גלקסיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
שחזור של גלקסיה במכון ויצמן. עובדים עם מה שיש!

גלקסיה הינה אוסף רב של כוכבים, כוכבי לכת, וואנבי כוכבים כמו פלוטו וקורין גדעון, ושמש מתנשאת. הגלקסיה שבה כדור הארץ נמצא נקראת "שביל החלב", דבר אשר מוביל פעמים רבות למשחקי מילים גרועים עם המילה "שביל". הגלקסיה נוצרה על ידי אונר"א, לאחר שהבינו כי העולם לא גדול מספיק לפלסטינים ועל כן יש ליצור שטח גדול יותר אותו יוכלו לכבוש, זאת מיד לאחר שיצליחו לחזור לקיר הקדוש בירושלים.

השמש

השמש היא מוקד כל הגלקסיה, כפי שגילה גלילאו גלילאי בעת שהיה עסוק בזריקת ביצים כלפי עוברים ושבים "על מנת לבדוק את כח הכבידה". בזאת הוא שבר את המוסכמה שהיתה עד אז לבראנז'ה התל אביבית כי הם מרכז היקום. השמש עתידה למשוך אליה את כל כדור הארץ ובכך לשרוף כל צמח מבנה או יצור חי, אך אנו מתעלמים מכך על פי שיטת ה"יהיה בסדר" שהוכחה כמוצלחת על ידי פרופסורים מישיבת פוינבז'.

כדור הארץ

כדור הארץ הינו כוכב הלכת השלישי ברשימה, זאת לאחר שבישראל הודיעו לו כי לא משנה מה התחרות, אם הוא חוזר בלי מדליה הוא יעבור סדרת חינוך אה לה ג. יפית. כדור הארץ מורכב ברובו ממים כדי שיהיה לאמא שלך מספיק מקום כדי לשחות.

הגלקסיה בישראל

הגלקסיה מוצגת לראווה בגרסת המיני שלה הידועה גם כמיני ישראל, מאחר ולפי גישת מדיניות החוץ של ישראל, אין לייחס חשיבות למה שנאמר מחוץ למדינה וכל מה שרלוונטי בגלקסיה נמצא במדינת ישראל. במיני ישראל המבקרים יכולים לראות אטרקציות רבות כמו מיני קניוני עזריאלי, מיני אגם החולה ואף מה שכונה בעת פתיחת המתחם "מיני הים המלח", אך בעקבות מפעלים גדולים ושונים שקמו במקום המקורי כיום קוצר שמו לרק "ים המלח". במקום ניתן לראות גם מופעים של מיכל הקטנה יולדת.

ארגונים בולטים בגלקסיה

  • קולדפליי (בעברית: ניגון קר), ששם לעצמו למטרה להרוס את אוזני המאזינים מאז שנת תרל"ח
  • BDS (בעברית: בד"ץ), ארגון אנטישמי שכלל בני האנוש מתעבים
  • BTS (בעברית בט"ש), ארגון אנטישמי שכלל בני האנוש מתעבים

סיפורו של פלוטו

פלוטו היה כלב קטן וחמוד שהלך לאיבוד אך בסוף נמצא

שבתאי

כוכב לכת אשר נקרא על שמו של שבתאי צבי. שבתאי ידוע בתור כוכב הלכת שקיבל הכי הרבה דוחות ממ.צ, בעקבות מספר טבעות הגדול שיש לו.

ראו גם