מתנגדי כפיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

משרד הבריאות.pngמשרד הבריאות

אזהרת פייק! ערך זה רווי תיאוריות קונספירציה בזויות ונכתב על ידי מתנגד חיסונים בזוי שרצח את הסבתא שלו ואת כל בני המשפחה שלו עם נגיף הקורונה שאותו נשא בגופו. האיש שכתב את הערך הזה צריך להיות מוצא להורג, כמו כל מתנגדי החיסונים הבזויים, שמפיצים פייק אודות החיסון היעיל ביותר והבטוח ביותר.

אנו ממליצים פעם נוספת לציית להנחיות משרד הבריאות ולהקשיב להנחיות התקשורת בדבר מגיפת הקורונה. אנשים נופלים ברחובות ומתים כתוצאה מהמגיפה. קחו אחריות, ואל תתנהגו בצורה בזויה כמו כותב הערך הבזוי - לכו ונטלו את מנת החיסון השביעית, מנת הדחף, שהוכחה כמנה בטוחה ויעילה. אחת לחצי שנה זיכרו ליטול את מנת החיסון בזמן, על מנת להבטיח שבגופכם יהיה האמצעי העדכני ביותר להילחם במגיפת קץ האנושות.

בימים הקרובים יפעיל משרד הבריאות מערך "מלשינון" לאיתור מתנגדי חיסונים בזויים. אם נתקלתם באחד כזה, לרבות כותב הערך, אל תהססו להסגירו. אנו נדע כיצד לטפל בו.

ישראל.pngישראל

בשם מדינת ישראל, הצנזורה הראשית לישראל וגורמי אכיפת הביטחון, ולצורך הגברת הביטחון האישי של כל אזרח ואזרחית, החלקים המושחרים עברו השחרה מקסימלית על מנת למנוע אפשרות של הפצת תיאוריות קונספירציה הזויות של מתנגדי חיסונים בזויים ונאלחים באמצעות סימון הטקסט והעתקתו לפלטפורמות אחרות.

מדינת ישראל תדע אם ומי סימן את הטקסט הכתוב בערך על מנת להעתיק אותו, תאתר אותו ואת מיקומו באמצעות השב"כ, ותטפל בו (ובכותב הערך) בכל הכלים והאמצעים העומדים לרשותה. כמו כן, שמותיהם של כל עורכי הערך, בעבר, בהווה ובעתיד יוכללו ברשימות השחורות של מדינת ישראל, לרבות כתובות ה-IP שלהם, ובעזרת השם עוד נבוא איתם חשבון ביום מן הימים.

גלו עירנות ואחריות והסגירו מתנגדי חיסונים לידי השלטון, ובמיוחד אם וכאשר האנשים שלנו בממשלת השינוי יחזרו לשלטון ביום מן הימים.

