הדרדסים

From איןציקלופדיה
(Redirected from דרדסים)
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.

"מה? אז אנחנו בסך הכל 550 גברים זעירים בצבע כחול עם חיתול שחובשים קונדום על הראש. יש בעיה?"
~ הדרדסים נגד האפליה
"אני אתפוס אותך! אני אתפוס את כולכם! אתם לא תתחמקו!"
~ גרגמל על הדרדסים.


האמת המרה (נא לשים לב לדרדס הימני ביותר.)

הדרדסים (צרפתית: Merde, Alors!, אנגלית: The Titikakas, צ'כית: Dostoyevsky) היא סידרת אנימציה מחתרתית המקדמת ערבים מתים, קומוניזם והומוסקסואליות. הסדרה הופקה בשיתוף פעולה נדיר בין חברת הטלוויזיה של רפובליקת ויימאר וארגון הנוער האיראני הלאומי-משתין על ערבים (אנאל"י) בין השנים 1977-1977 (כולל).

הדרדסים הם יצורים קטנים סטלנים שמכורים לסמים ומאוננים בשעות 2-4, בערך בגודל של אשך אנושי ממוצע, הסובלים באופן קבוע מכיחלון פריפריאלי. הם חובשים לראשם קונדום, וגרים בקהילה אנרכו-סינדיקליסטית אוטופית. כנראה ליד בת-ים.

אחר הדרדסים רודף יהודי סטלן ממורמר מרושע ונאצי בשם גרגמל הרוצה לעשות מהם מצות לפסח גם זהב וגם כדרדסים חושפניים. לגרגמל יש חתול מרושע בשם חתחתול ואומרים שהיה גר עם אמא שלו. כן, הוא אדם בוגר, לא נשוי, שגר עם אמא שלו ומגדל חתול, שם הוא אונס אותו, כי גרגמל הוא פסיכופת המכור לסמים.

שמות הדרדסים

שמות הדרדסים מתארים בדרך כלל את אופיים או את תחום התמחותם:

