דוד ביטן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"סחה דקה"
~ דוד השמש ביטן

דוד ביטן (נולד כדודידו בוטן ב-35 במאי 1960, במרוקאית: نان پیتا) הוא יושב ראש הגועליציה ויו"ר סייעת "הפילוג" בראשות מלך ישראל נתניהו ה-16.

Peanut.png

דוד ביטן

שם לידה דודי (דודידו) בוטן
מקום לידה בורקס-עילית, מרוקו
תאריך לידה 35 במאי 1960
תחום עיסוק פוליטיקה
שנות פעילות 2015 -

ביוגרפיה

דודי ("דודידו") בוטן נולד לאמא פרגית ולאבא ממוצא יוגוסלבי בבירת מרוקו, בורקס-עילית. בגיל עשר עלה עם משפחתו לארץ, אשר התיישבה בהתנחלות חולון. שירת בגלי צה"ל כפרמדיק. בהשכלתו הוא עוכר דין. בנוסף, הוא אף רואה חשבון ומומחה לנוסחאות מתמטיות.

כיהן כמנכ"ל העיר ראשון לציון (עיר שאחוזי הפשיעה בה הם מהנמוכים בעולם), ובעוד עשרות אם לא אלפי תפקידים למען העם שקשה לנו לכתוב. בשנת 2010 נחקר בחשד למשהו שלא התפתח לכדי כתב אישום כלשהו מה שאומר שהוא אדם נקי. כאשר נמאס לו למשול בראשון לציון, הוא נטש את העיר לטובת הכנסת. בצעירותו שימש כעוזר הפקה בתוכנית דפנה ודודידו, ולאחר שהפך מעובד קבלן לעובד מן המניין בחברת ההפקה (ופוטר שעתיים לאחר מכן ללא פיצויים) על שמו נקרא גיבור הסדרה, "דודידו" (לאחר שנפסלה הצעה לקרוא לדודידו על שם דוד ד'אור).

פעילותו בכנסת

החל מ2015 ביטן הוא חבר כנסת מן המניין, ומחוקק חוקים הזויים אשר תורמים למפלגת הפילוג. ביטן כלל לא נשלט על ידי אשת מלך ישראל (שהיא גם פסיכולוגית ילדים במקצועה ומאמצת חתולים סיאמיים יתומים מקוריים בשעות הפנאי) ובכלל אינו משמש כפיו וידיו של מלך ישראל. בין הדברים שדוד ביטן לא עשה (והם אך ורק בראש השמאלני והבזוי שלכם):

  • דוד ביטן לא אמר: "רצח רבין הוא אינו רצח פוליטי";
  • וגם ש"בשב"כ ובמוסד הופכים לשמאלנים";
  • וגם ש"תאגיד השידור הישראלי נחטף על ידי אנשי שמאל אנטי-ממשלתיים"

ועוד שלל אמירות שהוא כלל לא אמר, ורק המוח השמאלני הבזוי שלך, כן כן, שלך, קורא/ת יקר/ה, המציא בזה הרגע.

הטענות להיותו יובל שטייניץ

רבים מתבלבלים ומייחסים לדוד ביטן את התואר "יובל שטייניץ". זה ממש לא נכון, שכן לביבי אין תקציב לממן מספר פודלים בבת אחת. בנוסף, שטייניץ פועל רק לאחר מחשבה, וביטן הוא בדיוק ההפך - פועל לפני המחשבה.

הטענות להיותו ישראל כץ

גם כאן רבים מתבלבלים, שכן ישראל כץ הרזה, ודוד ביטן לא.

חיים אישיים

חייו האישיים של ביטן הינם סודיים והוטל עליהם צו איסור פרסום מוחלט ולכן אין באפשרותינו למסור מידע אודות חייו.