סנופ דוג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"יואו!"
~ אמינם על סנופ דוג
"סנופ דוג הוא מה-זה מגניב! אמממ... מי זה?"
~ חנון על סנופ דוג
"אין לי שום קשר לבחור הזה!"
~ סנופי על סנופ דוג
"אין לי שום קשר פלילי לבחור הזה!"
~ ד"ר דרה על סנופ דוג
"לי יש..."
~ פו הדוב על סנופ דוג

סנופ דוג הוא אחד מהראפרים הזקנים ותיקים ביותר כיום. הוא רשום לארגון הטרור/חברת ההקלטות של הראפר השני, ד"ר דרה. שם גם רשום אמינם (הידוע גם בתור סלים שיידי או מויזס אבשלום לוי).

בתמונה: סנופ דוג, בניסיונו להתגונן מהעגבניות המושלכות עליו.

ביוגרפיה

סנופ דוג נולד בעיר לא מוכרת בארצות הברית. אימו הייתה פושעת מבוקשת ואביו עבד במועדון חשפנות בתור חשפן. הדבר היה אמור להפוך אותו לקשוח אך במקום הפך סנופ דוג לילד כאפות, וכל חבריו לכיתה לעגו לו וקראו לו "סנופי" בגלל מקרה לא נאה שקרה לו עם כלב. החרם עליו היה כל כך גדול (עד כדי כך שלפעמים אימו הוציאה אותו לטיול, קשור ברצועה) ונמשך שנים רבות ובגיל 9 לא הצליח סנופ לכבוש את כעסו, ומרוב כעס ובדידות נשך את ישבנו של ילד מכיתתו, דרה וניסה לרצוח את סנופי על ידי נוד רעיל ונכשל.
בחדר הריתוק נפגשו סנופ ודרה וגילו שלשניהם יש פוטנציאל כראפרים וכטרוריסטים, וביחד הקימו ארגון טרור/חברת הקלטות, שהשתייכה לד"ר דרה, מכיוון שהיה דוקטור (את התואר כדוקטור, השיג דרה לאחר שגנב אותו ממישהו).

דיסקוגרפיה (או פטיפוןגרפיה)

לסנופ דוג היו הרבה מאוד אלבומים, ורק חלקם התגלו כממצאים היסטוריים. אלבומו הראשון: הב הב היה המוצלח מכולם והגיע לפופולריות רבה בקרב הדינוזאורים והאנשים שחיו באותה תקופה. מהאלבום יצאו שני סינגלים מצליחים: "השם שלי הוא סנופ" ו-"אני מרגיש קצת עליז".
רוב השירים של סנופ דוג הופקו ע"י ד"ר דרה ונכתבו ע"י פדופיל מקצועי.

כלבוגרפיה

סנופ דוג הלך לכלא שבע פעמים, חמש מהם על התעללויות בכלבים, ומתוכם שניים על התעללויות מיניות בכלבים.
מבין הנפגעים: לאסי, בטהובן וכמובן סנופי.
היה לסנופ עניין לא קטן גם עם פו הדוב. פו הדוב רצח את אחותו של סנופ דוג וטען שזה היה מפני שכעס על ההתחזות לכלב שנעשתה ע"י סנופ. בית המשפט הוציא את פו זכאי מפני שבית המשפט תמיך סומך על דובים מצוירים של דיסני, או אולי מפני שהשופט היה חזרזיר. כמה חודשים מאוחר יותר, סנופ דוג גנב את אוסף בובות הבראץ של פו, וקיבל מאסר למשך שנתיים.

הקשרים עם מאפיית העצמות

לאחרונה בית הדין הגבוה לצדק גילה שלסנופ דוג יש קשר הדוק למאפיית העצמות, חבורת כלבים שקוברים עצמות בחול ואחר כך מחפשים אותן שהשווי שלהן עולה. סנופ דוג נתפס בצלמות האבטחה מבריח כ - 50 עצמות שונות למען מאפיית העצמות ואף המשיך ומכר אותן ברווח של 1- שקלים. חשוב לציין שסנופ דגוג מעולם לא למד מתמטיקה.