יונית לוי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, אדולף היטלר, וולט דיסני.

כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


"אני מכיר אותה?"
~ דני קושמרו על יונית לוי
"נראה טעים..."
~ יאיר לפיד על יונית לוי
"אההה אני זוכר אותה! היא הייתה במלחמת ששת הימים!"
~ שמעון פרס על יונית לוי
"אה בעצם לא..."
~ שמעון פרס על יונית לוי
"באיזה שעה החדשות?"
~ אידיוט על יונית לוי
"למה יונית לא בליכוד?"
~ סובייטי על יונית לוי

יונית לוי היא שדרנית טלוויזיה ישראלית, בתו של השדרן הידוע דני קושמרו ואשתו של הקומיקאי תום אהרון.

ביוגרפיה

יונית לוי בשיאה (כיום)

יונית שלום לוי היא שדרנית חדשות/רכלנית מקצועית בערוץ 2. לעיתים היא מופיעה גם בזהות בדויה של לברדור מעורב עם גוונים בשיער.

יונית לוי נולדה באזור הצ'צ'ני הסיבירי בדרום אוסטרליה הסוביטית דרום אפריקאית בין השנים 666-2012. יונית נולדה קצת ''מיוחדת'' שכאשר שומעת או מקריאה כתבה היא מביאה את דעתה כגון:

"כן, ומי הכניס את הגרבילים?"
~ יונית לוי על כתבה על גרבילים

אובכן,תמונות קשות... בינתיים במזרח התיכון,האבות הקדמונים של החדשות שמעון פרס וגרגמל דני קושמרו ויאיר לפיד (הברברים האלה...) נלחמים על המקום במפלגה הנאו-גרגמלית על העולם החדשות. כאשר יונית הייתה ילדה עסקה כעיתונאית בערוץ הילדים בחמש וחצי עם קובי מחט. כשהתגייסה פעלה כשדרנית של צה"ל על שיגור הרקטות לח"ם 1 ולח"ם 13 עם הטוסטר הסודי של איינשטיין.כאשר הגיעה להוליווד בטענה שהתבלבלה במטוס ושהתכוונה לפגוש את נשיא אירן,מצאה את עצמה במערכת יחסים עם העורך של הסדרה חיי בבורגרקינג הגרסה האמריקקית. המערכת קרסה בסוף מכובד משקלו של העורך והיא חזרה לארץ בצורה מוזרה ביותר: יונית "אני לא יודעת מה קרה,נפלתי בשבי של הגרבילים ואז נפלתי דווקא לישראל מהמטוס...".בשנת 1900 ניסתה יונית להסתנן למפקדת הגרבילים הבין עולמית לשליטה בעולם שנלחמה נגד המפלגה הנאו-גרגמלית שרצחה את היטלר ימח שמו וזכרו ומכרה אותו לסובייטים אשר הכינו מגופתו גפילטע פיש מעורר תאבון.כאשר תפסו אותה אמרה שמכרה נשק לאיראנים ניסתה לראיין את נסראללה.כאשר הייתה רק בת שלושים ניסתה להתנקש בבני גורן הידוע לשמצה על ידי הגרבילים, כאשר מיקי בוגנים שמע זאת, החליט לעסוק בפרסומות למנורות החשמל שהתאהבו בו כשטייל בקיסריה... כאשר הייתה בת 31 נסעה לרוסיה לטיול שורשים אך כאשר פוטין מנע ממנה את הגישה למפקדת הKGB .אחר-כך האיןציקלופדיה העברית הראשונה החליטה להנציח את זכרה בערך זה, כאשר שמע זאת, החליטה למצוא לה בעל ולרצוח סובייטים באכזריות רבה.כאשר נמאס לה לחפש התחילה לעבוד בייצור טנקיי מרכבה ולאחר כחצי שנה יצא לחופש מתאם הממשלה לאילת, כאשר לקחה מונית למלון נכנסה בטעות למונית הכסף וגילתה את עידו רוזנבלום, היא התאהבה בו והסובייטים חיו בעושר ואושר...אחרי כשנה הייתה בהריון והולידה את צ'רלי צ'פלין.


מערכת יחסים עם עידו רוזנבלום

בשנה לא מוכרת לאדם, בתקופה פוסט-"מילה ארוכה", יצאה לוי לחפש גרבילים לארוחת ערב. לאחר מרדף ארוך תפסה לוי את העדשים של M&Ms, אך לא טרפה אותo בגלל שריחמה עליהם וממילה לא אהבה שוקולד כי זה מזכיר לה פלוצים של גרגמל.לאחר מכן, החליטה לאמץ חתול פרסי כי יש לה דחף בלתי מוזר ללטף חיות ולצחוק צחוק מרושע. לאט לאט, לאחר שהתעללה בו מספר פעמים, החלה יונית להפסיק זאת.ואז... לאחר מספר חודשים, רצחה יונית את עידו מכיוון שחשדה שהוא בוגד בה עם המונית.


משפחה

משפחתה לצערנו הרב...

ליונית אין משפחה, הם מתו במלחמת העולם ה-1 בתור סובייטים בצבא האדום, סטלין הנציח את זכרם במצבה ליד מדגסקר כדי ששכל הנאצים השוודים האלה יבינו איך זה להיות אפריקאי עם 8 ילדים, מוזר מאוד....

ראו גם

-שמעון פרס-והשיר לשלום

-קובי מחט-עושה שמח בפארק אמ'צ'חצ'צ'מה

-גפילטע פיש-מממ... זה טוב, זה קומוניסטי!

-בני גורן-מי זה?

-גרבילים-מכרסם רצחני

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על יונית לוי.