משה אופניק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אוף..."
~ שבתאי צבי על משה אופניק


משה אופניק הוא שחקן מן תוכנית הריאליטי הידועה רחוב סומסום ומייסד האו"פ.

ביוגרפיה

עד רחוב סומסום

משה אופניק נולד בפח הזבל בעיירת הזבל זבלדובסקה אשר בפולין. בגיל מוקדם יחסית הוא התמכר ל"שומשום", ומיד נודע בתור סוחר "שומשום" מקומי. כיוון שרצה להיות סוחר "שומשום" מפורסם הוא עלה לארץ והגיע לתל אביב שם הכיר את מוישה זיכמך שהסגיר אותו לשלטונות, לאחר 10 דקות הוא נתפס על ידי המשטרה. לאחר תקופה קצרה של שהות בבית מעצר הוא הוסגר על ידי המשטרה ליוצרי התוכנית רחוב סומסום בתנאי מעצר מגבילים (הוא לא יכול לנוע מעבר לרכב חיפושית ישן, הוא חייב להיות נחמד לילדי הרחוב... כן גם לקיפי הדביל).

החיים ברחוב סומסום

לאחר שהגיע לרחוב סומסום הוא החל להיחשד בתור איש ממורמר, קריאות ה"אוף" הסגירו אותו מידי פרק. הוא ניסה לפתות את עוגיפלצת לרדת מעוגיות וליפול ל"שומשום". אבל זה עם השפם תפס אותו... הוא תיעב את אריק ובנץ בשל חמדמדותם המוזרה, אך נתפס כמה פעמים מציע לאריק כסף בתמורה לחסדיו המיניים.


לאחר שהתוכנית ירדה מהמרקע

יצא מושיק לסיבוב פחים בעולם החליט שאם בזבל אז עדיף כבר בארץ (פה פשוט הוא היה מוכר ולכן לא היו דופקים לו מכות כל פעם שהוא צץ מתחת למכסה הפח). לאחרונה הוא נחשד בביצוע מעשה מגונה בכלב, ובבעילת מעילים. החשדות נגדו לא הוכחו כיוון שהכלב נעלם באופן מסתורי.


"רחוב סומסום", הרחוב הכי קסומסום, חוזר אל מסך ערוץ הופ! (ערוץ 77 ב - HOT וערוץ 42 ב- YES) לרגל החזרה המרגשת, מוישה אופניק, מוסר לכם ברכה אישית מתוך משכנו החדש בפח הזבל השכונתי.

משה אופניק בברכה מצולמת