ניתוח מעקפים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


ניתוח מעקפים הוא ניתוח פשוט לכל בעיה גופנית. הניתוח מתגבר על בעיות חמורות בדרך הכי יעילה-לעקוף את הבעיה.

פיתוח

בשלהי שנות ה-80, קבוצת מקובלי הכיתה נקלעה לבעיה הראשונה בחייהם. מכיוון שהיו מקובלים נורא לא היו להם בעיות ואם היו-הם היו פותרים אותן בשיטות פשוטות של התעלמות ואופטימיות. יום אחד, הם נקלעו לבעיה - הילדה הפקאצה הכי יפה וכי חמודה והכי מתוקה בכיתה נורתה באקדח מסטיק בזוקה בידי המנהל מחמוד אחמדינג'אד שהיה לו אנטי גדול לפקאצות. הילדה גססה, וקבוצת המקובלים חשבה על ניתוח פשוט שיפתור את הבעיה בדרך הפשוטה ביותר, כמו שהיו רגילים.

אותם ילדים, החליטו פשוט להתעלם מן הבעיה ולחשות חיובי כאילו הם פותרים כל בעיה של מקובלים בכיתה. הניתוח הצליח והילדה החלימה ונותרה עם פצעים בגב, יד שבורה, זעזוע מוח קל וטרשת נפוצה, אבל בגדול, כן... היא בסדר...

הוקרה ופרסים

אחרי התגלית, קבוצה רופאים ממוחי ופרופסרוריה הגדולים ביותר של מכון הכושר וייצמן, ניתנו לחבורה פרסים והראו את הילדה הבריאה בקושי למומחים. המומחים קבעו ניתוח חדש שיציל חייהם של המוני אנשים. עכשיו, במקום שאנשים ימותו מפציעות וחתכים מדממים, הם סובלים מהם במשך כל חייהם.

היום

היום הניתוח עבר כמה שינויים. אפשר לעשות את הניתוח על כל בעיה ומחלה. במקום להתעלם מהמחלה באופן מוחלט, פשוט מעליבים את האדם בעל המחלהכדי שיבכה ובכיו יספק לו אמונה וכוח ורוגז. הוא יכה את המנתחים וכך הוא יישכך בכלל שיש לו מחלה וזו שיטת הריפוי.

שלבים

  • לוקחים מטופל.
  • משכיבים על מיטה.
  • מרגיעים אותו ונותנים לו להרגיש טוב.
דוגמה לשיטת הרגעה.
  • מביאים 1 בריון כדי שיעליב אותו על זה שיש לו מחלה וגורמים לו להרגיש רע.
  • מלמדים את הרופאים בזריזות קראטה כדי שיאבקו עם כעסו של הפציינט.
  • החולה כועס כ"כ שהוא שוכח שיש לו מחלה ומרגיש טוב.
כאן רואים מטופל טיפוסי. מימין רואים אותו לפני הטיפול, ומשמאל אחרי הטיפול. הניתוח עבר בהצלחה.
  • אם אתם קוראים את זה ומתלמדים להיות רופאים, א. אל תסתמכו על המידע הזה. ב. אם לא שמתם לב, פעם אחת כתבתי "מטופל", פעם "פציינט" ופעם "חולה". אם לא שמתם לב, יש לכם מחלה ואני אצחק לכם בפרצופכם על זה שיש לכם מחלה ואתם תכעסו ותפרקו את כעסכם בהיאבקות עם המחשב. פתאום אתם תגלו ששכחתם שאתם חולים במחלה נדירה ומסוכנת של אי הבחנה בחוקיות ותרגישו נהדר. תודה שלום.

ראו גם