ראלף ההורס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"איזה הורסססססססס!!!!!!1!111"
~ פקאצה על ראלף ההורס


ראלף "חתיך עללללל יווווואו איזה מעלףףףףףף" ההורס הוא דוגמן על סקנדינבי לשעבר וכוכב משחקי וידאו כיום. סרטו הגדול ביותר הוא סרט דוקומנטרי על חייו שנקרא גם הוא "ראלף ההורס".

ילדותו והתקרית ששינתה הכל

ראלף "חתיך עללללל יווווואו איזה מעלףףףףףף" ההורס נולד בשנת 1993 בעיירה וורסט-קראקן-דאוטשלאנד (WURST-KRAKEN-DEUTSCHLAND, נקניקיית-קראקן-גרמנית בתרגום חופשי) שבגרמניה. בן לאב kunstgegenständeimporthändler ואם בעלת מקמרת (ארקייד בלעז) שגידלה גרבילים רדיואקטיביים מוסלמים בזמנה הפנוי. מגיל צעיר הוא היה יפה תואר, ואת רוב זמנו הפנוי הוא בילה בבהייה במראה, קביעת שיאים חדשים במכונות המשחק בארקייד המשפחתי, קריירת דוגמנות ובהשתתפות בספורט המקומי, ציד קראקנים והפיכתם לנקניקיות.

יום אחד, בזמן שהוא שיחק באחד מהמשחקים האהובים עליו, FLÜGZEÜG, אחד מהגרבילים הרדיואקטיביים של אמו ירה לעברו קרני לייזר. ראלף התחמק, קורע את הג'ויסטיק (מקל עונג בעברית, הדבר הזה שאמא שלך משתמשת בו) שהחזיק בידו ממקומו, אך לא ציפה לנשיכה הכואבת של הגרביל הרדיואקטיבי שצעק "אללה הוא אכבר" בעוד הוא נושך את הנער המסכן בידו, שנשמעה בערך כמו "אווה או אווואר" כי הפה שלו היה מלא בשרירים גרמניים. ראלף מחץ את הגרביל, אך הנזק כבר נעשה – איבחון רפואי שנעשה לאחר מכן קבע כי ראלף נדבק בסוג נדיר של סרטן בשם "ארקיידיטוס משחקיטוס רדיואקטיבוס", הגורם לגידול בלתי נשלט והפיכה איטית למכונת משחק.

ראלף המשיך בקריירת הדוגמנות שלו במשך שנתיים עד שהשינוי הגופני החל לתת את אותותיו על גופו. כפתורי פלסטיק שומניים החלו להופיע על פרצופו יפה התואר, וחוטי חשמל ישנים ובלויים החלו לגדול במקומות שהוא לא חשב שחוטי חשמל יכולים לגדול בהם. מוחו היה האיבר הראשון שהוחלף לגמרי, והפך למחשב על, מה שהקל עליו להצטרף לתוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה ע"ש ויקטור בטטה. ספריו של בני גורן בכל צבעי הסקטילס עיטרו את חדרו, ולא היה אפשר לראות את הרצפה מרוב החתיכות הקטנות האלה שנשארות אחרי שאתה מוחק משהו. לאחר 4 שנים מיום ההדבקות, השינוי הושלם וראלף ההורס הפך סופית למכונת משחק. היופי הממוצע של אנשים בכדור הארץ ירד, וכך גם כמות השרירים הממוצעת לבן אדם.

החיים במכונת משחק

לסרטן ה"ארקיידיטוס משחקיטוס רדיואקטיבוס" הייתה תופעת לוואי מרושעת במיוחד – החולה הופך לההפך מעצמו, וגם לרשע של המשחק שלו. לראלף יש שליטה מוגבלת על המשחק, והוא נידון שילדים בני 6 ילכלכו את כפתורי המכונה עם קולה ויצרחו "אמאאאא תראי ניצחתי את האיש השמן" בכל פעם שהם עוברים שלב. ראלף עשה כל מה שהוא יכל כדי לשמח את הילדים, וחשמל כל גרביל שעבר קרוב מדי למכונה שלו. לאחר חודש במכונה, ראלף גילה שהוא יכול לעבור בין משחקים. הוא ממש רצה מדליה כי הוא התחיל להיות רעב והוא חשב שיהיה בתוכה שוקולד, וכך הוא התחיל את מסעו בין משחקים אחרי המדליה. הוא ביקר בעשרות משחקים, וסוף סוף הצליח להשיג מדליה במשחק "סתכל במראה", פעילות שבה הוא הצטיין גם לפני המחלה. לאחר שהוא גילה שבמדליה אין שוקולד, הוא הלך למשחק מרוצים בשם "סכרת" בשביל לנסות לזכות במדליה, מתעלם מהעובדה שכל הדברים במשחק עשויים משוקולד וממתקים אחרים. במהלך מסעו במשחק, הוא פוגש בדמות בשם ונלופי וון-שוויץ, שאותה הוא כמעט ממלא בחורים כי הוא חשב שהיא גבינה שוויצרית. לאחר שהוא הבין שהיא סתם חיקוי זול של דורה, הוא עזר לה לבנות מכונית בביתה שבהר הדיאט קולה. הם נוסעים מלא ואז ונלופי מנצחת במירוץ מה שגורם למלך של המשחק, המלך ממתקי, לגלות את פרצופו האמיתי והאפור – הוא בעצם טורבו, דמות ממשחק אחר שגנבה את המעמד של ונלופי, שהיא בעצם המלכה של המשחק, ורוצה להרוס לכולם את המשחק. כמו כן הוא גם צאצא של ג. יפית. ראלף זורק את טורבו להר הדיאט קולה ומוסיף מנטוס, מה שמפוצץ את הכל ומחזיר את ונלופי למעמד של מלכה. ונלופי מעניקה לראלף מדליה, והוא חוזר למשחק שלו ומקבל עוגה מהדמויות כי עכשיו יש לו מדליה.

הסרט

בשנת 2012 יצא סרט אנימציה דוקומנטרי על חייו של ראלף במשחק. הסרט נעשה ע"י דיסני, השתמש בטכנולוגית "בלי לצלם אנשים אמיתיים" בשביל האנימציה וראלף דובב ע"י המשיח שבתאי צבי. הפופולריות של הסרט תפסה תאוצה כאשר צ'אק נוריס בעט בה בעיטה סיבובית וגרם לה לנוע מהר יותר ממהירות האור – דבר שלא אמור להיות אפשרי לפי דבריו של אלברט אינשטיין אבל זה צ'אק פאקינג נוריס אז זה בסדר. הסרט הרוויח 873 אוקטקווינטרילון דולרים וקיבל ביקורות חיוביות ביותר, כמו "לדיסני יש מלאאאאא כסף" או הביקורת הבלתי נשכחת של IGN: "gr8 b8 m8 I r8 8/8 no h8".

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ראלף ההורס.