ערך מופלץ

דודו זר

From איןציקלופדיה
(Redirected from פרפר נחמד)
Jump to navigation Jump to search
"דודו? אני לא מכיר אותו. הוא בטח זר!"
~ יורמי על דודו זר


"פרפר נחמד?! נשמע כמו תוכנית מפגרת, ואני יכול להבטיח לך, שלא תתפוס אותי חי ומשתתף בתוכנית הזאתי, למעשה אם אשתתף בה, אני נשבע לך שאגדל שפם מגוחך!"
~ דודו זר על פרפר נחמד כשהתוכנית הייתה עוד בשלבי תיכנון


"אז אמרתי לבן שלי, 'אם לא תעזוב את הגיטרה, אני אוכל אותך'. הבטחות צריך לקיים."
~ דודו זר על הוֹרוּת
זר בראיון חושפני

דודו זר הוא שמו של הדוגמן, שחקן פורנו גרמני-מוסלמי, זמר, קניבל, איש אשכולות, הוגה דעות ואיל ההון הישראלי דודו זר. כמו כן, דודו זר מתפקד כאלטר-אגו של המנחה עזמי בשארה,וגם התחתן עם אופרה וינפרי וילד יחד איתה את דורה,שקיבלה מאמה את היצר לשלוט באנושות ומאביה את הכיעור הנורא, ואת הבן יורגן-סלים זר ז"ל שנאכל ע"י אביו.כמו כן דודו זר הוא בן דודו של יוסי סטלין. לאחרונה התגלה כי דודו זר הוא הנצר האחרון לנביא מוחמד, מבשר האיסלאם, אך הוא עדיין מכחיש כל קשר לנביא. דודו זר מאוד כלפי ילדיו, וטוען שהם לא הילדים של החשפנית הרוסייה אלא של הצ'כית.

ילדוּת והתבגרות בראס אל-עאבד

דודו זר נולד בתימן בכפר ראס אל עאבד בשנת 1936 למשפחה של יצרני סחוג. בגיל 10 הצטיין בנגינה על גיטרה קלאסית ונשלח ללימודי מוזיקה בקונסרבטוריון על שם עזיז בקיר בצנעא. עזמי התגלה כילד פלא ונודע בכינוי בוב דילן התימני.

בגיל 17 הוא נזרק מהמוסד אחרי שנתפס קורא גיליון של הירחון להכנת סחוג גיימבוי והיגר יחד עם חברו אחמד טיבי לקוסטה ריקה שם ניסו את מזלם בהקמת להקת רוק כבד שכשלה לחלוטין.

מזימות בינלאומיות

בשנת 1952 דודו זר הידוע גם כעזמי בשארה עמד בראש הלובי הסעודי בוושינגטון. באותה שנה אלוויס פרסלי הוביל תכנית שאפתנית וסודית להשיג מימון פדראלי להקמת כור סיינטולוגי. הסיינטולוגיה היתה באותם שנים רק חלום רטוב של אלוויס פרסלי ששאף לפתור את מצוקת האנרגיה העולמית. דודו זר פעל לסיכול התכנית תוך מתן שוחד ו/או סחיטה באיומים ותוך כדי ניהול מערכות יחסים רומנטיות עם מרבית חברי הסגל הדיפלומטי הבכיר בבית הלבן. אנקדוטה חביבה: את מרבית האקטים החודרניים ביצע דודו זר בחדר הסגלגל ותיעד זאת במצלמת 30 מ"מ. אולם הפילם היה תוצרת ראמללה מה שהוביל לתוצאה יותר כחולה מאשר סגלגלה, וכך הומצא הסרט הכחול - וגאוותינו שזוהי המצאה שהיא כולה כחול לבן!

קריירה מוקדמת

עזמי נשא לאישה את הזמרת הקוסטריקנית פנלופה קרוז שילדה לו שני בנים. הם התגרשו ב1962 אחרי שתפס אותה במיטה עם ידידו (לשעבר) אחמד טיבי. בד בבד סיים עזמי דוקטוראט בביופילוסופיה אטומית באוניברסיטת קיזרשטטר במזרח גרמניה.

