שיחת משתמש:שמואלוביץ' הגרביל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


ברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
If you can't read Hebrew, it's your problem.


שלום גרביל אטומי בע"מ וברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
תודה לכם על תרומותיכם בערך חנוכה.
אני משתמש סטנדאפיסט בגרוש , ואני מפעיל מערכת באיןציקלופדיה.
אני מקווה שתהנו ותרצו להשאר, אם לא, הדלת נמצאת שם... לא, קצת ימינה... לא כל כך ימינה!

לפניכם אינדקס המדריכים של האתר. חובה לקרוא אותם. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות בתור משתמשים חדשים, זה לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שנמצא באינדקס בשביל הבנה טובה יותר על האתר, את משמעותו ודרך השימוש בו.


  • חשוב לקרוא את המדריך הכללי למשתמשים חדשים:

המדריך לאיןציקלופד המתחיל

  • צריכים עזרה ממשתמשים ותיקים?

פרויקט החונכות של איןציקלופדיה

  • יש לכם שאלה כללית?

דף שאלות ותשובות


מדריכי כתיבה:

מדריכים לעיצוב ולצד הטכני:אם אתם צריכים עזרה נוספת או שיש לכם שאלות נוספות, אתם יכולים לדבר איתי בדף השיחה שלי.

בהצלחה ובהנאה, סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 20:20, בינואר 11, 2015 (UTC)
הודעה זאת תשמיד את עצמה בעוד חמש שניותברוכים הבאים

ברכותיי על תרומותיך. ראיתי שהסדרת כאן, והצלחת לכתוב ערכים ותבניות שהם אינם ערכי זבל (אתה המשתמש החדש הראשון זה המון זמן שלא כתב ערכי זבל). הבנתי גם שגיליתי על הדף המיוחד "שינויים אחרונים", ושאף ביטלת השחתות. בראבו.

בקשר לערך, הוא ערוך טוב ובנוי טוב (אם כי לא אהבתי את ההומור, אך זה כבר עניין אחר). יש בו רק בעיית ניסוח קטנה: בערכים איןציקלופדים לא נהוג לדבר בלשון "אני", או "אנחנו", ולא נהוג להביע דעה. הערכים כאן צריכים להיות מנוסחים בצורה מדעית כיאה לאנציקלופדיה.

כמו כן, עליי לציין כי אין לבטל עריכות בדפי שיחה, או למחוק הודעות מהם. ראיתי את עריכותיך, ושחזרתי אותן מכיוון שדרסו הודעה קודמת. אם אתה רוצה להוסיף תבנית, תוסיף, אך אל תדרוס הודעות.

עכשיו, אציג את עצמי: אורוניק, אחד ממפעילי המערכת כאן (כמו זה שמעליי), פקח וחונך. אם אתה צריך עזרה במשהו, אתה מוזמן לפנות אליי.

ועוד שני עניינים אחרונים: אתה מוזמן, אם אתה רוצה, להצטרף למיזם החונכות. דבר שני, הקטן נא את חתימתך. היא גדולה מדי.

זהו, עד לפעם הבאה.

בברכה, בוא להתפלסף, שוב 16:41, בינואר 18, 2015 (UTC)

מיזם חונכות נשמע נחמד, אשמח לזה.
וכדאי שבתור מפעילי מערכת, תוסיפו מדריך על דפי שיחה, לא הייתי בטוח אם אני יכול למחוק את ההודעות, אבל בסוף מחקתי בלא ידיעה שזה אסור. ולפ-אקינג-ניכם גרביל מצוי! (שיחה) 16:30, בינואר 20, 2015 (UTC)
בסדר גמור. בקשר לערך ההוא שהחשבת לערך זבל. הוא אכן כזה. גם אתה יכול לסמן ערכים כערכי זבל, ואלה ימחקו בהקדם האפשרי. אני מזכיר לך, בנוסף, כי כשאתה מציע הצעה בהצבעות עליך לחתום בסוף ההצעה אחרת היא תימחק. ואל תשכח להזיח בדפי השיחה. בוא להתפלסף, שוב 17:17, בינואר 20, 2015 (UTC)
בקשר למיזם החונכות, איך הוא עובד? כי לא הבנתי כמעט כלום מהמדריך לגביו ולפ-אקינג-ניכם גרביל מצוי! (שיחה) 08:52, בינואר 24, 2015 (UTC)

