האימפריה האינטר גלקטית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הרפובליקה של האימפריה האינטר גלקטית התלת מערכתית
דגל {{{שם}}} סמל {{{שם}}}
דגל האימפריה האינטר גלקטית סמל האימפריה האינטר גלקטית
מוטו לאומי כוכבים זה פטנט שלנו
המנון הפסקול של סטאר וורס
יבשת אסיה וכל מקום אחר
שפה רשמית

אינטר גלקטית

עיר טקילה

כוכב האם סיריוס B

העיר הגדולה ביותר

בית הכלא הבין-גלקטי "בית חינוך על שם שי עגנון"

משטר

תלוי למי

הקמה

הכרזת סיפוח היקום ב-999,999 לפני הספירה

יישות קודמת

בריאת העולם

שטח

כל היקום קממב"ר

צפיפות אוכלוסין

לא כולל סין: 0.3; כולל סין: 999999999

מטבע

הלירה הבין-גלקטית

חגים לאומיים

חג כיבוש כוכב הגרבילים
חג כיבוש כוכב הקופים
חג יציאת "סטאר וורס: תקווה חדשה"
חג סיפוח ההתנחלות "מאדים"

ימי אבל לאומיים

יום יציאת "סטאר וורס:מלחמת המשובטים"
הטבח באנשי הצפרגע המעופפים
יום מותו של האלוף במיל' 55GH3

רשות שופטת

חמותך

אזור זמן

כל האזורים אבל אם צריך לבחור אחד אז זמן תל אביב

סיומת אינטרנט

MIRP

קידומת

476547654757498

דגל האימפריה.png הרפובליקה של האימפריה האינטר גלקטית התלת מערכתיתאינטר-גלקטית: ByeetrHn AloivFsA lLreRgf Sxrb3G alUihG^h; בחייזרית: נוליעגהגכהנלוגעהינןגעה - בראשי תיבות: נוליעגהגכהנלוגעהינןגעה') היא אימפריה עוצמתית השולטת בגלקסיות אנדרומדה, העין השחורה, ענן מגלן הגדול ושביל השוקו הממלכתי. בנוסף, יש לה סניף בכדור הארץ, החולש על שטח של למעלה ממאלנתלפים דונם מחומש. האימפריה שולטת בכוכבי הלכת שבגלקסיות שברשותה באמצעות סניפים (שלעיתים מכונים מדינות) שמפקחות על הנעשה בכל כוכב, כדי למנוע התקוממות אפשרית של תושבי הכוכב. כמובן שכל זה לא רלוונטי לתושבי כדור הארץ שכן אלו בטוחים שהאימפריה היא בסך הכל קמפיין של מקדונלס ולכן אף אחד לא מתעסק איתם.

האימפריה הוקמה עם תחילת היקום והזמן, כאשר השליט הקדוש הראשון, תושב הכוכב הראשון "5GG8J", זיזיטופ הוקר החליט להרחיב את שלטונו ברחבי היקום. האימפריה נהייתה עשירה מאוד לאחר שכבשה את כוכב נורם כי יש טונות של נפט כי הם ידעו לסחור בחוכמה עם התושבים המקומיים. האימפריה חלשה על עוד ועוד כוכבים, עד שגלקסיות שלמות היו בשליטתן, כולל הכדור הענק והמפחיד הזה שבאמצע הגלקסיה, שהוא כמו שמש ממש ענקית. בכל כוכב בו שלטו השאירו סניף שגודלו נע בין 10%-70% מגודל הכוכב, ובסניף אפשר לפקח על התושבים בכוכב ולענות אותם בכך שיחשבו שהם יכולים להוציא ויזה, אבל למעשה הם סתם עומדים בתור כי המבנה נסגר עקב שיפוצים!

היסטוריה

המדינה הוקמה עם בריאת העולם על כוכב הלכת "5GG8J", הכוכב היחיד שהיה אז. הכוכב היה מפוצץ במין של חייזרים שנקרא להבלנבילנהיו (בראשי תיבות: להבלנבילנהיו) על שם משה שרת. בעקבות צפיפות האוכלוסין הגדולה בכוכב קם המנהיג הנערץ והקדוש, הוא היושב במרומים ורופא כל חולים, אליל הבנות ומושא קנאתם של הבנים החייזר-על זיזיטופ הוקר. הוקר, שגדל בכוכב שרוי הצפיפות, גיבש עמדה פוליטית חדשה, שכללה רק דבר אחד: כיבוש כוכבים על מנת ליישב בהם את בני מיננו ולהתעשר. כמובן שהוא נבחר לראשות מועצת הכוכב (שכללה אדם אחד כי לא צריך יותר) ומיד החל להנחות את מדעני הכוכב לפתח חללית ענק סטייל מלחמת הכוכבים שתשמש לכיבוש כוכבים נוספים.

בתוך כשנתיים וחצי + 7 פעמים הזמן שלוקח להקים רכבת קלה בתל אביב לחלק ל-5 החללית הייתה מוכנה ומזומנה, וכ-700,000,000,000 חיילים עלו עליה (שמהווים 0.09 אחוז מהאוכלוסייה בכוכב. פרו ורבו מה שנקרא). במקביל התפתחה תנועה של היפים שטענו כי יש להפסיק את הכיבוש ולעשן גראס, אבל אף אחד לא שם עליהם ז*** [צנזור קללות בע"מ!]. החללית שיטטה במרחב הזמן יותר משמונה עשרה שנים, אבל החייזרים האלה חיים לנצח כך שזה לא נראה להם כמו הרבה זמן, ואז נגלה לפניהם כוכב נוסף: יופי-טר. בהתלהבות גדולה כבשו אותו חיילי האימפריה, שלבשו כולם בגדים אדומים עם האות M כדי להפחיד את האויבים. הכוכב לא יכל לעמוד מול צבא האימפריה הענק, ונכבש תוך פחות משעה.

באותו היום הגה האל הקדוש הוקר את שיטת הסניפים: בכל כוכב שנכבש הוקם סניף שבו שוכנו בין 9,000,000,000 חייזרים ל-19,000,000,000 חייזרים, והם יפקחו על הנעשה בכוכב ובו בזמן יתעשרו מאוצרות הטבע שבו. כך נכבשו עוד ועוד כוכבים ובתוך עשור יותר משתי גלקסיות היו נתונות בידיי האימפריה, שהפכה לעשירה בטירוף כשכבשה את כוכב נורם, שעשוי מנפט. אך האימפריה נתקלה לראשונה בבעיה כאשר ניסתה לכבוש את גלקסית שביל שוקו הממלכתי. בגלקסיה זו נמצא גם כדור הארץ, אם לא ידעתם אז עכשיו אתם יודעים.