עזמי חזר לישראל ב1963 והפך לזמר פופולארי במגזר וכונה "הסטאר של המגזר". כשנפתחה הטלויזיה הישראלית קיבל עזמי בשארה תפקיד מנחה בתוכנית הילדים בערבית "רפרף מחמוד", בה שחק לצד שחקנים אמיתיים ובובות של חיות - אל לאת העכבר, אל מנאת החמור ואל עוזה היתוש. עד מהרה הוא הפך לרוח החיה של התוכנית עם השירים שכתב ושר בליווי הגיטרה בין השירים: חודש רמדאן, סלאם עליכום ועוד. ראשי הטלויזיה החינוכית עלו על הפוטנציאל ותמורת סכום מפולפל הצליחו לשכנע אותו לעבור לתוכניות הילדים העבריות. הוא שינה את שמו לדודו זר והגיש את התוכנית ששמה פרפר נחמד בה שחק עם שחקנים אמיתיים לצד חיות מדברות והתפרסם בשיריו שלוו בגיטרה כמו "חודש תשרי" ו"שלום לכם". בשנות התשעים הוא גילה שאפשר לעשות בכנסת הרבה כסף בלי לעשות כלום ונבחר לכנסת מטעם סיעת "ברק תרד" הערבית הפעם תחת שמו הערבי עזמי בשארה. בד בבד המשיך לחלטר בפרפר נחמד תחת השם דודו זר .

הראיון הראשון

בשנות התשעים

דודו זר במשך הזמן הלך והפך לאדם מצליח. בזכות התוכנית פרפר נחמד הוא הפך לאדם עשיר והיה ידוע בעולם הבידור הישראלי. את משפחתו הוא כבר שכח ממזמן. למעשה, לא היה לו בכלל מושג אם הם חיים או מתים. הצלחתו של דודו זר הגיעה לסיומה בשנת 1993 כאשר ניסו להתנקש בחייו מעריצים מטורפים של התוכנית רפרף מחמוד, שהתקשו לקבל את העובדה שדודו זר עזב את התוכנית לטובת הערוץ החינוכי. דודו זר הבין שכל עוד הוא ממשיך עם התוכנית פרפר נחמד, חייו נמצאים בסכנה. לכן, הוא ביטל את התוכנית וניסה למצוא מקורות פרנסה אחרים. הוא ייבא את הבמבה לארץ וכך זכה בפרס של עשרת אלפים שקלים.

בשנת 1994 נפגש דודו זר עם חבר ותיק בשם זכריה חדד. בפגישה זו הוא השתמש בשמו המקורי, עזמי בשארה, כיוון שבתקופה בה השניים היו חברים טובים, עזמי עוד לא שינה את שמו. זכריה שידך בין דודו זר לביתו, שרית חדד, שהיתה צעירה ממנו בארבעים שנים. השניים נישאו זה לזה, וכמו בנישואיו הקודמים של דודו זר , גם משרית חדד הוא התגרש. זה קרה בשנת 1996. שרית חדד, שסבלה במשך שנתיים את כל המכות שדודו זר נתן לה בעזרת חפצים שונים, לא יכלה לסבול זאת, והתגרשה ממנו. דודו זר נאלץ לשלם לשרית סכום של עשרת אלפים שקלים, וכך הפסיד את כל הכסף בו זכה בשנת 1993. מאז הגירושין החלה תקופה קשה בחייו של דודו זר . הוא הפך לאדם עני וחסר כל, והפוליטיקה לא עזרה לו במיוחד כמו שחשב. לתקופה מסוימת הוא היה כה עני ועלוב עד שנאלץ בשנת 1998 לטוס לארצות הברית ולהצטרף למאן דהוא וכל זה רק בשביל לקבל מעט כסף. לאחר שהוא מצליח להשתחרר מהבגאז' נמלט דודו זר לקוסטה ריקה, שם הוא נפגש עם אשתו הראשונה, פנלופה קרוז. השניים התאהבו בשנית ואף נישאו זה לזה שוב. ב-1999 דודו זר חזר לישראל עם אשתו, שם היא יולדת לו בן שלישי בשם יוסף זר.

