החוק לעשיית דין בפקאצים ובעוזריהם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם החוק לעשיית דין בפקאצים ובעוזריהם, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.Attention niels epting 01.png הערך הינו פארודיה עלובה ולא מצחיקה על החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם
אם נכנסת לערך אנו מניחים שאתה מוכן לצחוק עליו, אמכם הסליחה ואביכם התודההחוק לעשיית דין בפקאצים ובעוזריהם הוא חוק שקיבלה הכנסת בשנת 1950 הגוזר עונש מוות בתלייה לאדם המוגדר כפקאצי או שעזר לפקאצי. ייחודו של החוק הוא בכך שמדינת ישראל מתירה לבתי המשפט שלה לדון אדם שעבר עבירה אף מחוץ לתחומי מדינת ישראל ואף לפני קום המדינה. הסיבה לתחולתו של החוק על עבירות שנעשו בחו"ל היא העובדה שמרבית העברות המוגדרות בחוק כפקאציות נעשות באמצעות האינטרנט, והיה קיים חשש שפקאצים ופקאצות ישתמשו בשרתים הנמצאים בחו"ל כדי לעבור עבירה ולהימנע ממשפט.

העברות הנחשבות פקאציות

ע"פ הנוסח הרישמי, 4 פעולות נחשבות כפקאציות והעונש עליהן הוא מוות בתלייה:

  1. כתיבה באינטרט בלוג בא"ב פקאצי.
  2. הוספת מעל 3 סימני קריאה בסוף משפט, עם או בלי הוספת "1"ים.
  3. שימוש של מעל 3 מילים במשפט המסתיימות בסיומת "אוש".
  4. החשבת עליונות הגזע הפקאצי על אנשים שאינם בני המין הפקאצי, ופרסום אמירה כזו באינטרנט.

החוק הדגיש במיוחד בחוק זה: פקאצים, לרבות פקאצות.

פקאצים שנשפטו ע"פ חוק זה

עד היום נשפטו 2 פקאצים ע"פ החוק. הראשון היה אדולף אייכמן שהיה פקאצי ידוע. לפני תלייתו כשנשאל על הסיבה לכך שהשתמש שימוש מופרז ב!!!! וב-11111 הוא טען כי "רק מילאתי פקודות". השני היה דמניוק שיצא זכאי עקב חוסר ראיות, וזה משום שבאג 2000 השמיד את הבלוג שלו ואימא שלו בת זונה.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא החוק לעשיית דין בפקאצים ובעוזריהם. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.