דביל קלינטון

From איןציקלופדיה
(Redirected from ביל קלינטון)
Jump to navigation Jump to search
"למדתי ממנו הרבה על מוסד הנשיאות"
~ משה קצב על דביל קלינטון


דביל קלינטון, או בכינויו ד. הכי טוב התפרסם בזכות זכייתו 10 פעמים ברציפות בתחרות "האנס הכי ידוע" במועצות הברית, ובמקום השני בתחרות העולמית המקבילה (המקום הראשון שייך לבני סלע). יש הטוענים שזכייתו של קלינטון בתחרות אינה מעידה על כשרונו יוצא הדופן בתחום האונס, אלא על כך ששימש גם במשרה פחות נחשקת - נסיך מועצות הברית.

דביל קלינטון, כל הנשים הצופות בתמונה זו מתבקשות לא לזרוק את התחתונים שלהן על המסך.

חייו

ילדותו ועלייתו לגדולה

יגאך פנחסוב נולד לאבא שיכור ולאמא סוחרת סמים באריזונה שבמועצות הברית. הוריו היו עניים מרודים ולכן זרקו אותו לפח הזבל של העיירה. במקום עברו במקרה הדוד הנרי והדודה אמי והחליטו לאמץ אותו ולגדל אותו בחוותם הנידחת שבקנזס. אולם החווה הייתה מרוחקת ממקום יישוב ולקלינטון היה משעמם, לכן קנו לו הדודה והדוד כלב שנקרא "טוטו", וזאת משום שהוא רצה לזכות בטוטו ולעזוב את החור שגדל בו. אולם השיעמום היה גדול מדי וקלינטון התחיל להתמכר לסמים בכדי לברוח ממנו. יום אחד נסעו הדודה והדוד לעיר הגדולה לקנות מנת קראק לקלינטון בעוד הוא נשאר בבית שבחווה, ובאותו זמן באה סערת הוריקן שהעיפה את הבית וקלינטון בתוכו אל וושינגטון, אז ביצה מסריחה במזרח מועצות הברית והיום בירת המדינה. הבית נחת על גבעה שהייתה עשוייה מגללי פרות ונקראה לימים "גבעת הקפיטליסטים". האיכרים הבורים בוושינגטון (שמעולם לא עישנו חשיש ולכן לא ראו מעולם בית מעופף) השתאו לראות את הבית נוחת על גבעת הקפיטליסטים מהשמיים, ובפרט שהבית נחת על הבריון השכונתי אוסמה בן לאדן, ומיד המליכו את קלינטון לנסיך מועצות הברית. את הבית שהביא עמו מקנזס צבעו בגללי הפרות שהיו שם לרוב, ומאז נקרא הבית "הבית הלבן".

תקופת מלכותו

בתקופת מלכותו הרבה דביל להתרועע עם נשות הבית הלבן ואף הטריד כמה מהן. המפורסמת שבהן היתה מוניקה לוינסקי. לאחר שנתפס בקלקלתו ונשפט ע"י הדחליל החכם, אמר דביל שכל ההטרדות היו בגלל טראומות שעבר בילדותו בחווה בקנזס.

משה קצב

יום אחד הגיע לבקר את קלינטון בארמונו, נסיך ישראל, משה קצב. לאחר שהגיש לאורח אופיום מסוג משובח, היאה לנסיכים, לימד קלינטון את קצב איך להינות ממשרת הנסיך. קצב ענה לדביל במרמור: "לנו אין מוניקה, יש רק ג..

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דביל קלינטון.
הקודם:
ג'ורג' אייצ' דביליו ערבוש
דביל מועצות הברית
1992-2000
הבא:
ג'ורג' דביליו ערבוש
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא דביל קלינטון. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.