דני אקוניס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ערך זה עוסק באישיות מפוצלת. אם התכוונתם לאדם בעל שם דומה, לחצו כאן.

דניאקוניס.png

דני אקוניס

שם לידה אופיר דנון
מקום לידה רמת גן / תל אביב
תאריך לידה 8 במאי 1973
תחום עיסוק שר הטכנולוגיה ומדעי החלל, הממונה על רשות השידור ועל הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו מטעם מלך ישראל
תחום עיסוק קודם סגן שר הביטחון ושר ללא תיק
כנסות 18 - 20
ממשלות 34

דני אקוניס (או בשמו הקודם: אופיר דנון, נולד ב-8 במאי 1973) הוא שר הטכנולוגיה ומדעי החלל, הממונה על רשות השידור ועל הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו מטעם מלך ישראל. כיהן כסגן שר הביטחון וכשר ללא תיק עד לפיטוריו המבישים על ידי מלך ישראל בממשלה ה-33.

ביוגרפיה

אופיר דנון נולד בקו התפר שבין רמת גן לתל אביב, הצעיר מבין ארבעה בנים למשפחה של תומכי ליכוד. אביו, נהג אגד העניק לו את השם המיוחד לזכר מפקדו בצה"ל, שנהרג במהלך מלחמת העולם השלישית. אביו נולד בשכונת שפירא שבמרוקו ואמו נולדה בירושלים שבפולין.

בצעירותו, למד בגמנסיה הריאלית הרצליה ולאחר מכן עבר לתיכון "בליך" הקרוי על שמה של השחקנית ריקי בליך. בנעוריו היה כתב נוער במגזין "מעליב לנוער" ופעיל בתנועת הנוער בית"ר ירושלים, לאחר מכן שימש כעורך מוסיקלי ברשת ג'. שירת בצה"ל כקצין בחיל החינוך המיוחד, ולאחר מכן עבר לשרת ככתב בגלי צה"ל. בעל תואר ראשון במדעי החלל ובקוסמטיקאות מאוניברסיטת חיפה.

תפקידיו בשירות הציבור

כבר בילדותו אופיר דנון היה ידוע בתור אדם בעל יכולות על טבעיות ואהב מאוד קומיקסים וסרטי מדע בדיוני. עם הגיעו לגיל בר-מצווה, בנה לעצמו דגם של החללית אנטרפרייז, וביום הולדתו ה-15 ביקש במשאלה ליום ההולדת לפגוש במציאות בספוק. למרבה הפלא, המשאלה התגשמה, ואופיר זכה להגיע לקאסט של הסרט "מסע בין כוכבים" והתיידד עם ציבור השחקנים בסט.

בגיל 17 ניהל מערכת יחסים ראשונה עם דיאנה טרוי והשניים נפרדו עם גיוסו של דנון לצה"ל. בהגיעו לגיל 25 ניהל רומן עם בוורלי קראשר, ובאותה השנה התגורר בחלל. בגיל 29 הצטרף לשורות ארגון הטרור "תגלית" ועלה לארץ הקודש עם המעבורת קולומביה, נפרד מבוורלי בSMS והתיישב בפתח תקווה. בהגיעו לגיל 35 הצטרף לשורות הליכוד והתמקם ב-2 מקומות לא ריאלים. מחזיק בשתי תעודות זהות שונות: אחת בשמו הישן, כאופיר דנון, ואחת בשמו החדש, דני אקוניס.

יכולותיו לשנות את מראהו לפי דרישתו (או במילים אחרות, להפוך לדני אקוניס או לאופיר דנון בהתאם) הן מהטובות ביותר שאי פעם מדענים הנדסו באדם חי. לדנון(/אקוניס) יש יכולת אף לשנות דברים נוספים בגלקסיה וביצורים חיים, והוא היחיד שהגיע מהחלל הישר אל הכנסת. עם הגיעו בחזרה אל כוכב ארץ, התמקם במקום ה-9 וה-15 ברשימת הליכוד (ביחד עם עוד אנשים שאף אחד לא מכיר וציפי חוטובלי). דנון/אקוניס התמנה לשר החלל (דבר שעורר כעס בקרב כל שאר המקומות ברשימת הליכוד) וזכה להערכה רבה בקרב הציבור.

הישגיו בתפקיד זה היו:

ועוד.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא דני אקוניס. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.