 • דרדס-אבא - אב הסוכר (Sugar Daddy) של הדרדסים האחרים, כיום מבוקש ע"י האינטרפול בעוון הפצת תמונות עירום של דרדס-תינוק באינטרנט. מגולם ע"י עודד מנשה.
 • דרדס-סבא - אביו המרושע של דרדס-אבא, כיום עומד בראש האינטרפול. סבא זקן ואינפנטיל,חולה שחפת מין. מגולם ע"י כפינה.
 • מנחם בן - דרדס בגיל 390 ומעלה מגולם ע"י ולדימיר פוטין
 • דרדסית - הדרדסית הראשונה ממין נקבה בכפר הדרדסים. בפרק הראשון בו הופיעה ניסתה לפתות את הדרדסים להשתמש בשירותיה כ-"מוכרת מזון", בפקודת הסרסור שלה המכונה גרגמל. בהמשך הצליחה לחמוק מן הסרסור המרושע בעזרת הדרדסים, ועברה לעבודה עצמאית. כל הדרדסים ממין זכר (טוב, חוץ מגנדרני) נהנים להשתמש בשירותיה, אבל מה שהם לא יודעים היא העובדה שהיא ממין נקבה כמו שדנה אינטרנשיונל ממין נקבה. מגולמת ע"י יעל בר זוהר.
 • בר-כוח - שר הבטחון של כפר הדרדסים, כנראה נוצר לפי דמותו של האייטולה חומייני. את תפקידו בכפר השיג בזכות שריריו לאחר שהתאמן במחנה האימונים של דרדס-רמבו. מגולם ע"י יובל המבולבל.
 • גנדרני - יושב ראש ארגון הגאווה המדורדסת. ניהל במשך שנים רומן סודי עם בר-כוח. כרגע הוא עובד כעוזר במה אצל עברי לידר וכמשרה שניה הוא מרגל אחרי הומואים בהכחשה. מגולם ע"י טוביה צפיר.
 • בר-מוח - בר מוח מתנהג כאילו שהוא יודע הכל, מתנשא מעצבן ושמאלן. אפילו המשקפיים שלו הן כמו של יוסי ביילין! נראה כי בר-מוח הוא מגפת הכפר ולכן, שאר הדרדסים חוץ מחברו למיטה דרדס-סבא מנסים למסור אותו לאימוץ אצל גרגמל והתחול הנאמן על ידי בעיטות רבות עוצמה. מגולם ע"י ביל גייטס.
 • אשכוני - דרדס הסובל מגידול ממאיר ועצום באשכים, הגורם לכך שהוא נאלץ לסחוב אותם ממקום למקום במריצה. מגולם ע"י יהורם גאון.
 • מיזרחוני - דרדס המדבר ב-ח' ו-ע', שאין לו סיכוי אף פעם להיות ראש הממשלה של הכפר. לקוח קבוע של דרדסית. מגולם ע"י עמיר פרץ.
 • רגזני - דרדס שאף פעם לא מרוצה משום דבר. נקרא גם, בגרסות מסוימות, פולנון. רגזני הוא המרוקאי של הכפר אשר מנסה להשתלט על מוחם האשכנזי של הדרדסים. מגולם ע"י מאיה בוסקילה.
 • דרדהומו - סתם הומו. (אגב, הוא וגנדרני כל יום בשעה 14:00 עושים 69). מגולם ע"י אמיר גיי פוטמן.
 • דרדזין - סתם זין. מגולם ע"י נינט טייב.
 • דרדשפיך - כל היום אוהב לגרבץ ולהביא ביד - גם ליד חברים ו/או גם לבד. מגולם ע"י צביקה הדר.
 • דרדראוסמהבןלאדן - סתם טרוריסט! חבל שלקח כל כך הרבה זמן לדרדס אותו! גולם בעבר ע"י נסראללה.
 • דרדסטלן - האל של הדרדסים לפי החוקים שלו צריך כל יום להזריק קצת וללכת לתור אצל דרדסית.
 • דרדשויליי- סתם גורזיני, המשפט האהוב אליו הוא: "נותנים תיקח לוקחים תינגח".
 • דרדסניף -הדרדס שמסניף קוק כל שעה ומבריח סמים יחד עם חבריו, דרדסוטול ודרדסמי. עבד בעבר אצל דרדסמים, עד שהלשין על מעסיקו העבריין למשטרה.
 • דרדסמי -הדרדס שלוקח את כל סוגי הסמים. עובד במשרה חלקית בתור הדובר של דרדסטלן, ובתור הפיליפינית של דרדסוטול. בדומה לחבריו, דרדסניף ודרדסוטול, דרדסמי מפחד פחד מוות מדרדסמים ולא סובל את דרדסטלה.
 • דרדסוטול -הדרדס השיכור. גונב לגרגמל את הבירה כל סופ"ש ומביא רק לחברים הטובים שלו, דרדסניף ודרדסמי.
 • דרדסוכר -חולה סוכרת שחושב שהוא דרדס-אבא.
 • דרדזייפן (איתי שחר/ או כל בן אדם שחושב שהוא יודע לשיר) - מעין בר-מוח מזמר, שלא מבין שהוא לא יודע לשיר. חבר בלהקת bonetone.
 • דרדפישמן - דרדס אשכנזי ודביל שדומה לדג. למרות שהוא האח החורג של בר-מוח, ולמרות שאין לו הרבה שכל, כל הדרדסים האחרים מתים עליו.
 • דרדשטינקר - חבר באינטרפול שנשלח על ידי דרדס-סבא כדי לרגל אחרי הדרדסים. עובד תחת מסווה במגוון עבודות (שומר הראש של דרדסית, הפסיכולוג של בר-מוח, השוליה של בר-כוח והמרגל החשאי של דרדס-אבא) עבור המרבה במחיר, ומתכנן להשתלט בבוא היום על האינטרפול כחלק מתוכניתו המרושעת ליצור צבא של דרדסי-על מדורדסים גנטית.
 • דרדסטלה (אלדר סיסו/ כל ערס אחר) - דרדס מסומם, מרבה לעשן (נרגילה, בנגילה, דולבים במופלטה), להזריק סמים, לאנוס את דרדסית בכל פעם שדרדשטינקר לא נמצא לידה כדי להגן עליה. אינו חבר של דרדסי הסמים הרגילים (דרדסמי, דרדסניף ודרדסוטול), משום שהוא מנסה לגנוב מהם באופן תדיר. באופן פרדוקסלי, למרות היותו מנותק מהמציאות, הוא היחיד עד כה בכפר הדרדסים שעלה על התוכנית הסודית של דרדשטינקר.
 • דרדאפס - סתם ילד אפס.
 • דרדסמים - דרדס שמכור קשה להרואין, גראס, קוקאין וקריסטל מת'. נקלע ל5 שנים בכלא על הברחת סמים. בעבר היה המעסיק של דרדסניף, עד שזה האחרון הלשין עליו למשטרה.
 • דרדגזען - דרדס ששונא שחורים והוא בעצמו שחור.
 • דרדצבי - דרדס שהוא אחד מחסידי שבתי צבי הידוע בשמו המשיח.
 • דרדסחרא- דרדס שמרבה לחרבן על חבריו הדרדסים המסטולים, בנוסף יוצא פעם בשבוע לדייט עם בר-כוח בשירותים ושם הם שותים שוקו.
 • דרדביטי- דרדסית שיכורה, אשר נמצאת בזוגיות מסובכת עם דרדסביבר. בזמנה הפנוי היא נוהגת לאנוס את בובספוג ולשיר עם החתול של גרגמל. בניגוד לדרדסית, דרדביטי הייתה נקבה כל חייה.