קריירה מאוחרת וטרגדיה משפחתית

בשנת 2002, הכתה בישראל השערוריה התקשורתית כשדודו זר נתפש מודה במסיבת עיתונאים שאכל את בנו, יוסף זר, לאחר שלא ציית לחוקים המחמירים של המשפחה המוסלמית. "זה מנהג עתיק יומין אצלנו", אמר, "לא כל אחד מבחוץ יכול להבין. הילד התדרדר, התחצף, ניגן בגיטרה כל היום. אני ואשתי כבר היינו אובדי עצות. הציעו לנו טיפול עם עובדת סוציאלית, תרפיה-פסיכולוגית, אבל אנחנו הגענו למסקנה שמה הכי טוב בשבילנו ובשביל הילד זה לאכול אותו, וזה כואב. זה כואב ואנחנו עדיין המומים מהטרגדיה. אבל לבסוף, אני מגיע למסקנה שזה משהו שכל הורה, בשלב מסויים, צריך לעשות בשביל הילד שלו", הוסיף.

זר אחרי סשן מוצלח

הרומן המתוקשר עם פינגי

בשלהי שנות התשעים, צלמי פפראצי תפסו את זר ופינגי, חברו לעבודה, מתנים אהבים במועדון גייז. זר ניסה להכחיש,אך פינגי החליט לצאת מהארון. במשך שנתיים הם היו אייטם לוהט... עד שהנורא מכל קרה... דודו הואשם בגניבת המטריה של פינגי.פינגי זנח אותו לאנחות, וזר האומלל, בצר לו, ניסה לפנות לשבי. אך זה לא היה מעוניין במערכת יחסים עם גנב. זר התמוטט, הדרדר לסמים, וכמעט מצא את מותו עקב נפילה לאחר שניסה לפתוח צנצנת ריבה. הסוף כבר ידוע... מכאן הדרך ל"אלופה" הייתה קצרה...


הטירוף והריצה לבחירות

בשנת 2005, עדיין המום מאכילת בנו-שלו, דודו זר פיתח מחמת הטירוף פיצול אישיות שלישי. דודו זר ההוזה כינה את האישיות הנוספת שלו בשם 'עמיר פרץ', ופצח בקמפיין בחירות מאסיבי מטעם מפלגת העבודה. טירופו ודרך ההתבטאות ההזויה-משהו של פרץ/בשארה, כבשה את ליבו של הציבור הישראלי (הלא פחות הזוי). פרץ/בשארה/דודו נבחר לעמוד בראשה של מפלגת העבודה, ולהיות המועמד מטעמה לראשות הממשלה. דודו-עזמי-פרץ חשש להציג את מועמדתו בשמו שלו, כי ידע שהוא נתפס בציבור כדמות לא רצינית ולא אינטליגנטית המתעסקת בתוכניות ילדים ובתוכניות ריקוד (במיוחד מאז הנחה, ביחד עם צביקה הדר את התוכנית Mortal Kombat). במקום זאת בחר להשתמש באישיותו החדשה, עמיר פרץ, שהינה דמות רצינית, אינטליגנטית בצורה יוצאת דופן המוכרת בציבור כמחייה השפה האנגלית. בכך הפך דודו זר לראשון שנבחר לכנסת בשתי מפלגות שונות לאותה קדנציה.

הווה

בשנת 2006, עמיר פרץ/דודו זר /עזמי בשארה, ניתק כל קשר עם המציאות. כיום ניתן למצוא אותו בחופשת מחלה, טוען להיות להיות שר הבטחון לשעבר של מדינת ישראל. בתפקידו הדמיוני נאלץ זר/בשארה/פרץ להתמודד עם בעיית הקסאמים הנורים אל עבר העיר שדרות. למזלו הוא מתייעץ עם צוותו המיומן - אוזה ובץ, במחלקה פסיכיאטרית ב' בבית-החולים תל השומר. כמו כן יש תכנון ששבי בתור אחד שנולד בשריון וימות בשריון, יחליף את עמיר פרץ בתפקיד שר הביטחון.דבר הכרוך באישורו של דודו זר וברצונה של אוזה. ב2008 התראיין דודו למגזין הגברים בלייזר שם חשף שהוא אביו הביולגי של נועם טור האיש שזכה במקום השני בהשרדות.

ב-2010 הוציא דודו סינגל חדש בשם "שכחתם את דודו" בשביל להעלות את הרייטינג, וזכה להצלחה רבה, כשהקליפ צולם במצלמה נסתרת בלי שום קשר לכיכובו ביוטיוב

לקריאה נוספת

Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!