עוד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, בויקיפדיה נכתב ערך על עוד. ועוד ערך על עוד.
תמונה.
"ממלכתי בעבור סוס! ובתולי בעבור עוד סוס!"
~ נפוליאון על הנסיון המיני הראשון שלו
"הו תינוק, הכה בי עוד פעם אחת"
~ ברטיני ספירס משדלת לפדופיליה


עוד היא מילה חשובה מעוד בשפה העברית, במיוחד כשאתה עומד בקפיטריה של האוניברסיטה.


יצירת המילה

המילה נוצרה באוניברסיטת אוקספורד באלף השלישי לספירת הבריטים. המילה נוצרה כתשובה לאי יכולת לבקש מנה נוספת, מה שגרם בצורה ישירה לרעב, לאונס וביזה, לאבעבועות השחורות, עליית הזומבים, נפילת האימפריה הבריטית ,מלחמת האזרחים הבריטית ועוד. ועד הסטודנטים חשב על פיתרון, חשב חשב, ובסופו של דבר החליט לעשות מעשה. הוא יצא להפגנה ושביתה נגד האוניבסיטה, במטרה שתמציא מילה חדשה, בדיוק למטרה זאת. האוניברסיטה בתגובה, הציעה לסטודנטים מספר פתרונות, בינהם קפיטרית אכול כפי יכולתך, מסעדת גורמה, חדרים שעשויים מאוכל ועוד. אבל מכיוון שלסטודנטים ביזבזו את כל הכסף שלהם על השלטים, לא היה להם עוד כסף לבזבז. הסוגייה נפתרה, כאשר פרופסורית מבריקה ביקש בכיתה עוד אצבעות ולראשונה הסטודנטים לא צחקו מהיותם סוטים מסוכנים.

עוד תמונה.

עוד דברים מעניינים וטעימים

בסקיצה הראשונה שלה, המילה כללה 3 מיתרים וחזה, אבל מתלונה זועמת מצד התא הפמינסטי, החזה הוסר בתהליך ארוך, והמיתרים נתרמו לילדים חולים סרטן. בנוסף לכך, אתם תמיד יכולים לאכול עוגה. זה טעים.

שימושים בתרבות הפופולרית

  • כאשר הטלטאביז רואים סרט פורנו, הם לרוב לא מסופקים. לכן, הם צועקים "עוד פעם עוד פעם!" כדי לראות את הסרט שוב ולסיים.
  • ברשת החברתית הפופולרית פייסבוק ישנם אמני מזימות רבים שאוהבים לכתוב סטטוס, ולאחר מכן להוסיף מספר נקודות ואת המילים "ראה עוד". זאת במטרה שאנשים תמימים ילחצו על הראה עוד, במטרה לראות עוד. מה שגורם לכך שהם יפלו בתרמית פירמידה משולשת, שתשדוד אותם מכל המשולשים שברשותם.

ראה עוד