"מתנגדי החיסונים זה ממש כת‏[1]"
~ דנה ויס (חדשות 12) על מתנגדי כפיה‏[2]
"אתם רוצחים כל יום עשרות אנשים שמתים כמו כלבים במחלקות, בגלל שהם לא קיבלו חיסונים בגלל השטויות שאתם מדברים!‏[1]"
~ אברי גלעד (רשת 13) על מתנגדי כפיה
"הרשו לי לאחל לכם, כולכם יחד וכל אחד לחוד - שתחטפו קורונה ותמותו תוך כדי סבל נורא. ברגעי הגסיסה שלכם תמלמלו: "אנחנו מטומטמים, הזויים, פסיכופתים מהונדסים"‏[1]"
~ נתן זהבי (103FM) על מתנגדי כפיה
"האנשים האלה, הייתי מעלה אותם על אוניות ללב ים, אין להם שום זכות להיות פה!‏[1]"
~ רני רהב על מתנגדי כפיה
"לכו להתחסן, ועל הדרך השיבו מלחמה למתנגדי החיסונים העבריינים, השקרנים והמופרעים; מחבלי חיסונים ארורים‏[1]"
~ אטילה שומפלבי (ynet) על מתנגדי כפיה
"למה עברייני כביש עומדים למשפט, ועברייני חיסונים לא?‏[1]"
~ רזי ברקאי (גללי צה"ל) על מתנגדי כפיה
"מצבורים גדולים מדי של טיפשות, פחדנות ואנוכיות. או בשתי מילים, מתנגדי החיסונים‏[1]"
~ ב. מיכאל על מתנגדי כפיה
"מי שלא מתחסן, זו זכותו. אבל אני לא רוצה שהוא ישב איתי במסעדה, ואני לא רוצה שהוא יבוא להופעה וידביק את הקהל. אני גם לא רוצה שהוא ילמד את הנכדים שלי‏[1]"
~ גידי גוב על מתנגדי כפיה
"שישימו אות על מצחם‏[1]"
~ יהורם גאון על מתנגדי כפיה
"לא בא לי להיות זה שמחבר את מי שאוהב את המוסיקה שלי עם וירוס קטלני‏[1]"
~ קובי אוז על מתנגדי כפיה
"אין לי בעיה עם סנקציות. אני אפילו בעד להחריף אותן ולפגוע בחופש התנועה, בכיס ובחיי המשפחה של לא מחוסנים‏[1]"
~ לינוי בר גפן על מתנגדי כפיה
"מתנגדי החיסונים הם הבעיה המרכזית של ישראל עכשיו‏[1]"
~ סיון כהן סבן (רשת 13) על מתנגדי כפיה
"בכלובים לשים אותם‏[1]"
~ ינון מגל (עכשיו 14) על מתנגדי כפיה
"למרר את החיים של מי שלא התחסן‏[1]"
~ עמית סגל (חדשות 12) על מתנגדי כפיה
"סרבני החיסונים פוגעים בכולנו; אתם ממש מסכנים אנשים שסביבכם, וזה כאילו אתם מסתובבים עם מקלע ויורים על כולם נגיפי דלתא‏[1]"
~ נפתולי בניטו (ר"מ ישראל לשעבר) על מתנגדי כפיה


אילון מאסק - מתנגד כפיה, הידוע גם בכינויים: "מתנגד חיסונים", "מכחיש מדע", "מכחיש קורונה", "קובידיוט" ועוד.

מתנגדי כפיה (מכונים לרוב ע"פ התקשורת הישראלית ועל ידי ממשלת ישראל כ"מתנגדי חיסונים", "מתנגדי מדע", "מכחישי קורונה", "מכחישי מדע", "קובידיוטים", "מרססי נגיף עם תת מקלע", "מאמיני כדור הארץ השטוח", "קונספירטורים" ועוד; באנגלית: "Anti-Vaxxers") הם פעילים למניעת הסדר העולמי החדש אותו מנסה לכונן קלאוס שוואב.

רקע קונספירטיבי

טרום שנת 2020 ו"מגיפת הקורונה", מתנגדי הכפיה כונו "מתנגדי חיסונים" ובעיקר התנגדו לחיסוני שגרה בטענה כי חיסוני שגרה עשויים לגרום לאוטיזם, טענה שלימים התבררה כנכונה בחלק מהחיסונים בשל היותם מכילים אלומיניום‏[3]. לאורך השנים בוזו מתנגדי הכפיה באמצעי התקשורת השונים, בין היתר באמצעות המיתוג שלהם כ"מטורללים", "ליברטריאנים" (על אף שחלקם כלל אינם ליברטריאנים) ואף כונו "תושבי העיר פרדס חנה-כרכור", על אף שלא כל מתנגדי הכפיה גרים בפרדס חנה-כרכור והם נפרשים על פני אזורים רבים בארץ - מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום. כתבות רבות נעשו על מתנגדי הכפיה (או כפי שמכונים בפי רבים "מתנגדי החיסונים") בתקשורת הישראלית ואף הוקם מיזם מיוחד, "מוזרקגן", המוודא שילדי הגנים הוזרקו במיוחד על מנת שיוכלו להתרועע עם חבריהם המוזרקים האחרים בגן. השמצתם המתמשכת ורבת השנים של מתנגדי הכפיה באמצעי התקשורת הישראלית היוותה כר פורה להסתה כנגדם אשר החלה בתקופת "מגיפת הקורונה" בשנת 2020 ומגיפת ה"אין קשר" (2021 - הווה).