אתה עדיין לא

משתמש וותיק, מכיוון שאתה רשום באתר פחות מחודש. בוא להתפלסף, שוב 11:24, בפברואר 7, 2015 (UTC)

באמת? הייתי בטוח שיותר, טוב, לא משנה גרבוש!Talk to mama!אררג! גולגולות! ௐௐௐௐ
Gulgolet.jpg
17:50, בפברואר 7, 2015 (UTC)

אתה

אתה בסדר, אתה. אני ממנה אותך ליורשי (פחחח!!1 כאילו שיש לי מורשת) בכפייה. בהצלחה. שםמשתמששונה (שיחה) 14:00, בפברואר 13, 2015 (UTC)

תמיד חלמתי להיות יורש של משהו, הדבר היחידי שירשתי זה אגודל שישי באוזן מאבא. גרבוש!Talk to mama!אררג! גולגולות! ௐௐௐௐ 17:42, בפברואר 13, 2015 (UTC)
פקח! מזל טוב! שםמשתמששונה (שיחה) 12:41, בפברואר 24, 2015 (UTC)
נראה לי שזה הקטע של המורשת, אחלה מורשת יש לך. גרבוש!השאירו הודעה וכוס תה, ליידיות שלי.אוהבת לחייך = אוהבת לחייך = אהבת חייךךךך!!!!111 12:45, בפברואר 24, 2015 (UTC)
danke. החתימה החדשה שלך מגניבה. שםמשתמששונה (שיחה) 12:49, בפברואר 24, 2015 (UTC)
יש. גרבוש!השאירו הודעה וכוס תה, ליידיות שלי.אוהבת לחייך = אוהבת לחייך = אהבת חייךךךך!!!!111 14:02, בפברואר 24, 2015 (UTC)

אני יודע שזה מאוחר, אבל בכל זאת

מזל טוב!

מערכת איןציקלופדיה שמחה לבשר לך כי הינך עומד בכל ההגדרות של משתמש ותיק, ולכן אתה רשאי להשתתף בהצבעות שנערכות בדפים:

כמו כן, אתה מורשה לספר סיפורי: "אני זוכר ש..." כאוות נפשך לציבור הרחב.

Old man-3086.jpg


וכדי להגדיל את השמחה, אני שמח לבשר לך שמבחינתי אתה מתאים לתפקיד פקח. הצעתי הצעה באיןציקלופדיה:מפעיל נולד בקשר למינויך. אני מקווה שאין לך בעיה עם זה. אם זה בסדר מבחינתך, יופי. אם לא, אפסול את ההצבעה. אולם, אני רוצה להגיד לך שאם ותהפוך לפקח, תצטרך לעשות חלק גדול מהעבודה השחורה כאן. תפקידך יהיה להחליף את המופלץ השבועי בזמן, להחליף את תמונת היום בזמן, להחליף את הסקר, לארכב הצבעות ישנות ולהודיע לי אם יש משחית באתר או משהו דומה. זו הרבה עבודה, אבל אני חושב שאתה מתאים לתפקיד.

בכל מקרה, ברכותיי.

בוא להתפלסף, שוב 13:39, בפברואר 20, 2015 (UTC)

כבר התכוונתי להציע את עצמי כשיהיה לי יותר ניסיון, ובכן תודה ואני מוכן לתפקיד שאתם מתארים ככל כך איום. גרבוש!Talk to mama!ௐௐௐௐ אררג! גולגולות! 14:15, בפברואר 20, 2015 (UTC)

אופס

שכחתי לתת לך קרדיט על הקוד. אנא, סלח לי. laG roiL (שיחה) 11:05, במרץ 14, 2015 (UTC)

