פלוטו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"איה אתה פלוטו?"
~ מישהו
" כאן ליד נפטון"
~ חנון מספר בדיחה

פלוטו הוא כוכב לכת אבוד שנמצא איפשהו במערכת השמש שלנו. צבעו של כוכב הלכת פלוטו הוא בצבע של בננה שהתרקבה בערך 3 שבועות עד 5 ויש לה טעם חמצמץ בפה. בנוסף לכך בפלוטו מתגוררת ציביליזציה אבודה כך משערים [1]. כוכב הלכת פלוטו נחקר הרבה מאד זמן ובקרוב אומרים שאולי ימצאו אותו.

פלוטו חוצה את ים סוף.

מבנה הכוכב

הכוכב בנוי מאבן גדולה יותר ובתוך האבן הגדולה יותר יש אבן קטנה יותר. בנוסף לפלוטו אין טבעות בגלל מספר סיבות :1. הוא לא גרוזיני כמו רוב הכוכבים. 2. אף אחת לא רוצה להתחתן איתו בגלל שהוא הכוכב החום היחידי במערכת השמש אז הוא מנודה. בנוסף פלוטו בחייו האישיים חצה את הים הגלקטי לשניים (הים נחצה לשתיים רק בגלל שהוא חום והים פחד ממנו). הכוכב לא מתאים בכלל לאקלים שתושבי הכוכב צריכים וקשה להם מאד להסתגל לחיים בפלוטו.

תושבים בפלוטו

התושבים שמתגוררים בפלוטו הם אנשים מאד נחמדים שתרמו הרבה לגלקסיה ואף ליקום. רוב האוכלוסייה בפלוטו מורכבת בעיקר מתושבים אפרו אמריקאים שקשה למצוא אותם בגלל צבע העור של הכוכב [2]. רוב התושבים בפלוטו עלו מאתיופיה ויש פלוטואים שעלו לארץ ישראל בשנת 1996 אך בשנת 1998 עזבו מסבה לא ידועה. כיום יש הרבה מאד חלליות בפלוטו שמחפשות אחר סימני חיים, אך הם לא יכולות למצוא אותם בגלל צבעי ההסוואה שמשמים לתושבי הכוכב בתור הגנה מפני הטורפים.

היסטוריה

פלוטו נצפה במכולת השכונתית של מאה שערים בשנת 1939. המדען בר המזל שראה אותו, עודד פז, הספיק לקשקש אותו על מפית לפני שמיקי מאוס הגיע לשם והתחיל לזרוק עליו ג׳חנון. מחקר את כוכב פלוטו ניסו לחקור במשך שנים, בשנת 1967 הגיעה החללית הראשונה ביותר בעקבות פלוטו אך הם לא מצאו אותו התאיישו וחזרו חזרה לכדור הארץ, אך הם הלכו הלכו ובום שניצל הם מתו. בשנת 1974 ניסו שוב פעם להגיע לפלוטו ובפעם הזאת הם באמת נחתו עליו בקושי, אך בגלל שהם היו כל כך בולטים שם עם החליפות הלבנות שם זה סינוור את התושבים המקומיים. התושבים המקומיים התחילו לרוץ ולצרוח אך בסוף רצחו את האסטרונאוטים. בשנת 1983 נחת מיני רובוט (בצבע שחור הפעם) על פלוטו וניסה להסתכל עליהם אך בגלל שזה היה כל כך חשוך שם הוא חתך לעצמו את המעגלים והתאבד. בשנת 1984 הבינו המדענים בנאס"ה שזה פשוט דפוק לנסות לחקור את הכוכב הזה והתחילו להשקיע את כל הכסף שלהם בדברים יותר חשובים כמו לשחק גולף עם סוסים ענקיים בניו ג'רזי תוך כדי מוסיקת מערבונים פרועה.

ראו גם

הערות שוליים

  1. מכיוון שהיא אבודה אי אפשר להגיד בדיוק אם יש שם או אין שם
  2. בגלל זה לקחו את השם של הכוכב מהספר איה אתה פלוטו