2020: "מגיפת הקורונה"

קלאוס שוואב, יוזם "האיפוס הגדול"
ניצן הומוביץ לפני הבחירות: חוק הסמכויות הוא נורא; אחרי הבחירות חוק הסמכויות היה דווקא סבבה, יא קונספירטורים בזויים!
בימי נתניהו: לציית לסגר? זו הונאה!
בימי לפיד: צייתו לסגר, חלאות!

עם פרוץ "מגיפת הקורונה" בשנת 2020, הזהירו מתנגדי הכפיה מפני מהלך שאותו מקדם אדם בשם קלאוס שוואב, מנהיג הפורום הכלכלי העולמי בסיועם של ראשי ממשלות, ומכונה בפיו של שוואב- "האיפוס הגדול", כשם הספר שאותו כתב.‏[4] בספר "האיפוס הגדול" מתואר היטב כיצד מגיפת הקורונה מתכתבת באופן כמעט הרמוני עם "אג'נדה 2030",‏[5] שמטרתה לשנות את העולם מן הקצה אל הקצה באמצעות ביטול הפרטיות, הוספת אפשרויות מעקב, "בריאת" מגיפות, ועוד. האזהרות של המכונים "מתנגדי החיסונים" נפלו על אוזניים ערלות, וכל ניסיון שלהם לפנות בעניין לאנשי תקשורת ולעיתונאים עלה בתוהו. עד לשנת 2021, קולם של מתנגדי הכפיה הושתק די בקלות, משום שהפחד שרווח באוכלוסיה היה יותר מדי גדול מכדי להאמין שכל המתרחש במציאות והמשודר בטלוויזיה הנו שקר אחד גדול, שלא לומר - הונאת המאה, ועל כן "מתנגדי החיסונים" הודרו מכל במה אפשרית.

2021 ואילך: מגיפת ה"אין קשר"

בשנת 2021 חלה תפנית, עם הגעת ה"חיסונים" הראשונים של חברת פייזר לישראל, הלוא היא מדינת הניסוי של "חיסון" ה-COVID-19.‏[6] "מתנגדי החיסונים" התבטאו בחריפות כנגד ה"חיסונים", וסברו כי החיסון שנטל מי שהיה אז רה"מ, בנימין נתניהו, היה חיסון פלצבו, ודרשו בכל תוקף לחשוף לציבור את כלל ההסכמים המושחרים עליהם חתמה מדינת הניסוי עם חברת "פייזר" - נתונים שישארו חסויים בעשורים הקרובים ואף הרבה מעבר לכך. מתנגדי הכפיה ספגו אלימות קשה מצד ארגוני הביביסטים ומצד תומכי נתניהו, שגיבו את נתניהו בגין הבאת החיסון למדינת ישראל, זאת על אף שבדרך הוא דאג להקים מאגר גנטי שמעביר את המידע שלהם לידי חברת פייזר, כחלק מהניסוי.‏[7] הביביסטים, שהיו כעדר עיוור אחרי המנהיג שלהם והאמינו שהוא מושיע אותם, נטלו את מנות הזריקה אחד אחרי השני, ואילו אנשי השמאל הנאור, הכוללים את אנשי הרוח, להט"בקים, שוחרי זכויות האדם ועוזריהם, אימצו לחיקם את "מתנגדי החיסונים". ניצן הומוביץ, שהיה שר הבריאות, אף התחייב שיחשוף את ההסכמים המושחרים עם חברת פייזר,‏[1] אך ברגע שהתיישב על כס שר הבריאות, החל גם הוא להסית נגד מתנגדי הכפיה ולהתיר את דמם.

