משולש

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"התייאשתי"
~ שבתאי צבי על נגינה במשולש
"משו"ש חיי!"
~ בני גורן על משולש שווה שוקיים
"משולשים קדושים! אל המשולשים הקדוש!! אני סוגד לך!"
~ גרביל חנון על משולשיזם
סוגדי דת המשולשיזם

משולש הוא כלי טכנולוגי חדשני, קשה מאד לנגן במשולש וזה כלי שצריך ללמוד ולחקור במשך שנים. כמו שאדם שלומד לנגן על גיטרה נקרא גיטריסט אדם הלומד לנגן על משולש אני נקרא משולשיסט. משולש מושך מאד את המין השני ומושך מאד את הנשים הצעירות שנמשכות לנגני משולשים. המשולש הוא כלי עתיק יומין והופיע עוד בתקופת התנ"ך והמקרא. כיום הכלי בעל חשיבות רבה בקרב התרבות הגרבילית ונחשב למקור חינוך ואינטליגנציה.

מקור השם

מקור השם משולש נובע מהסיבה הפשוטה שאפשר לעשות בו שלוש דברים עיקריים:

  • להכין שישליק
  • להכין משטח הקרבה לשטן
  • להקסים את הבנות

מוסיקה קלאסית

אל המשולשים כפי שנראה מארון של ילד ג'ינג'י

כידוע המשולש משמש ליצירת מוסיקה קלאסית מודרנית אלקטרונית. נגני המשולשים הידועים ביותר בתרבות המערבית הם אלברט איינשטיין וטל מוסרי. נגני רוקנרול ומטאל משתמשים בדרך כלל במשולש חשמלי, ובסיום ההופעה שוברים אותו על הבמה. כלי תרבותי זה משמש יותר חנונים כיום ונלמד ביוסדיות בבתי הספר במקהלות ושיעורי ספורט.

משולשיזם

משולשיזם היא דת הסוגדת לאל המשולשים, דת המשולשיזם מתאפיינת בעיקר על ידי ריסוס גרפיטי של משולש רוקיסטי כפול בתוך מעוגל והקרבת חיות ובני אדם לשטן על ידי ציור משולש ענקי על הרצפה. אפילו שדת זאת מסוכנת ביותר אם תרמה לעולם בזה שהקריבה ג'ינג'ים לאל המשולשים, ועל ידי כך עזרה לעולם והצילה אותו מאפוקליפסת הג'ינג'ים מהגיהנום.

סוגי משולשים

כמו לכל כלי מודרני יש סוגים שונים של המשולש ועד היום נוספים דגמים חדשים ושדרוגים בעולם המשולשים. כמו שאפשר לקרוא בעיתון המשולש השבועי. יש הרבה מאד סוגי משולשים ברחבי העולם אבל סוגי המשולשים העיקריים מתחלקים לשתיים : משולשים אקוסטיים ומשולשים חשמליים.

משולש אקוסטי

כמו הרבה כלי נגינה אחרים (גיטרה, חליל ומיונז לדוגמא) גם למשולש יש צורה אקוסטית משלה, המשולש האקוסטי מגיע בשלל צבעים (כסוף קרפיון, צבע כסף, לבן ירח ועוד...) וצורות (לא, לא באמת). המשולש האקוסטי בשונה מן המשולש החשמלי הוא קלאסי ורגוע יותר שמרגיע מאד זקנים וגורם להם לישון שעות. המשולש האקוסטי הוא סוג המשולש הראשון שהומצא (בדומה למיונז האקוסטי).

משולש חשמלי

המשולש החשמלי הוא כלי רוקנרול פרוע שנפוץ מאד באוזבקיסטן ובמדינות הגרבילים המאוחדות, המשולש החשמלי הוא כלי נשק פופולרי נגד ג'ינג'ים בגלל שהוא קולט שמש טוב מה ששנוא על ג'ינג'ים ומומלץ לתקוף ג'ינג'ים עם משולשים אבל יותר מומלץ להשתמש במשולש חשמלי.