שסיזם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

פחות מצחיק מעובדיה עצמו|הסיבה לכך היא: {{{לא ידועה כעת}}}. אבל בכל אופן,אין עוד ערך כזה באיןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בשיחה:בדף השיחה שלו.

"ש"ס זה שוס ועובדיה זה הבוס"
~ מוני מושונוב על סוף השסיזם


סמל השסיזם
המניפסט השסיסטי

שסיזם הינו שיטה כלכלית-אנטי-חברתית המוגדרת בבעלות מוחלטת של המנצל על הנכסים השונים של המנוצל, הלא הוא הרוב, תוך שמירה על אי-שוויון כלכלי ואנטי-חברתי ניכר. מונח זה הפך לנפוץ בזכות פרסום ספרם של עובדיה יוסף ו-אלי ישי, המניפסט השסיסטי, שתיאר את השסיזם כשלב הבא בהתפתחות החרא האנושי, אשר יביא לפתירת מצוקות האדם הפרמיטיבי שנגרמו על-ידי השיטה המודרנית.

הוגי השסיזם סבורים שמפתח האושר לחיים הוא השתמטות מכל סוג של מאמץ, ויחד עם זאת ניצול מאמציו של האחר. עקב כך, ההולכים בדרך השסיזם מאמינים בפציפיזם חלקי, הסובר שחלק מהאנשים צריכים להילחם בזמן שהשאר לא.

יישום השיטה

תנועת השסיזם הוקמה בשנת 1988 לפני הכפירה, תחת השם המטעה "שס", ראשי התיבות של המילים "שרותים סתומים". התנועה צברה פופולאריות רבה בקרב ציבור הפינגווינים והלימפות הכתומות, וכבר בשנת 2007 נבחרה התנועה להנהיג את מדינת ישראל. ברגע הפיכתה של ישראל למדינה שסיסטית, ניתקו עימה קשרים כל מדינות העולם המערבי.

בתגובה, ישראל החלה לכבוש את אסיה תחת המוטו "לא עוד אסיה - כי אם שסיה, מסעות מגן דוד הם חובה מוסרית לעם הפינגווינים!".

בשנת 2015 השסיזם שלט ברוב החלק המזרחי של המפה הטרופית(טרופית בוסתן האגדית), והיווה איום על קיום המדינות המורדניות. עקב העוצמה הרבה של השסיזם בסיום מסעות המגן דוד של ישראל, ועוצמתה הידועה של ממשלת מועצות הברית(תחת הנהגתו של ג'ורג' בוש הנכד), נמנעו הצדדים לפתוח במלחמה רשמית, למרות יריבותם. תקופה זו נקראה בשם "המלחמה הפרע", והתאפיינה באין ספור נסיונות ריגול של המעצמות ואכילת צ'יפס גרבילי בכל רחבי העולם. בין האירועים החשובים של המלחמה:


מאחר והשסיזם מתבססת על ניצול המנוצל, לאחר מספר שנים נגמרו משאביו של המנוצל והמערכת הכלכלית של יבשת שסיה קרסה. קריסת המערכת הכלכלית הולידה את "ירידת מסך השטריימל" שהפריד בין מעצמות העולם, ואת הסגרתם של למעלה ממליון פינגווינים שנותרו מחוסרי ניצול.


השלטון

השסיזם נשלט כיום ע"י ההידרה בעלת שלושת הראשים לראש המרכזי קוראים אלי ישי, לשמאלי אריה דרעי ולימני עובדיה יוסף בדומה להידרה מסיפורי המיתולוגיה היוונית כאשר כורתים ראש אחד יצאו במקומו עוד ראשים. אביגדור ליברמן הוא מן האמיצים שניסו להביס את המפלצת הנוראה אך כאשר כרת את ראשה הימני צמחו שניים במקומו בשמותיהם יצחק חיים פרס ואריאל אטיאס.

למרות שההידרה אינה נראית כך אך היא בעצם ג'יג'ית מה שמצביע על כך שהיא צאצא השטן בבושתו ובעצמו, ההידרה מסתירה קשר זה לשטן בעזרת כך שהיא כביכול תומכת באלוהים. אף קשר לא נמצא בין אלוהים להידרה מכיוון שההידרה מנשנשת חטיפוני גרבילים מצופים, איסור חמור כדת משה ואפגניסטן.

היווצרות הקשר למפלגה הנאצית

מכיוון שהשסיזם נשלטת על פי אידיאולוגית הנאציזם טבעי שיווצר קשר בינה למפלגה הנאצית, המפלגה הנאצית כונסה ביחד עם המפלגה השסיסטית פעם בשלושה שבועות לדון בעינייני היטלר,הימלר,מנגלה,מנגל ושניצלים. מנהיג המפלגה הנאצית אורנוס צבי אחיו המפגר של שבתאי צבי משיח השקר רצה להכחיד את כל מי שיש לו סתימות בשיניים אך מכיוון שהשסיזם סתום כולו לא יכלו המפלגות להתחבר וכך פרצה מלחמת בני דודים של שסיסטים ונאצים.

המלחמה הגיע לסיומה ב1987 עם בואו של צ'אק נוריס שפסק לטובת הנאציזם מכיוון שהימר עליהם בטוטו.

אך עד היום קימות מלחמות מרגלים בין שסיזם לנאצים אחד המרגלים שנתפסו היא יולנדה וויסר חברה בלהקה הדרום אפריקנית "דיי אנטווד" שמשמעותה מספיק נמלת עץ מה שמסמל את היותה מרגלת נאצית מכיוון שהנאצים העריצו את גזע נמלי העצים.


"סעמק לאן נעלמו כל הדוסים?"
~ שבתאי צבי על סוף השסיזם


"איפה הגרבילים המצופים שלי?!"
~ ההידרה על האו"ם