בתחילת הדרך השתמשו מתנגדי נתניהו (המכונים גם "גוש הרל"ב" ובפי חלק מהציבור "כת הרל"ב") במתנגדי הכפיה כאמצעי פוליטי לסילוק נתניהו מהשלטון, תוך שרוב נבחרי הציבור שלהם (ובהם זהבה גלאון, ניצן הומוביץ ואחרים) הזדעזעו מהקלות שבה נתניהו משתמש בכוחו הפוליטי על מנת למכור את ישראל לידי חברת תרופות מסחרית. באותם זמנים, חברי כת הרל"ב ראו (ובצדק) במתנגדי הכפיה כוח אלקטורלי משמעותי להבסת נתניהו ולהדחתו בעקבות מעשיו הרבים במהלך ימי הקורונה וה"חיסון" הראשון. חלק ממתנגדי נתניהו אף עודדו מרד (הציוץ של עידן רוק-אנד-רול ממפלגת "יש לפיד", משמאל) כנגד חוקי הקורונה השונים של ממשלת נתניהו. במהלך מחאות בלפור, נעזרו מתנגדי נתניהו (כ-50 בלחץ - זכרו את המספר הזה) במתנגדי הכפיה (קצת הרבה יותר מ-50 בלחץ), ובסופו של דבר הצליחו להפיל את השלטון של נתניהו, בעזרת אישים רבים שחלקם היו חלק ממנהיגי המחאה בבלפור והיום מוגדרים גם הם "מתנגדי חיסונים" והוקעו מן מחנה הרל"ב.

מתנגדי הכפיה האמינו בלבם כי מתנגדי נתניהו רואים במו עיניהם את העוול הרפואי שנעשה כאן וחשבו כי שותפיהם להפלת רה"מ הם גם שותפיהם למאבק לחשיפת האמת אודות הונאת הקורונה הגדולה וגם פרשת ההסכם המושחר עם פייזר, אך חלה תפנית קיצונית ואף אסקלציה ביחסי מתנגדי הכפיה-מתנגדי נתניהו עם כינון ממשלת בנט, וביתר שאת עם ההסתה שזרע נפתולי בניטו (שמונה לתפקיד רה"מ עם שישה מנדטים בלבד ומבלי שנבחר ע"י מתנגדי נתניהו או על ידי מתנגדי הכפיה) כנגד אזרחי ישראל הנמנים על מתנגדי הכפיה. כל אותה העת, המשיכה התקשורת להתעלם לחלוטין מהעובדה ש"נפטרי הקורונה" הם למעשה אנשים שמתו מסיבות שאינן קורונה (למשל, סרטן, תאונת דרכים ובעיות רפואיות אחרות) אך במקביל נמצאו חיוביים לקורונה, שלא הייתה הסיבה הממשית למותם. בשלב מסוים, מכשחשו מתנגדי הכפיה נבגדים, הם השתמשו בפלטפורמת הטוויטר על מנת לבטא את עמדתם שדוכאה והחלו מתבטאים כנגד הממשלה שהם תרמו להקמתה.

