ערך מופלץ

ד"ר דרה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ד"ר דרה
Drdre.png
מחלקה יולדות
סוג ראפרים
מין זכר
שם מדעי
Dr. Fischer Hussein Dre

ד"ר פישר חוסיין דרהאנגולית: Dr. Fischer Hussein Dre), הידוע גם בכינוי ד"ר דרה (בחוגים מסוימים השתרש השיבוש ד"ר דרעק), הוא גינקולוג, נוירוכירורג, מנתח פלסטי, מנהל בית החולים ליולדות ליס וראפר מצליח. ידוע בעיקר עקב גל השערוריות שהביאו אותו לפופולאריות רבה, ביניהן מקרי שירה בציבור שיזם ושביצע כלפי מטופלות נגד הסכמתן ואישורן.

נעוריו ותחילת דרכו

ד"ר דרה נולד כבת, בשם לורן היל, למהגר ברק אובמה (שבאותם הימים שימש כדוגמן תחתונים עבור המותג המזרחו-אמריקאי "קלווין מכלוף קליין") וטיטי איינאו, אז דוגמנית אלמונית, וכיום ראש אכ"א בצה"ל. בצעירותו, גדל בפרברי העוני של מועצות הברית של אפריקה ולמד בתיכון עירוני ה' על שם בוב מארלי לצד מחייה השפה העברית הד"ר אבשלום קור, ולימים הפכו השניים לזוג. בתחילת הדרך נהגה לורן להופיע במועדוני סטרפטיז יוקרתיים וביצעה שירים של הפוג'יז (שלימים, עם שינוי מינה של לורן לדרה הפכה ללהקת 'רפיוג'יז' - מאנגולית: "פליטים" כשנקלע לסכסוך עם משטרת ההגירה ונכנס למאסר ממושך במתקן חולות) ובמקביל שימשה כמחליפתה של אגנת'ה פלטסקוג ושימשה כקול רקע ללהיט Voulez-Vous של להקת אבבא.

בגיל 17 ידעה לורן כי היא חשה משיכה עזה לנשים, וכשמלאו לה 18, פגשה בזמרת דנה אינטרסקסואל, שלימים היוותה לה השראה בתהליך שינוי המין. באותם הימים דנה למדה פסיכולוגיה ומדעי הרוח, ונפגשה עם לורן לשיחות קצרות בנות כ-45 דקות שבמהלכן, הייתה שוטפת את מוחה בזימה אירוויזיונית ובאמונה כי ביום מן הימים, לורן תוכל להפוך לזמר מצליח. עם דגש על זמר. לורן החלה לפתח התמכרות לתחליפי חלב, וסבלה מדיפרסיה במשך כ-5 שנים שבמהלכן כמעט ולא הופיעה. אמה המאמצת של לורן, שגידלה אותה בין הגילאים 5-10, סיפרה כי אינה ידעה שבתה המאומצת מעוניינת בהליך שינוי מין.

בגיל 20, לורן נעצרה בחשד להחזקת עציץ למון-גראס, ובשותפות לפשע במהלך שניסתה לייצר משקה מסוג "קריסטל" בביתה. עם השנים, הידרדרה היל (שמתם לב? הידרדרה, היל, איך גבעה יכולה להידרדר?) אל סמים קשים יותר, כדוגמת מתאמפטמין, MDMA, רואקוטן וריטלין. נהגה לקיים יחסי מין לא מוגנים עם שוטרים.

בגיל 21, לאחר 5 חודשי מלחמה בשלטון החוק, נסגר המפעל לייצור משקאות קריסטל באשמת פשעים חמורים והמפעל הוסב למפעל לייצור חומרי ניקיון. חומר הניקוי הפופולארי ביותר שהונדס אי פעם על ידי המפעל קרוי על שם משקה הקריסטל מנטה, שמהווה מאז ועד היום אתגר עבור המדע שמנסה לפענח כיצד הוא נוצר. כיום מרבית מהמשרדים בארץ ובעולם משתמשים בחומר שממנו עשוי קריסטל מנטה (תחת שם הקוד "קריסטל מנטה") על מנת לחסל טפילים וחיידקים.

הליך שינוי המין

ד"ר דרה, כלורן היל, החל בלימודי משפטנות במכללה למנהל באמצע שנות העשרה שלה. מכשהבין שזה לא ייעודו בחיים, החליט להיפרד מאבשלום קור, ונשאר בלימודי המשפטנות. מכשהבין שגם זה לא מסלול חייו, החליט לעזוב את לימודי המשפטנות ועבר לעסוק בעיצוב שיער, ופתח את מספרת הראסטות הראשונה שלו ששכנה על חוף ג'רזי שור (והופיעה כתפאורה בתוכנית הכושלת ששודרה ברשת הטלוויזיה הניאו-נאצית MTV) אך מעולם לא דיווח עליה כעל עסק רווחי ונמלט מתשלום מס למשך 3 וחצי שנות פעילותה. במהלך העבודה במספרה, נהג להטריד מינית את העוברים והשבים, עם להיטו הגדול ביותר "That Thing (Doo Wop)", כלורן.

