בנות הים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


פלוץ הים(או בשם החסוי בנות הים)הינה תוכנית של דודידו לשטוף לכל העולם את המוח. היא נוצרה כשדודידו ראה ג'קוזי ומיד חשב שמישהו הפליץ שם(בגלל הבועות) ואז חשב על תוכנית זדונית שלא תכלול את דפנה המפגרת(למרות שהיא השתחלה פנימה) והוא יהיה הכוכב. הוא נזכר בבנות שהזמין יובל המבולבל למסיבה שלו(מסיבה כחולה מאוד)והחליט לקרוא לתוכנית בנות הפלוץ. אבל התחרט לאחר שדפנה ניסת להטביע אותו בים וקרא לתוכנית:פלוץ הים.


Dolz.png זהירות מפאקצות
אזהרה:ערך זה עלול להכיל מידע פאקצי ,פרחי או סתם מפגר.

לא מיועד לבעלי לב חלש,כאבי שיניים,ציפורן חודרנית,מחזור, אינפקציה\גירוד בישבן או מחסור חמור בחוש הומור.עלילה

הכל התחיל כששלוש ילדות קטנות ודביליות הלכו לים.כשהן נכנסו לים הם הפליצו כל הדגים בים מתו.ודודידו מלך הים,נקם בהם על מות דגיו ונתן להן תלבושת מכוערת שהחתולה שלו הקיאה ומיקרופון זול מקרטון והכריח אותן לשיר וקרא להן נסיכות פלוץ הים.ברגע ששמע כמה נורא הן שרות הוא ניסה לגרום להן להפסיק.הן לא הפסיקו.ולכן הוא שלח אחריהן ארבע חארות בדמות נשים שינסו לרצוח אותן.הוא שיכנע את החארות שנסיכות פלוץ הים גונבות מהן חשיש ואז החארות התעצבנו לבשו אותן בגדים רק שחורים(כי הן גותיות) ומיקרופון יותר מושקע מאבן,והלכו לרצוח אותן.כל יום הן קובעות קרב של מי תשיר גרוע יותר ובדרך כלל אלו נסיכות פלוץ הים.

הקרבות

הקרבות בדרך כלל מתנהלים בצורה כזאת: נסיכות:אנחנו נביס אתכן!(בקול של פאקצה) חארות: בטח!!!!!! אנמנו נביס אתכן! והפעם לא נקבל נזק מוחי!!!! נסיכות:{שיר כלשהו} חארות:לא!!!!! אנחנו מתות(בנתיים ברגעים האחרונים שלהן הן מזריקות תמנונים חיים מתוך הים ובורחות)

עלילה (המשך)

וכל פעם כשהחארות באות מובסות דודידו מורח אותן על נייר טואלט ומביא חדשות. לפעמים הן מנצחות לזמן קצר כי הנסיכות מצליחות לקרוע להן את עור התוף בעזרת סול במול אוקטבה 19786498797698612398797463987649238769876 והן מתות בו ברגע.

דמויות

  • הירוקה-אחת מהנסיכות,היא ירוקה מרוב עובש כי כל היום היא יושבת לה על ספה ומזריקה סמים.מגולמת ע"י דפנה
  • הורודה-אחת מהנסיכות,היא פאקצה בלונדינית נמוכה שמתנהגת כמו חשפנית בשקל אבל היא בעצם ניסוי גנטי של דודידו כשהוא ניסה ליצור חרא,אבל הוא היה מתחיל וזה מה שיצא.היא מכורה לאלכוהול ולפני כל קרב היא שותה 4-5 אלפים של בקבוקים. מגולמת ע"י פנינה רוזנבלום
  • הכחולה-פשוט כמשמעו-כחולה היא לפעמים עושה עם החארות וזה הורג אותן.מגולמת ע"י-משה קצב(כן גם אני לא יודע איך הוא מגלם אותה)
  • החארות-סתם חארות. מגולמות ע"י מישהו
  • דודידו-מלך הים,מייצר החארות ומייחל שנסיכות פלוץ הים ימותו יום אחד. מגולם ע"י דודידו

התוכנית היום

היום התוכנית היא סתם תוכנית נידחת בערוץ הילדים המקולל.