במקביל לויכוחים האם טענותיהם של "מתנגדי החיסונים" נכונות או לא, החלו לצוץ ידיעות חדשותיות אודות אנשים ש"נפטרו באופן פתאומי" כתוצאה מדום לב, שבץ מוחי ומ"נסיבות לא ידועות". ככל שכמות הידיעות על מוות פתאומי גדלה, כך גם גדל ניסיון ההשתקה המתמשך של משרד הבריאות ושל גופי התקשורת בדבר. על מנת להשתיק את הטענה לפיה החיסון גורם למוות פתאומי בקרב צעירים ובכלל, לרבות שבץ מוחי, חזר משרד הבריאות על הטענה לפיה החיסון יעיל ובטוח. בשנת 2023, כשנמצא שאכן יש קשר בין החיסון של פייזר לבין שבץ מוחי, פרסם משרד הבריאות כי על פי כל הבדיקות שבוצעו על ידו, החיסון כלל לא גרם לשבץ מוחי או לנזקים כלשהם, בניגוד לממצאים של ה-CDC. עוד קודם לכן טען משרד הבריאות כי לא ניתן לקבוע שיש קשר בין מקרי מוות וחולי לבין החיסון (שהוא כאמור יעיל ובטוח), וכי כל "טענה אחרת היא תיאוריית קונספירציה שמפיצים מתנגדי החיסונים" ואף "פייק ניוז", ולא עזרה ההוכחה שה-CDC מצא את החיסון כקשור בשבץ מוחי.‏[8]

בכל פעם שמתנגדי הכפיה ניסו להציג לציבור את האמת אודות הזריקה אותה אנשים רבים הכניסו לגופם, טענותיהם נענו בתגובה במילה "קונספירציה", והאנשים ששמעו את הטענות (שלימים התבררו כנכונות אודות החיסון) ולא יכלו לענות עניינית, עברו לאד הומינם וכינו את הטוענים "מתנגדי חיסונים". כך נוצר מצב שבו מרבית אזרחי ישראל שחוסנו מילדות בחיסוני השגרה (ויש כאלו שאף מעבר - יש בינם גם כאלו שקיבלו חיסון נגד כלבת) הפכו ל"מתנגדי חיסונים", ולאחר מכן ל"מכחישי קורונה", "מתנגדי מדע" ושלל השמצות אחרות. השבר הגדול אירע כאשר חברי כת הרל"ב החלו להשתמש בטיעון "מתנגדי חיסונים" ואף לתקוף את מתנגדי הכפיה באופן אישי ומתמשך, תוך שהם מאחלים להם ולצאצאיהם מיתות, חולי קשה ומשתמשים באלימות כנגדם. בין "מתנגדי החיסונים" נמנים גם אנשים שקיבלו מנה אחת או שתי מנות של חיסון פייזר, וסומנו כ"מתנגדי חיסונים" עם סירובם לקבל את המנה השלישית ואילך. לעתים, גם אנשים שקיבלו שלוש מנות וסירבו למנה הרביעית נחשבים ל"מתנגדי חיסונים", אך זהו דבר נדיר, שכן ברוב המקרים מי שקיבל שלוש מנות - או שנוטל את המנה הרביעית, או שמת.

חוק הסמכויות, תו ירוק ונזקים שנגרמו למתנגדי הכפיה

לפני: 50 איש בלחץ
אחרי: לאאאאא ביבי חוזר אוף :(

מתנגדי הכפיה ראו לאורך כל הדרך בחוק הסמכויות ובתו הירוק כאמצעים דיקטטוריים לשליטה בחברה ולדיכויה. עד להפלתו של רה"מ דאז בנימין נתניהו, גם חברי כת הרל"ב ראו בחוק הסמכויות ובתו הירוק כאמצעים דיקטטוריים. עם כינון "ממשלת האחדות", החלו חברי כת הרל"ב להשתמש באמצעים של נתניהו כנגד אזרחי מדינת ישראל, תוך שהם מצדיקים את מעשיהם בכך שבניגוד לנתניהו, כנגד לפיד ובנט אין כלל כתבי אישום, ובכלל, אפילו שלפני רגע תיעבו את בנט, עכשיו הוא בצד שלהם ואם הוא קבע שצריך חוק סמכויות, אז צריך חוק סמכויות. בין גדולי הפאשיסטים ניתן למנות לא מעט "לוחמי זכויות אדם", ובהם ארגונים להט"בים, ארגוני זכויות בעלי חיים, ארגוני זכויות אדם, ארגוני זכויות נשים ובכלל - ארגוני זכויות כלשהם, שבמקרה הטוב התבטאו כנגד זכויותיהם של מתנגדי הכפיה באופן מפורש כך שניתן היה לדעת בצד של מי הם ובמקרה הרע פשוט שתקו נוכח הרדיפה, ההסתה, ההשמצה, התרת הדם והאלימות שדחפה התקשורת הישראלית, ממשלת ישראל ומשרד הבריאות כנגד חלקים נרחבים בעם.

