מר קראב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"עוד יום עוד 10 אגורות!"
~ מר קראב על הסרטן הפריך

מר קראב הוא סרטן חולה סרטן שהחיים מתאמללים אליו. הוא הקים את מסעדת הסרטן הפריח (ששלא תתבלבלו עם הסרטן הפריך שהקים בובספוג מכנס משולש).הוא נולד בשנת הקבב לפי לוח השנה של צ'אק נוריס.


תולדות חייו

ילדותו

בגיל שנה התייתם מהוריו, משום שלא שילמו מס הכנסה (למרות שהם לא עבדו), והם נקברו בפח של מסעדת היטלר הפריך. בגיל שנתיים וארבע חודשים ושני ימים התחיל לעבוד בביתן הדרדסים, אך הבין שהם מנהלים עסק לא חוקי מכיוון שמכרו דרדסמים, אבל זה לא הזיז לו. בגיל שלוש פרש מעבודתו כדרדסון עקב שגילה שאחד העובדים משתין בשירותי בנות. בגיל שלוש ויום הקים יחד עם שלדון פלקטון, את מסעדת הסרטן הפריח. בתחילת דרכה גלגלה מסעדת הסרטן מיליונים של תולעים להכנת קציצת הסרטן. כשהיה בן ארבע, היה המחליף של המחליף של המחליף של המחליף של שולחן הפסקת האוכל של הצוות של דפנה ודודידו. הוא היה כל כך טוב, עד שהוא קיבל קידום להיות המחליף של הכסא בדפנה ודודידו 2.343 (זאת תוכנה מיטומטמת של ביל גייז). משכורתו זינקה מ-0.001 מאיות האגורה ל-73 מיליון דולר לחודש, אבל לא באמיתי אלא בתוכנה. בגיל שש הוא התחיל ללמוד בבית ספר יסודי על שם בני גורן, ושם התמכר לדרדסמים בזכות חברו הטוב, מיקי בוגנים. בבית הספר היה חבר בחבורה ר.ש.ע (רשעות, שחיתות וענבים). בגיל שש וחודש העיפו את מר קראב מבית הספר, בגלל שהוא היה יותר מידי חנון, דיביל, טיפש, ולא היו לו בגדים נורמליים, אלא בגדי סמרטוטים. בגיל שבע מכר מר קראב את מסעדת הסרטן הפריח לרשת סרטן הפריך תמורת 2 אגורות, וקנה איתם 10 פיצפוצים לגלידה.