איןמינים:קניבל

From איןציקלופדיה
(Redirected from קניבל)
Jump to navigation Jump to search
משפחת קניבלים
"תאכל או שיאכלו אותך"
~ קניבל על עצמו


"אמא!! אני רוצה דני!!!"
~ ילד לאמא שלו הקניבלית


"אין דני, תאכל יוסי!"
~ אמא קניבלית בתשובה לילד שלה


"היתה לו נזלת אדומה"
~ שמעון פרס על חניבעל ברקה מקרתגו לאחר שהוא אכל בן אדם


"פעם יצאתי עם קניבלית, אחרי שקיימנו מין אוראלי הסתבר שזה הניתוח לשינוי מין הכי זול שיש בשוק"
~ דנה אינטרנשיונל על קניבלית


קניבל הינו מקטע אבוציונלי בין אמבה לבין קוף. בשל הקרבה האבוציונלית לקוף, קיבל הקניבל את מבנה גופו של הקוף אך לא את השכלתו, שכן את השפעת הגנים של האמבה לא ניתן להזניח, ולכן מוחו הוא כגודל אמבה ותרבותו היא לאכול את סביבתו (כמו האמבה).

לפי דעת הסטוריונים, תרבותו הברברית של הקניבל נגרמה בשל מחסור במכשירי פלייסטיישן באיי ההתיישבות, שכן אבי-אבות-אבות-אבות הקניבלים אכלו את המוכרים ואי אפשר היה לייבא עוד כיוון שהיו מרוששים, ואינם היו בעלי מנת משכל גבוהה מספיק כדי למכור את נקבות הקניבלים כזונות על-מנת להרוויח כסף, ובמקום זאת חשבו רק על לאכול אותן.

קניבל ואינטרנט

למרות מוח האמבה ואי אפשרות לתקשורת חוץ מ"ארמ-ארמ-חרמ-חרמ-ארמ" (קול לעיסת עצמות), פיתחו חלק מהקניבלים יכולת תקשורתית-טכנולוגית דרך המחשב ואף הצליחו לגרור אנשים אינטיליגנטיים מהעולם ה(מ)ערבי אל גורל אכילתם. מכיוון שהתופעות רבות, נהוג לכנותם בשם אחד שהוא התחזות קניבלית או בשם המפורש, "אני לא קניבל אני רק נראה כזה". בין מגוון הסוגים וההתחזויות ניתן למנות את "הקניבל הערס", "הקניבל החרמן", וולדימיר פוטין הקניבל הערס

הקניבל הערס נפוץ בעיקר בצ'אטים, ואתרים כמו shox, showme ובין תפוצותיו ניתן למנות את האייסיקיו והמסנג'ר (אם כי, דתם במסנג'ר שונה והיא נוטה לכיוון של ערבי-מוסלמי-קניבל, או בשם המקוצר עמ"ק או חרא).

הקניבל החרמן

קניבל שהוא יותר שקוף בכוונותיו משאר סוגי הקניבלים, וזאת בגלל שהורמוני האכילה משתלטים על קיבתו של הקניבל, שממנה מיוצרות מולקולות המוח (שהם כאמור האמבות) ועולות להם לראש, ועל זה נאמר "האמבה עלתה לו לראש" או לפי הגדרת הקניבל הערס, "תביא תביא לו איזה משהו לאכול (או מישהו)".

ולדימיר פוטין

ת'אמת, אין לי מושג מה הוא עשה. אני סתם שונא אותו.


להלן טבלת הסבר לגבי התבטאות של אדם מודרני בהתכתבות ותרגומו לפי סוגי הקניבלים (טבלה חלקית, הוצאה מתוך "מילון קניבלי-אנושי", בהוצאת הדפסות אי הגולגולת, להשיג בחנויות עכשיו!)

Canibal2.JPG

הקניבל המודרני

הקניבל המודרני הוצג לראשונה בסדרת סרטי "המסור", בבימיו של הרב קניבלוס מקניבלעישטנגדלך. בסרט הראשון בסדרה, שבשמו המלא נקרא תחתוך-לעצמך-ת-רגל-למה-אני-רעב, מוצגת סצנה בה הקורבן נאלץ לחתוך את רגלו תחת איומי הקניבל הברברי, שמאיים לאכול את הרגל לא מבושלת לעיני הקהל ולהבריח את הצופים מקופות הסרטים של קניבל-גרופ. לאחר שחתך את רגלו, נעשית עבודת הבישול והאכילה של הקניבל הרבה יותר פשוטה, למרות תנאי המקום בה אסלת חדר האמבטיה בה כלואים הקורבן והברבר משמשת כסיר בישול, והאש נוצרת ע"י שפיכת חומר כימי חומצי שמגיב עם המים וצובע את המים בצבע שקר-כלשהו, כאשר אורי גלר נכנס באמצע הסצנה על מנת להתרשם מהמים החומציים, "זה גם חדש בשבילי" ולאחר מכן לקבל שיפוד בתחת ולהגיד "גם זה חדש בשבילי" ואח"כ להישלח דרך תעלת הביוב כדי להגיע לעכברושים רעבים שיאכלו אותו כבר ללא בישול. מ-ה-מ-ם.


ראו גם