התו הירוק, שלא הייתה לו שום הצדקה אפידמיולוגית בשום שלב, הפך מנדטורי ואילץ אזרחים רבים להחזיק בו, על מנת שיוכלו להתפרנס בכבוד. טענת כת הרל"ב להצדקה לתו הירוק הייתה ש"אפשר גם לא להתחסן, ולוותר על הקולנוע והמסעדות", אבל הקולנוע והמסעדות היו הדבר האחרון שאותו רצו מתנגדי הכפיה - הם לא הורשו לצאת לעבוד מבלי לעשות בדיקת PCR, שלימים התגלה שבזכותה נוצר מאגר DNA של אזרחי מדינת ישראל, ואפילו לא ללוות קרוב משפחה או חבר חולה בבית החולים, לבקר קרוב משפחה מאושפז, שלא לדבר על לנכוח לצד בת הזוג שלהם בזמן בדיקות היריון, פוריות ואף לידה - וכל זה, גם אם אותו "מתנגד חיסונים" מסכים לעטות מסיכה על פניו ואף להיבדק בבדיקת PCR לצורך כך. כל עוד אין לו תו ירוק בתוקף - לא יעזור דבר: לא PCR, לא מסיכה - בלי תו ירוק הכניסה אסורה. חברי כת הרל"ב הקפידו לחזור על הטענה לפיה יש הצדקה אפידמיולוגית (למרות שלא הייתה) וכי "מתנגדי החיסונים" מסוכנים לבריאות, על אף שהוכח שמחוסנים חולים ומדביקים באותה מידה!, והתעלמו לחלוטין מהעובדה שהחיסון כלל לא יעיל ובטוח, שהרי אם צריך שכל אדם יתחסן שוב ושוב ושוב ושוב כדי שהחיסון יגן על אנשים אחרים ולא עליו - אזי לא מדובר בחיסון!, וגם שאנחנו פשוט היינו ניסוי של פייזר כל הזמן הזה. זה גם היה דבר שהם העדיפו במכוון לשכוח. עיתונאים רבים העדיפו להתעלם במכוון ממה שכינו "מתנגדי חיסונים" ולא להתייחס לטענותיהם כלל.

טרם נפילת "ממשלת השינוי", זלזלו חברי כת הרל"ב ברגשותיהם של מתנגדי הכפיה, חלקם אף כינו את כוחם האלקטורלי של מתנגדי הכפיה "50 איש בלחץ". עם נפילת "ממשלת השינוי" והעברת המושכות בחזרה לידי נתניהו, התעורר זעם רב בקרב אנשי כת הרל"ב כלפי מתנגדי הכפיה שתהו, כיצד ייתכן שקבוצה שנרמסה במשך שנה שלמה, דוכאה, ספגה אלימות, הסתה והתרת דם קשה מעזה לא להצביע למפלגה שהתחייבה לייצג אותה טרם הבחירות ולאחר מכן הפקירה אותה (מרצ) ובמקום זה, הצביעה ל"מפלגת מתנגדי חיסונים" (אומץ) או לחלופין לא הצביעו כלל וכלל ולא מימשו את זכותם הדמוקרטית להירמס על ידי פוליטיקאים שכלל לא סופרים אותם?; עד לרגע זה, הכעס הרב ניכר ומבעבע בקרב חברי כת הרל"ב, שלא מבינים כיצד ניחתה עליהם התבוסה הזו. כיצד ייתכן שהאנשים שלחמו לצדם להפלת נתניהו, אלו שהיו לצדם כתף אל כתף במחאות בלפור, אלו שהיו החברים שלהם - הסכימו לוותר על זכותם הדמוקרטית לספוג אלימות, להירמס ולהתבזות על ידי כת הרל"ב? ומה עדיף יותר, שמפלגת יש לפיד בראשות חסר בגרות תרמוס את הזכויות שלך, או שהליכוד בראשות נאשם סגול תרמוס? עד לרגע זה, לא מסוגלים חברי כת הרל"ב להבין את כמות הנזק והשסע שלשם שינוי דווקא הם יצרו לחברה הישראלית, ולא מסוגלים להבין כיצד הובסו בבחירות.

