגון - כוכב מאדים

החזית העממית לשחרור פלסטין, או בשמה הערבי - (the democratic party of England) , המפלגה נוסדה על-ידי בני סלע בשנת 1948 כששמעון פרס כבש את המדינה .

הקמה

קובץ:800px-PFLP-group-1969.jpg
תמונה של חברי התנועה האולטימטיבים מימין לשמאל - בני סלע, שבתאי צבי, שמעון פרס(עומד), בני גורן, גולדה מאיר, יוסי בובליל(עומד), עינב בובליל

יו"ר הסוכנות היהודית - אבו מאזן ביחד עם יו"ר הישוב העברי בארץ ישראל - בני סלע, רצו ליצור בית לאומי לפלסטינים שוחרי השלום שעברו שואה שמספר הרוגיה מוערך במיליונים, שואת הפלסטינים התרחשה בשנת 1947 כשהאו"ם הכריז על הקמת ערוץ ג.יפית בפלשתינה לערבים, ואילו היהודים קיבלו את ערוץ הבובלילים .

בשנת 1948 חבורה של שיכורים החליטו להקים מדינה כדי לסגוד ליוסי בובליל, ישר אחרי שהכריזו על עצמאות המדינה, ברית מדינות ערב בראשות שמעון פרס שהפסיד בבחירות הדמיוניות להנהגת חומוסית אבו פרץ וכעת עומד בראש נאט"ו ( ברית מדינות ערב - או באנגלית: the fake of national socialist party ) לאחר שהרג את מנהיגה הקודם חכם חנוכה בעזרת כוח המחשבה . פרס כבש את המדינה החדשה והכריז על המדינה כמדינת העם היבי ( יהודי ערבי ), בגלל שאצבעות רגליו היו שעירות הוא הכריז על בחירות במדינה, המפלגות היו: מפלגת העבודה - בראשות בני סלע, מפלגת הליכוד - בראשות צ'ארלי וחצי, מפלגת הנכים - בראשות יוסף טרומפלדור וגולדה מאיר, בל"ד - בראשות שמעון פרס - לאחר שכל המתחרים נפטרו חוץ משמעון פרס שהפסיד בשל היותו שמעון פרס . בבחירות ניצחה מפלגה שלא השתתפה בבחירות כי היא היחידה שעברה את אחוז החסימה המפלגה נקראת מפלגת הבובלילים שבראשה עמדה ציפי ליבני, אך בשל היותה בתולה היא החליטה לעשות רוטציה עם בני סלע .

בסוף שנת 1948, בישיבת חירום של ממשלת הבובות בראשות בני סלע, הוחלט על הקמת תנועה שוחרת שלום, שתפקידה יהיה להפיץ את האהבה והאחדות בעזרת פיגועים .

פעיל בתנועה מכין נשק להשמדה המונית, נוסחה סודית שהומצאה על-ידי שבתאי צבי ובני גורן

פעולות ידועות לשימצה של האירגון

האירגון היה אחראי לביצוע פיגועים רבים במדינת ישראל, בינהם, הפיכתו של בני סלע ומר ג. יפית להומוסקסואלים, והזרקת חשיש לגופו של שמעון פרס שהוביל לכך שלא ימות לעולם, יצירת כת הארנבים, ולבסוף פיצוץ לוויתן מזרחי .

ועדת וינוגרד

לאחר שהתנועה הכריזה על פרופסור שבתאי צבי כמנהיגה החדש, אנשים שחושבים שיש להם חומוס טעים הכריזו על מלחמה נגד ישראל, בתגובה ישראל שלחה את האיש מספר אחת שלה הגברת עמיר פרץ, עמיר פרץ השתמש בחיל הארנבים של צה"ל על מנת להשמיד אותם. הפעולה נכשלה, שבתאי צבי הבטיח לדאוג שכל ארנב יקבל סכין, אך בדקה האחרונה אמר "נדפקתם! הייתם צריכים לקרוא עלי בויקיפדיה". אז גולדה מאיר נחלצה להשבת הכבוד של התנועה ושלחה את הרב מאיר כהנא כדי שיחסל אותם, הפעולה הצליחה אבל הם הפסיקו לספק חומוס לצבר ולכן קמה ועדת וינוגרד בראשות שופט בית המשפט העליון משה קצב שבאותה השנה העניק חנינה לבני סלע בשל הטענה: קירבה משפחתית .

פרשת התרגיל המסריח

באמצע שנות התשעים שבתאי צבי פרש לפנסיה ובמקומו התמנה אביב גפן לראשות התנועה, אביב גפן ידוע בנטיותיו המיניות ולכן הצליח לשמור על תפקיד זה עד שהוא זימן ללשכתו את שרה נתניהו שאחרי השיחה איתה הוא התאבד . במקומו מונה מרדכי ואנונו שבעקבות נוד שתקע יצחק רבין הוא נאלץ ללכת למפעל טקסטיל בדימונה ולצלם כדורים צבעוניים, שהוביל לכך ששמאלנים התחילו ליצור מהומות ענק ברחבי הארץ וגרמו ליצירת השוק בנתניה .

לבסוף

לאחר שילדי כאפות הצטרפו בהמוניהם לתנועה, הם מינו את בני גורן להנהגת האירגון ובעקבות מהלך פלצני שכזה התנועה כיום היא התנועה הגדולה ביותר במיטה של אבי ביטר, והמפלגה השניה בגדולה בכנסת אחרי מפלגת הנכים שצברה תאוצה לאחר עליית האתיופים, הרוסים והטריפולטאים לארץ . אין אפשרות לספק יותר נתונים עדכניים על האירגון מכיוון שאבי ביטר מסתיר אותו .


ראה גם