רונלד מקדונלד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Ronald mcdonald jumping1.jpg הערה: ערך זה בשליטת רונלד מקדונלד!

נא:

כמו כן, מומלץ להתחפש לליצן ולשחק בילדים .
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי לא ישחררו את רונאלד מקדונלד!.


רונלד מקדונלד נעצר

רונלד מקדונלד (נולד בשנת הלוזרים לפנה"ס) הוא איש ציבור ידוע בכל העולם וחשיבותו גדולה מן הרגיל. מקדונלד הוא מיליארדר נודע הנמצא נכון להיום במקום ה-M ברשימת המיליארדרים ובעזרת כספו מצליח לחיות ואף להתרבות עד היום הזה. מחזיק בשיא על ניתוחי האף שעשה עקב שזה נרקב כל שנה. הומו

חייו המוקדמים

מן הידוע לארגוני מאפיה מכול העולם דוגמת הקגב או הFBI ועוד, רונלד מקדונלד לא נולד בשם זה אחר זה באמת היה מגוחך ששמו ושם משפחתו הם חרוז! לכן הוא נולד בשם אסלם ברתומאלו ג'וג'ונוב דה מקדונלדוב למשפחה אוזבקית ממוצא דרום אפריקאי ממוצא תימני ממוצא אמריקאי ממוצא תל אביבי לכן אפשר בדרך קוסמית כולשהי ניתן לומר שהוא יהודי.

ההשתלטות על האו"ם

כשלב ראשון של תוכניתו, הבין מקדונלד שעליו להשתלט על ארגון האומות המאוחדות. הוא נכנס לחדרו של מזכ"ל האו"ם, קופיקו ענאן, ואמר לו כי אימו מחכה לו בחוץ. כשיצא ענאן החוצה נעל אחריו מקדונלד את הדלת והכריז על עצמו כמזכ"ל האו"ם החדש.

מקדונלדס

בשנת 1999 הגה רונלד את הרעיון למיזם הומניטרי מקדונלדס, שנועד להפחית את כמות האנשים הרעבים בעולם. ומאז הצטצמצם מס' הרעבים בכל היבשות חוץ מאפריקה שזה היעד הבא של רונלד, שם כמו בשאר היבשות הוא ייצטרך לקבל את הצעת הפוליטיקיים המקומיים, ג'ורג' דביליו ערבוש הוא הבולט מכולם, לעזור לו להפטר ממס' רב של עניים, גם אם ייצטרך לשלוח את בשרם המלא בשמן קנולה שחור טבעי אל היבשות הזקוקות להספקה מתמדת של בשר. אחרי כמה חודשים ספורים מההחלטה היה ברור, זה היה צעד כלכלי מוצלח של מקדונלד, צעד זה הניב לו רווחים נאים במיוחד, והא החליט להשקיע בקניית כפר שלם בצרפת שם הם מפתחים טעמים חדשים אותם העובדים מפיקים מילדיהם שלהם, הטעמים נארזים ונשלחים לסניפים ברכבי העולם שם הם מתווספים למזון הנמכר במיזם.

עמותת "תנו לבני האדם לחיות" תבעה את רונלד מקדונלד על רצח ההמונים. לכן, רונלד מקדונלד הוכנס למעצר משטרתי. הוא חולץ משם על ידי צה"ל מכיוון שהבכירים בו חשו חובה לעזור לכל ליצן הומו שהורג אנשים סתם, אך מהר מאוד הוא נתפס. הוא הובא למשפט וזוכה מחמת הספק (הספק של הצ'יפס שלהם היה חבר של השופט).

חיים אישיים

בשנת 2003 הוא נפגש עם פקאצה המפורסמת פמלה אנדרסון ששקלה להשתיל את שומנם של יוצאי ה"מפעל השחור" באפריקה לחזה הענק גם ככה שלה. רונלד כג'נטלמן הסביר לה שאדיף לה לבחור בשומן יוצאי הפיליפינים והזמין אותה לערב משעשע במלון "מק-רויאל פינוקיישן" שבניו יורק. שם הם צילמו את סרט הפורנו הנודע שלהם "פמלה והקבב של רונלד". אותו הוחלט להפיץ ברשת המסעדות מקדונלדס במחיר סימלי, התרומה היא לכבוד מנהלי הסניף המתקשים לשלם את הדלק ההולך ומתייקר.

רונלד מקדונלד ז'יוניור, התינוק האומלל, בתמונה הילד בן שנה

לצערם ולצער העולם אחריי הלילה הפרוע נולד בן, עקב הצער הנורא לא הומצא לו שם ועד היום הוא נקרא "רונלד מקדונלד ז'יוניור".

כיום

עיסוקו העיקרי היום של רונלד הוא אסיפת חומר איכותי (וגם לא איכותי) שעוד לא פג תוקפו (וגם כזה שפג תוקפו) ושליחתו להולנד. רונלד מינה את עצמו לפרוייקט מיוחד שנועד לפתור את בעיית הרעבים ההולכים ונגמרים, המשבר הגדול של החברה אותה הוא הקים. אחד הרעיונות שהועלו הוא הפעלת המשטרה במשטרים המקומיים לעיטור הרעבים ושליחתם אל המשחתות, אך רעיון זה נדחה עקב שבמרבית המדינות העובדים בארגון המושחת נשארים בבית ומזמינים את האוכל של הרשת לבית ולא למשרד. הרעיון היותר מוצלח מצריך מימון מיוחד עקב שימוש מוגזם בקולה לצורך פיטום הקורבנות כך הקורבנות ייתפחו ורק אז יישחתו כשמשקלם מגיע לכפי-5 יותר ממשקלם ההתחלתי.

מעריצים

לפי סקר של הסוקרת הדגולה מינה קקטוס ולפי הנתונים של גוגל, רונלד מקדונלד היה בעל העסק הכי לא פופולרי בין השנים 1800-1900ומה,קרה,לקיבה,שלי,אחרי,שאכלתי,מקדונלדס אך אחרי שנכנס לתחום המזון-המהיר וגם לתחום המזון-הנתקע-בקיבה-ומסרב-לצאת נהיה למושא הערצה לאלפי בני שמנ-עשרה בעולם. מיליוני אתרי מעריצים נפתחו וברובם הפורומים לא עמדו בלחץ ההודעות ובלחץ ההיסטריה שהייתה סביבו. בין אתרי המעריצים הידועים שלו נמצא האתר ILoveThisRedBigMeat.sexy שעקב אחריו כל יום במשך 30 יום אותם עבר בבית החולים לשיקום קיבה והבתולים, על שם "מריה הקדושה" אימו של ישו, וכמו כן האתר הוא היחיד הניתן לצפות בו בצילומים בלעדיים "מאחורי הקלעים הגדולים של פמלה" וגם את רונלד בצילומים בלעדיים "פמפמת אהו אהו,פמפמת, אהו".