דפנה ודודידו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: הערך כתוב בצורה לא אנציקלופדית, חסר ניקוד, ובצורה טיפשית ולא מצחיקה. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.


"עשינו שלישיה נהדרת. חבל שהם בחרו לעבוד עם 'הופ!' ולא איתי."
~ שבתאי צבי על דפנה ודודידו
כרוז של המחזה "דפנה ודודידו עושים את זה לייב" משנת 1998

ממממממממממממממממממ

ננננננננננננננננננננננננננננננננה

דפנה ודודידו הם צמד שחקנים ידועים, המפיקים יחד סרטים וסדרות למען זכיינית ערוץ "הופ!", סקס-סטייל הפקות בע"מ. דפנה ודודידו הפכו לצמד-טלוויזיוני בשנות התשעים, ומאז מופיעים יחדיו במגוון סדרות-למבוגרים-בלבד, כגון "נחשון המנחש", "בחצר של דפנה" וכמובן הידועה שבהן, הסדרה "דפנה ודודידו". כמוכן, דפנה ודודידו הופיעו יחדיו בפסטיגל בשנים 2001-2005.

תחילת דרכו של דודידו

דפנה נןלדה בשנת אלף תשעה מאות ושכח אותי בספירה הימנית שבאותה קופה חירבנו תלתלים מהתחת השלישי של הירח המינוס שמיני של סימה.דפנה נולדה בתוך גוש סוכריות קופצות. בתור ילדה נהגה דפנה להשתולל בבוץ שמנוני בתוך יערות הגשם שבטורקיה. דודידו נולד בתור חייזר ואם השנים הפך לדוב הומלס בטיילת בשנת 1543 הכירה דפנה את דודידו בפארק שחמון אילת ( ששם אנסו ילד עם גרביל ביד שמאל האמצעית של אחיין של ישו) דפנה הייתה נוהגת ללבוש כאפיות כמו של אליע וואכבר. במהלך שנות לימודיה באוניברסיטה " כולם פה עם תעודות של מפגרים" היא למדה לגרבץ והגישה תואר שני בגיהוץ שפמו של סטאלין. כעבור שלוש פתמןת זמן היא קלעה צמות בתחת של דורה החוקרת שעשתה אהבה עם פיל. וככה מכינים נוטלה . ודודידו אהב להסניף שוקוליות ולחרבן נצנצים. דודידו אהב גם לחרבן את הזבוב שאנס את הטווס הגדול שאהב אנאלי( לפי התאוריה של קופרניקוס עם הכוס). דודידו גם אמר אתיופים טובות במיטה. דודידו נולד בשנת 1364 למשפחה דלת-אמצעים בשכונת הברונקס שבניו-יורק. למרות השלגים הכבדים והעושר הרב, המשפחה שמרה על המסורת היהודית במשך דורות רבים, והגברים במשפחה אף הלכו לבית הכנסת בכל יום שני, חמישי ושמיני עצרת. דודידו היה הולך לבר דרוזי, ולכן זכה שותה כל יום בירה וודקה, אולם הדרוזינים שבבית הספר לעגו לו וקראו לו בשמות גנאי. אסטרולוגים רבים מחזיקים בדעה שזו הסיבה שבגללה החל דודידו להשתמש בתחפושת.

בין אם זה כך ובין אם לאו - דג אחד טייל בים ופגש חבורה נחמדה, ודודידו החל להסתובב ברחבי קוריאה עם תחפושת שקנה בשוק של יפו באיטליה. הוא שקע במרה שחורה, והחליט לנסות את מזלו בארץ. בלילה שקט אחד, כשהיה בן -15, הוא עזב את משפחתו, את חייו, את ביתו ואת הקוקוס שלו, ועלה לארץ ישראל, כדי לפתוח ...

תחילת דרכה של דפנה

דפנה דקל נולדה בשנת 1987 בארגנטינה שברוסיה, לאב פלפל ולאמא ממין נקבה. היא עלתה עם משפחתה לארץ כשהייתה בת 4, מכיוון שהוריה מעולם לא פחדו מסדאם חוסיין או מהנשיא קלינטון.

אביה לא הצליח להסתגל לחיים בארץ, ופתח בקריירת רוק כושלת תחת הכינוי "המלך". הוא הופיע במועדונים תל-אביביים זולים, התמכר לסמים ולבסוף נפטר ממנת-ילדים. אמה של דפנה לא מצאה עבודה בתור סופרת סת"ם, ולכן פתחה גן-ילדים תחת השם "גן רבקה". דפנה מספרת שעזרה לאמה בתחזוקה השוטפת של הגן, האכילה את התינוקות, החליפה חיתולים וצדה דובים טורדניים. כשהייתה דפנה בת 12, אמה חלתה בעקרב ונפלה למשכב. דפנה המשיכה לנהל את הגן במשך כשלושה חודשים, אך לבסוף מצאה ירח מלא וסגרה את הגן. על-מנת לשלם את שכר הדירה נאלצה דפנה לעבוד בעבודות מזדמנות, כגון שטיפת-קבלה ופקידת-מכוניות. אמה החולה כעסה עליה על כך שלא ממשיכה בדרכה שלה, אך דפנה לא שמעה בקולה של אמה. לאחד ארבע שנים, נפטרה אמה של דפנה משאיפת-חמצן, ודפנה החליטה להענות לבקשת אמה.אדר גור התחתן עם דפנה ושמר על קשר איתה הוא מאוהב בג.יפית.

הפגישה והכניסה לעולם הזוהר

דפנה ודודידו נפגשו לאחר שהוריו של דודידו גירשו אותו מהבית ודפנה ואמה רבו. שניהם ישבו על הספסל בגן השעשועים אחד ליד השני עד ששאלה דפנה את דודידו "איפה אמא ואבא שלך מה אין לך בית שאתה יושב כאן איתי שלוש שעות והוא ענה לה "לךחלע יחענח חלינ חלימצ" שהפרוש הוא הורי גירשו אותי מהבית... אז לא. היא אמרה לו "גם אמא שלי גירשה אותי מהבית רבתי איתה. אז אמר דודידו "יחיעיח חלעח דע ילעלח ילע עי" שזה אומר בואי נהיה ביחד אה ו...בלי לראות הופ! אז דפנה אמרה " יש לי רעיון נלך להופ ונגיד להם שיש לנו רעיון לתוכנית על דובי עם לקויות ואישה והם פותרים ביחד תעלומות ונעשה עליהם כסף" הסכים דודידו והם הלכו (דפנה הבינה את דודידו מכיוון שעבדה בגן הילדים של אמה שהילדים היו ככה...רק פחות נכים מדודידו...) והם חיים עד עצם היום הזה על כספם של הופ!


ראו גם