אלכסנדר ריבאק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
אלכסנדר ריבאק ( Алякса́ндр І́гаравіч Рыба́к)
Rybakfag.jpg

אלכסנדר ריבאק
סגנון מוזיקלי סטטיק ובן אל תבורי
תאריך לידה 13 במאי 1986
מקום לידה לא נודע
שיא הקריירה שירה בתחנות רכבת
להיטים בולטים Fairytale (אגדה),
Europe's sky's (שמי אירופה) 
חברת תקליטים © Gay-Line Records


אלכסנדר ריבאק הוא: זמר, רקדן, נ כנר, פסנתרן ושחקן נורווגי. את ילדותו הוא בילה ב[בלארוס] לאחר שהתבגר עברה משפחתו לנורווגיה.

ריבאק כזמר

ריבאק הגיע למסקנה שלהיות מתרומם הרבה יותר כיף מלאנוס (אחרי שקרא את האוטוביוגרפיה של אלטון ג'ון), והתחיל לנגן בכינור, לשיר ולרקוד. באחת מהופעותיו הרבות במסיבות ימי הולדת של הומוסקסואלים ובר מצוואים, ריבאק גילה שביכולתו לעשות לאנשים שטיפת מוח, מה שמסביר את ניצחונו ה(ממש לא)מפתיע באירוויזיון 2009, עם שיא הנקודות של כל הזמנים(387 נקודות), מאחר והוכח מדעית כי ללא שטיפת המוח ריבאק לא היה מנצח, מאחר ויש לו שיר על שפעת LSD (מה שהיה מוביל, על פי ד"ר שמואלוף, לכך שרק ההולנדים יצביעו לו, מעניין באמת למה...). שיא ההצלחה של ריבאק הצעיר, היה בשנת 2011, כשהופיע בכור הגרעיני בפוקושימה, יפן. המעריצים שלו כל כך התלהבו עד שאלוהים בכבודו ובעצמו בא לצפות בהופעה. אלוהים חימם את הכור מרוב התלהבות, והכור התחמם יתר על המידה. לאחר מכן אלוהים ניסה לקרר קצת את הכור עם מים מהים. הוא שכח בטעות שהוא אלוהים בעצמו וגרם לצונאמי שהגיע עד נתניה! לאחר מכן האשים את אוסמה בין לאדן בנעשה, וברק אובמה כל כך התעצבן עד ששלח צוות מיוחד לרצוח את אוסמה בין לאדן החף מפשע. תחקיר מעמיק של רפי גינת עלה על התחבולה של אלוהים, ואלוהים נשפט לגזר דין מוות. כיוון שהוא אלוהים וזה טכנית לא יכל לצאת לפועל, הרשויות הרגו כמה אלפי סינים במקום. כמובן שאף אחד לא שם לב.


שטיפת המוחות

ע"פ מקורות המקורבים לריבאק, הוא נהנה לשטוף את מוחם של קורבונתיו לפני שהוא אונס אותם. לכן אין זה מפתיע שכאשר ריבאק פגש את מייקל ג'קסון הוא ניסה לשטוף את מוחו, אבל זה לא הצליח. אלכסנדר התעצבן וחטף את מייקל ג'קסון לסמטה חשוכה והטמין שקית חשיש בישבנו. שבוע לאחר מכן הוא מת. כמובן שזה לא עצר את האנס הצעיר והוא הספיק לשטוף ת'מוח בינתיים לאבי נמני, בני גורן, לפטריק, ג'סטין ביבר, גם לאורי אורבך, לגלעד שליט וכמובן לאיזה 72 סינים. (ברור שאף אחד לא שם לב) ... אלה רק אחדים מתוך אלפי הקורבנות של האנס חסר הרגשות הזה.

בשנת 2018 חזר ריבאק לאירוויזיון על מנת ללמד אנשים כיצד לכתוב שיר תוך כדי אונס. הוא הצליח לשטוף את מוחותיהם של רוב הקהל אך לא את של השופים וסיים רק במקום ה15.

סינגלים

  • "(2010) Funny Gay World"
  • "אוהבים נקניקיות?" (2011)
  • (2009) "Fairytale"
  • "אמרו כן לטוחן!" (2010)

"thays how you write a song"

ראו גם

Bouncywikilogo.gif