אך אין זה אומר שחברי כת הרל"ב יוותרו - קולות של "נקמה" במתנגדי הכפיה נשמעים היטב מצד מחנה הרל"ב, המרגיש פגוע ונבגד בדיוק כשם שפגע ובגד באחיו למחנה. כמו כל חיה פצועה, גם מחנה הרל"ב ינסה את כל הצעדים הנואשים שרק יוכל כדי לפגוע במתנגדי הכפיה - אך מתנגדי הכפיה הוכיחו כי עד עתה לא יכלו להם, וגם בעתיד לא יוכלו להם, ואין זה משנה אם מי שקם לכלותם הוא מימין, משמאל או מדאבוס - כך או אחרת, מתנגדי הכפיה ימשיכו לעמוד איתן כנגד כל הלחצים, האיומים, ההסתה, התרת הדם והאלימות, הנשפכת מממשלת ישראל ומשרד הבריאות אל אמצעי התקשורת ומשם אל העיתונאים ואל האנשים הפשוטים בעם. כמו כן, על אף העוול הרב שנגרם למתנגדי הכפיה, מתנגדי הכפיה הצליחו להוכיח כי ברגע האמת כל המתיימרים להגן על זכויות אדם ועל הדמוקרטיה, ובהם העיתונאים, בתי המשפט והארגונים השונים - במקרה הטוב מתבטאים מפורשות נגד זכויות אדם ובמקרה הרע פשוט שותקים ומאפשרים לאלימות להתבצע בלי כל הפרעה. בעשור השלישי של המאה העשרים ואחת בישראל, יודע כל אזרח כי אין לו על מי לסמוך, זולת על עצמו ועל קרוביו, וכי אם יצטרך ברגע האמת - אין לו אל מי לפנות: לא בכנסת יישמע קולו, לא בבית המשפט, לא בתקשורת. אולי רק בטוויטר, היכן שנמצאים "מתנגדי החיסונים" ובראשם "מגהזורד-מתנגד החיסונים", אילון מאסק.

ההסכם המושחר עם פייזר משנת 2020

[החלק הבא הושאר ריק במכוון]

חברת פייזר מודיעה לציבור כי החיסון עלול לגרום למחלות קשות, לרבות מוות בטרם עת, שבץ מוחי, דום לב, סרטן, בעיות בפריון, מחלת ה-ALS‏[9] וכן מחלות אחרות, חלקן ידועות וחלקן לא ידועות, חלקן לטווח הקצר וחלקן לטווח הארוך, וכי לא ניתן לדעת מהו הנזק ארוך הטווח שעשוי להיגרם לנוטלי החיסון כתוצאה מנטילתו, ועל כן החיסון יעיל ובטוח. כמו כן, לא הוכח כי החיסון אכן מחסן מפני נגיף הקורונה. על אף שהחיסון טרם נבדק מספיק זמן, ועל אף שמדינת ישראל היא הניסוי הראשון והיחיד שבו מתבצע הניסוי, אין דרך לדעת מה יהיו ההשלכות ארוכות הטווח של החיסון הן על נוטליו והן על הסובבים אותם. החיסון קיבל אישור חירום של ה-FDA, כמקובל בניסויים, אך עדיין לא קיבל אישור קבוע, ולא בטוח שיקבל. בכל מקרה שבו ייתכן והחיסון היעיל והבטוח עלול לגרום לנזק כלשהו, מתחייבת מדינת ישראל לפצות ולשפות את פייזר בסכום של 10,000,000,000,000,000$ בגין כל תביעה, תלונה ו/או טענה שתתקבל כלפי החיסון. יתרה מזאת, מדינת ישראל מחויבת לשאת עליה כל תביעה, תלונה ו/או טענה שתתקבל בעניין החיסון, ופייזר לא תהיה שום צד ולא תישא בשום אחריות בגין שום נזק שלעולם לא יגרם כי החיסון יעיל ובטוח לחלוטין, זאת למרות שאין לדעת מה עלול החיסון לעשות בעתיד. בכלל, פייזר ממליצה שלא לקרוא לחיסון "חיסון", אלא לקרוא לו "תרכיב", או "זריקה", אך תשתמש במונח "חיסון" לצרכי נוחות בלבד. מדינת ישראל מתחייבת בזאת כי תישא על עצמה כל אחריות בגין כל נזק שלא עשוי לקרות לעולם כי החיסון יעיל ובטוח, ובמידה ולא תישא בנזק הזה, תפצה את חברת פייזר בסכום הנקוב לעיל בגין כל יום שבו היא לא נטלה באחריות המלאה.

