משתמש:Yehoshafat/מיקרוגל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מיקרוגל הוא מכשיר המשמש לחימום אוכל. מדענים סבורים כי המיקרוגל נשלח לכאן על - ידי ישות אלוהית כבירה (יא"כ בקיצור. לעתים מבולבל עם הבהמה הטיבטית, יאק), והמטרה שלו היא להנחות את פשוטי העם על מנת שישרדו בעולם קר ואפל.

היסטוריה

המיקרוגל הומצא בשנת 10000 לפני הספירה ע"י מפלצת הספגטי המעופפת. לפי הכיתוב מאחורי שקיות ספגטי שנקנו בשופרסל (כתבים חשובים מאוד למסמולוגים), מפלצת הספגטי תכננה מכשיר שיוכל להכין בעצמו אוכל, ובכך להציל אנשים פשוטי עם חסרי כל. מפלצת הספגטי החליטה שבבוא היום היא תגרום לאחד מבני האדם שנתונים תחת שליטתה להמציא את המכשיר. בשנת 1909 לספירה, ג'ורג' (אובמה) כהן, שנולד בווירג'יניה, ארה"ב, הלך בעיר מולדתו ביום חם עם קולורבי בכיס של החולצה שלו. הוא שם לב שהקולורבי נמס בכיסו. האדים גרמו לו להרעלה, והזיות שנגרמו בגללה הייתה לו הארה והוא הבין שהוא צריך לבנות את המכשיר.

המכשיר נעשה הצלחה גדולה בעולם, נשים, גברים וילדים בישלו ובושלו בתוכו, ובשנת 1978, לא היה מטבח שכיבד את עצמו שבו לא היה מיקרוגל.

ג'ורג' כהן במיטב שנותיו.

המלחמה הגדולה

בשנת 1980, איגוד הצ'רקסים הבינלאומי זמם מזימה. הרעיון שלהם היה להשתמש במיקרוגל כדי להשמיד את אוכלוסיית הגרבילים המצויצים. האיגוד שלח סוכנים מיוחדים ששתלו שבב בכל המיקרוגלים בכל העולם, כך שבכל פעם שהם רואים גרביל מצויץ, הם יירו בו בקרני לייזר מסוכנות. המזימה של האיגוד התגלתה, והCIA הצליח להשמיד את השבבים כשרק עשירית מאוכלוסיית הגרבילים המצויצים נעלמה מהעולם. תאוריות קונספירציה רבות אומרות כי חצי מתוך העשירית נעלמו ללא קשר למיקרוגלים, אלא למסע הרג של יונית לוי שרצחה אותם בתור תחביב.

הפיכה

בשנת 2004, מיקרוגל בשם H7YTK החליט שהוא לא רוצה לשרת את בני האדם יותר. הוא הקים קבוצה מצומצמת של מיקרוגלים, שהמטרה שלה היא להפיץ את הרעיון של מיקרוגלים חופשיים. מאותו הרגע מיקרוגלים בעולם החליטו שהם מורדים בבני האדם, אך בדרכים קלות וכמעט לא מורגשות, שנועדו להרגיל את בני האדם לרעיון של וויתור על המיקרוגל, ואז הם ישתלטו וישמידו את כל האנושות. המוסד עלה על הרעיון, והמנהיג נעצר וחלקי החילוף שלו כעט משמשים לייצוב ועיצוב פנייה של פנינה רוזנבלום, שבלעדיהם תראה כמו אשפה. כיום יש עדיין כמה מיקרוגלים שמאמינים ברעיון המהפכה וממשיכים להפיצו בקרב מיקרוגלים אחרים, אבל אין ביכולתם לממש אותו.

כיצד תדעו אם מיקרוגלכם זומם נגדכם?

  • הוא מצפצף ממש חזק שלוש פעמים לאחר שהוא מסיים את הפעולה - זאת על מנת לגרום לחירשות אצל בן האדם.
  • הוא מסיים מיליארדית השנייה לפני הזמן שקבעתם - כדי שלא כל החיידקים באוכל ימותו.
  • הוא בצורת מלבן - הצורה המרושעת בטבע.
  • אתם שומעים צחקוק מרושע מהמטבח מדי פעם.
  • הוא מחמם אוכל מעט יותר מהרגיל - בשלב הזה אתם צריכים להשמידו, מכיוון שהוא מנסה לנטרל אתכם בעזרת כוויה בלשון, ואז לתקוף אתכם!
ניתן בבירור לראות את הרשע והשנאה במיקרוגל הזה.