תכנים גזעניים

בשנים האחרונות הועלו טענות על ידי גורמים מסוימים, לפיהן הדרדסים הייתה סדרה פרו-ציונית ומעודדת עלייה והתיישבות בארץ ישראל. טענות אלו נחשבות מופרכות על ידי רוב החוקרים, וכיום מקובלת הדעה שהדרדסים הייתה פלטפורמה שטנית להפצת תכנים אנטי יהודיים ברחבי העולם, במסווה של סדרת הנפשה חיננית.

כדוגמה לכך מעלים חוקרים את העובדה, ששמו של גרגמל בסדרה המקורית הוא יהודה לייבוביץ', ושמו של חתחתול הוא משה קצב (הונגרית: Moses Butcher).

כמו כן, דרדסית, שבתחילת הסדרה הייתה זונה מרושעת ובעלת שיער שחור ואף יהודי אה, הופכת ע"י קסם של דרדס-אבא לזונה ארית גאה, בלונדינית קטנת-חוטם וחביבה בשם ברונהילדה (פרק 117 הקלאסי: "Sprechen Deutsch?").

מרכיב גזעני שלישי שיש לתת עליו את הדעת הינו העובדה שהאסלאם אינו מוזכר בסדרה אפילו פעם אחת, למרות שבעבר הופיע שם דרדס המבוסס על אוסמה בן לאדן. ערבים רבים ברחבי העולם רואים בכך עלבון וחוסר כבוד כלפי נפשם הרגישה.

אסור לשכוח את העובדה, שהדרדסים בעלי הראשים הכחולים, חובשים כובעי מצנפת לבנים של האירגון קו-קלוס קלאן, הידוע כאירגון נגד שחורים.

תכנים קומוניסטיים

בכפר הדרדסים אין כסף. כולם עושים את העבודה שלהם מתוך רצון, ומאושרים מכך. דרדס-אבא לובש אדום. בכל בוקר הדרדסים מתכנסים בכיכר הראשית ושרים את האינטרנציונאל. על התחתונים של דרדסית מוטבעת דמותם של מרקס ואנגלס...

...תקשיבו אנשים, לא צריך להיות פאקינג מדען טילים בשביל להבין מה הולך פה.

תכנים הומוסקסואליים

בפרק נדיר (שלא שודר בארץ) מטיל גרגמל קללה על הכפר, שגורמת לכל הדרדסים לרצות לממש את הפנטזיות הכמוסות ביותר שלהם.

כמובן שכולם קופצים על גנדרני.

כמו כן, מחקר רוחבי שנערך באוסטרליה מגלה שאם מחברים את כל הרכיבים ששם דרדסבא בשיקויים שלו לאורך כל הסדרה, מקבלים את רשימת המרכיבים המדוייקת של ג'ל KY, נוזל סיכה המשמש הומוסקסואלים לביצוע חדירה אנאלית.

תומכי תיאוריה זו נוטים לציין את העובדה שדובר בארבע מאות זכרים עם ראש כחול שחיים בכפר קטן ומסתובבים כל היום בלי חולצה.

אסור לשכוח את העובדה, שהדרדסים בעלי הראשים הכחולים, חובשים כובעי מצנפת לבנים של האירגון קוקסינלים מפורסם: קו-קלוס-קלאן.

קישורים חיצוניים

פרק המדגים את מעללי הדרדסים.

האתר הרישמי (של עברי לידר)

האתר הרישמי באמת (של המפלגה הקומוניסטית של צפון קוריאה)

צילומי לוויין של כפר הדרדסים

- רציחת הדרדסים (סרטון רצח הדרדסים)Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הדרדסים.

לדרדסים יש ראש כחול תרתי משמע