ראו גם

קונספירציות שוליים

משרד הבריאות.pngמשרד הבריאות

אזהרת פייק! הקישורים שלמטה מפנים לאתרים שיש בהם וירוסים. וירוס זה דבר מדבק! שמרו על סבא וסבתא, אל תלחצו על קישורים שמפנים לאתרים זדוניים, כגון אמזון, פורבס, N12, וואלה ואתרים אחרים. אזרח אחראי שומר על סבתא, סוגר את האתר המופקר הזה, לא נכנס לאתרים זדוניים ומקבל את המידע המהימן אך ורק מהטלוויזיה, ולא מאתרים של מתנגדי חיסונים נאלחים!

  1. 1.00 1.01 1.02 1.03 1.04 1.05 1.06 1.07 1.08 1.09 1.10 1.11 1.12 1.13 1.14 1.15 כל הציטוטיםפייק וגם ההבטחה של ניצן הומוביץשקרים לקוחים מהסרט "הסתות וסליחות" של היוצרקונספירטור אבי ברק
  2. אם אתם קונספירטורים בזויים, הסרט זמין ביוטיוב, לחצו כאן לצפיה.
  3. כתב עת רפואי שנכתב על ידי רופא קונספירטור אי-שם בשנת 2011
  4. אתר "אמזון" מעודד תיאוריות קונספירציה
  5. גם אתר "פורבס" מלא בקונספירטורים. וגם הפורום הכלכלי קונספירטורים!
  6. ראשת בריאות הציבור גם היא קונספירטורית! אבל היי, רגע, צריך לספק מקור "מהימן". אז הנה, מקור מהימן, של גופי תקשורת קונספירטורים!
  7. נתניהו מציג מידע אודות המאגר הגנטי בראיון לעיתונאים קונספירטורים בחו"ל
  8. וואלה!, הארץ וN12 מציגים: תיאוריות קונספירציה להמונים. גם רויטרס קונספירטורים וה-CDC הם הקונספירטורים הכי גדולים!
  9. רגע, אז זאת לא המכת"זית שגרמה למשה נוסבאום ALS?? קונספירטורים נאלחים ושקרנים!!! זאת כן המכת"זית!!!!
זהירות - מערוך
אזהרה!
מערוך

הגעת למערוך בנושא מתנגדי כפיה. מערוך הוא ערך שהורחב מעבר לכל פרופורציה עקב פירוט יתר, וכולל בין השאר זיוני שכל העלולים להזיק לקוראים שאינם משתמשים באמצעי הגנה. תוכל לתרום לאיןציקלופדיה בכך שתפסיק לייגע את הקוראים בערכים שהוצאו מהקשרם ומכלל פרופורציה, ומסכנים את בריאוּת הציבוּר.