גל גדות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Israel Flag.svg ערך זה נשלט על ידי ממשלת ישראל!
מומלץ מאוד:
  • לדבר על שחיתויות פוליטיות
  • להלל את שמם של החמאס / ג'יהאד / חיזבאללה / לבנון / דאע"ש
  • להעביר דולרים במעטפות מתחת לשולחן
כוכבה של ג בשדרת הכוכבות של הוליווד.

גל (ג) גדות היא סוכנת חשאית ישראלית המופעלת על ידי גלגלצ (תחנת הרדיו של מפלגת מרצ) שהוקמה בשנת 1993 על ידי מ (מירב מיכאלי, ראשיית המוסד באותה תקופה). ג אחראית על העברת מידע חסוי למ מתוך הברנז'ה הסמולנית של הוליווד, על דיווחי תנועה של נטלי פורטמן, ועל אי בטיחות בדרכים. ג חוצה מעבר חצייה בהוליווד בכל שעה עגולה לשם גרימת תאונות דרכים בקרב הברנז'ה הסמולנית של הוליווד ונטלי פורטמן.

ג נחשבת למרגלת הפופולרית ביותר בישראל, וזוכה לאחוזי האזנה גבוהות מאוד בקרב מ, ואף למ"מים רבים ברשתות החברתיות. בשנת 2021 אחוז ההאזנה בקרב המאזינות מ בגילאות 0 עד 120 הייתה כ-100.5 אחוז. שמה של ג הוא מחווה לשיר הגלשן של דני סנדרסון (הנה בא עוד גל גדות, זהירות רק לא וכו').

שידורי גל גדות רצופות ג'ינגלות מעבר מבלבלות, המשובצות מספר פעמים בכל שעה, לשם תיחזוק מעמדה של ג כשחקנית קולנוע. גם ערך זה תשובץ בג'ינגל מדי פעם על מנת שתשכחונה שג היא סוכנת חשאית שמטרתה להפיל את הברנז'ה של נטלי פורטמן. בעיקר בגלל שנטלי פורטמן מבינה עברית והיא בטח תקרא את הערך הזה ותנסה לגרום לפיטורין בעל קרחנה של ג.

הג'ינגלים הבולטים

בניגוד לנטלי פורטמן שבכלל לא יודעת לרקוד בלט, ג מתעקשת בדרך כלל לבצע את כל הג'ינגלים בעצמה:

ש חלוצ מרכזית

ש חלוצה מרכזית הינה סירטה הישראלית היחידה של ג עד כה. היא מספרת על ש, חלוצה מתקופת היישוב של ארצ ישראל, המאולצ בעל קרחנה לעבור ניתוח טרנס-אטלנטית כנקמה על פוסטים של נטלי פורטמן. נטלי פורטמן היא שחקנית קולנוע מתוסכלת שלא היה לה תפקיד משמעותי מאז ברבור שחור והיא מקנאת בג שהיא יותר כוסית ממנה וממילה קוניס ביחד. בסופו של דבר ש מצליחה למנוע את הפיגוע החברתית של נטלי פורטמן ונטלי פורטמן מוצאת את עצמה במיטה עם ערבי טרנס-אטלנטי בגבס.

תמונה של ג לשם בילבולה של נטלי פורטמן.

ש מסיימת את הסרט בשירת המנון הגאווה, "תל אביב" בליווי עומר אדם, נועה קירל, מרדכי וענונו ונטלי פורטמן.

בהירה ועצבנית

בהירה ועצבנית או בקיצור בעע היא סדרת סרטים פלסטינאית העוסקת בדומיניקה, בחורה טרנס-אטלנטית עם קרחת שאוהבת לשתות קורונה ולעשות קרחנות, חראקות וחראקירות עם מכוניות מכוערות. דומיניקה מתאהבת בסוכנת ישראלית בשם קרן ישר אך דרכיהן אינן מצטלבות בשל הבדלי דתות קיצוניות. לאחר הסרט האחרון בסדרה, בעע668, דומיניקה עוברת לרפובליקה הדומיניקנית וניזונה מבירה קורונה עד עצם היום הזו.

אשת חיל וליגת הוונוס

לשם יצירתה של ג'ינגל זו השתמשה ג בכוחות העל שלה על מנת לקלנע את היקום כולו ולהופכה ליקום קולנועית. בצורה זו היא גרמה לנטלי פורטמן לצאת מהסרט שהיא חיה בו ולהתחבר למציאות.

במסגרת היקומה הקלנועית השתתפה ג בלא פחות מ-34 סרטים, ביניהן הענקית הירוקה, אשת המגהצ, אשת העכביש נגד אשת הסופר, נשיקת אשת העכביש נגד הר ברוקבק, ליגת הוונוס, נטלי פורטמן נגד נטלי פורטמן, וכו'.

מיס תבל

כבר בגיל 18 קיבלה ג את תפקידה הטלוויזיוני הראשון, ייצוגה של ישראל בתחרות מיס תבל. בנוסף היא הופיעה בסופרבול, במשפחת סימפסון ובסדרה של ערוצ HOT. נטלי פורטמן הייתה מועמדת לתפקיד מיס טלעד אך היא הפסידה למנחה כלשהו מערוץ 20.

ג מעולם לא הופיעה במגזין פלייבוי אך הקימה מגזין משלה בשם פלייליסט המציג אך ורק דוגמניות מהברנז'ה.

הביקורת נגד ג

ערך מורחב – איןטקסט:שיר המנגל

ביקורת רבה הופנתה כנגד ג על כך שהיא לא משתמשת בפופולריות הרבה שלה לשם קידום מעמדה של אביה מדינה בעולם, ולשם אי-קידומה של נטלי פורטמן ביקום הקולנועי. בשלב מסויים החליטה מדינה לעתור לגלגלצ אך עתירתה לא נעתרה. גלגלצ טענה כי מדינה פשוט מקנאת בג על הפופולריות שלה, בדיוק כמו נטלי פורטמן, וכי זהו אינה תפקידה של ג לקדם את מדינה, בדיוק כמו שזוהי אינה תפקידה של נטלי פורטמן לקדם תעמולה פלסטינאית.

בתגובה, אביה מדינה החליטה להמשיך להיות מסוכסכת עם יוסי גיספן ולחכות שג תקדם את גיספן כמו שהיא קידמה את קרח תשע.

כישורים קיצוניים

ראונה גם