בגיל 23, פגש במייקל ג'קסון, שנהג לאנוס אותו דרך קבע, ביחד עם קבוצת ילדים ששיחקה כדורגל בסמוך לאזור והיה חוטף אותו (כלורן, יותר נכון, אותה) אל אחוזתו המגה-מפלצתית העונה לשם "נברמיינד" (ששימשה בשנות ה-40 את הנאצים לבניית מחנה ההשמדה "אושוויץ". עד יום מותו, מייקל והקורבן נהגו לשמור על יחסים טובים, ובכל מערכת יחסים חיה ונושמת יש גם סקס טוב בהחלט, מה שהביא למייקל רעיון עבור לורן - לשנות את מינה לגבר, על מנת שמייקל יוכל לסמן וי גם על אינוס גבר (מה שהוא ביצע עד כה רק בילדים ובבני נוער). לורן אכן עשתה כך, ולאחר שסיימה להסניף קוק, הלכה להתחיל בביצוע הטיפולים. כעבור 4 חודשים, לורן חזרה אל "נברמיינד" תחת השם החדש, פישר חוסיין דרה.

שארית חייו

אחרי כשנה שבה נאנס דרך קבע על ידי מייקל ג'קסון, החליטו השניים להיפרד בטענה שהסקס לא היה טוב. דרה טס לארמניה, שם פיתח חיבה עזה לקים קרדשיאן ולישבנים חשופים, ושקע בלימודי ליבה ובתורת האוזניות. לאחר 5 וחצי שנות עשייה בעולם המוזיקה, ד"ר דרה הרחיב את תחומי הידע שלו והחל לימודי סטאז' בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, וסיים בהצטיינות יתרה. בין תחומי ההתמקצעות של ד"ר דרה, ניתן למנות את היותו פרופ', מנהל ביה"ח ליס ליולדות, ובעבר שימש גם כגינקולוג ואף נוירוכירורג. שימש למשך תקופה קצרה כמחליף-אונקולוג בביה"ח רמב"ם בחיפה, והיה מ-ממציאי אוזניות הערסים הראשונים.

אוזניות הערסים של ד"ר דרה

במקביל להיותו מעלים מס בעברו, ד"ר דרה חיפש השלמת הכנסה נוספת, ומצא אותה בעזרת פיתוח אוזניות מיוחדות אשר משמשות את קהל הערסים כבדי-השמיעה להאזין למוזיקה (שאינה, כמובן, נחשבת כמוזיקה). ביחד עם דודו הארון, אייל גולן, שרית חדד, משה פרץ, סנופ דוג וטופאק (בתרגום מלועזית: "2 אריזה") הומצאו האוזניות ביטס (מגוגל-טרנסלייטית: "נקישה") שבשונה מאוזניות רגילות, הייחודיות שלהן היא שהערס המאזין יכול לצרף גם נוסעים אחרים באוטובוס ו\או עוברי אורח אחרים לחפלה המתחוללת באוזניו. כל אשר הוא צריך לעשות זה לכוון את עוצמת האוזניות על 100% ולהתחכך בין אנשים אחרים, וכך בעצם לחלוק איתם את הנאתו. (נא לא להתבלבל עם הנאות אחרות שאותן עדיף לשמור לעצמכם).

ד"ר פישר-דרה סולק מבתי החולים בהם עבד לאחר שניסה לאנוס פציינטיות בעזרת אוזניות הערסים שלו (ששווקו, כאמור, תחת שם הקוד "ביטס") לא לפני שזומן לשימוע לפני פיטורים ואיבד את כל רכושו.

חיים אישיים

ד"ר דרה אלמן, מאחר ואיבד את בן זוגו הקודם למחלת הסרטן. כיום ד"ר דרה מנהל מערכת יחסים עם הזמרת הפחות-מוכרת גוון סטפני, והם חולקים אלבום משותף, חתול העונה לשם "פיצי דרה", ודירה ממושכנת בלב מיאמי. אחת לכמה שנים מגיע דרה לבקר בישראל ופוקד את המרפאה הפרטית שלו שממוקמת ברחוב אוסישקין בתל אביב. ראש עיריית תל אביב, אל"מ רון עכברי, הבטיח כי על שמו של דרה ייקרא רחוב אוסישקין בעתיד, ובעיר לוד כבר שוקדים על מציאת שטח פנוי שיעבור הסבה לרחוב על שמו של דרה.

Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!