הסליחה שלך התקבלה, נתין, עכשיו שק לרגליי וספר לי סיפור. בברכה רבה, גרביל ששכח לחתוםטוק טו מאמא 11:19, במרץ 14, 2015 (UTC)
עזוב'תו, הוא עוד עלול לקחת אותך ברצינות ולחפש אותך בכל העיר בשביל לנשק אותך ברגליים. הילד לא מבין בדיחות. לענייננו, איזו יכולת מיוחדת אתה צריך בשביל המתיחה? היה לי רעיון בזמנו, ללחוץ על הכפתור האדום ולכוון על כל המשתמשים הוותיקים. אלא שאז הבנתי שלא תהיה לזה שום פואנטה, וזה לא יצחיק אף אחד. חוץ ממני, כמובן. בוא להתפלסף, שוב 18:16, במרץ 19, 2015 (UTC)
חשבתי על לעשות את יום הא' בכל איןציקלופדיה עקב שכיחתו ואז להפוך כל תבנית, ואני מתכוון לכל אחת שקשורה להודעה למשתמש חדש, לעריכה, להכל ב-א'. (אגב, מה דעתך על החתימה החדשה?) -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם. 18:24, במרץ 19, 2015 (UTC)
זה לא רעיון מעשי כל כך, ואני גם לא מבין למה אתה צריך מפעיל בשביל זה. בוא להתפלסף, שוב 09:09, במרץ 20, 2015 (UTC)
עם רמת חוסר החיים שלי ורצון ההשקעה שלי בזה זה די מעשי, ורק מפעיל יכול לערוך את מרחבי מדיה-ויקי. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם.
אתה רוצה שבעצם שכל ערך באתר יהיה כמו יום הא'? בוא להתפלסף, שוב 14:34, במרץ 20, 2015 (UTC)
לא, אלא שכל תבנית הודעת ויקי (נגיד מה שמופיע מעל דף השינויים האחרונים) תהיה ב-א'. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם.

בריוניק

מחק לי את הגרסה האלטרנטיבית בטענה כי היא הייתה "לא מצחיקה" ו-"לא איןציקלופדית". לא כל תיבה חייבת להיות פרודית או מצחיקה! laG roiL (שיחה) 20:22, במרץ 19, 2015 (UTC)

ומה אני אמור לעשות עם זה? אני פקח, מה שאומר שאני אחראי על שחזורים ועל דיווח למפעילים. הוא מפעיל, מה שאומר שהוא אחראי על מחיקות ועל הפעלת מיזמים. תפתח דיון איתו. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם. 05:05, במרץ 20, 2015 (UTC)

תבנית:צ (צנזורה)

לאחר שראיתי את התבנית:Random colour, החלטתי לנסות ליצור גרסה חדשה של הניסיון הכושל שלי, אבל אני עדיין לא מצליח לגרום לה לעבוד. אני צריך שתהיה אפשרות לראות את הטקסט המצונזר מבלי לסמן אותו, אבל את הדבר הכי בסיסי אני לא יכול לעשות, וזה כתיבת הטקסט עצמו. כשאני מנסה לכתוב טקסט, זה מה שיוצא:

{{צ|1234}}

1234


פשוט לא עובד. laG roiL (שיחה) 18:17, במרץ 20, 2015 (UTC)

ניסיתי לומר שתיקנתי את הבעיה, אבל עדיין יש שתי בעיות: 1. להשתמש בתבנית בפסקאות ובכתוביות ובכל שטח טקסט אחר. 2. אפשרות להציג את הטקסט מבלי לסמן אותו. laG roiL (שיחה) 08:43, במרץ 21, 2015 (UTC)
אני לא יודע איך לתקן את זה, אני לא עד כדי כך טוב בקידוד. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם.

שומם כאן

מאוד. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת פסיכופת עקשן (שיחה | תרומות) ששכח/ה לחתום.

מאוד מאוד. צריך להוסיף את התבנית של השיח המתגלגל מאנציקלופדיה. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש גרביל אטומי בע"מ (שיחה | תרומות) שזכר לחתום אך רצה לעבוד עליכם. 19:03, באפריל 17, 2015 (UTC)

מזל טוב על העפלתך לתפקיד מפעיל

אינני דובר גרבילית מצויה לכן אברכך במילותינו- בני האנוש המצויים. שתזכה להרבות ערכים, שיחות, מיזמים ושאר אויבים! זכית לקבל תפקיד חשוב מאין כמותו ועל כן השתמש בו באחריות ובראבאק!!!!11 תקוף תעשה ערכים...חסום את כל המשחיתים חסל את קן התיקנים וכו' וכו' וגו' וגו' פאוור-ריינג'רס! סופר-פאקינג אווסום! אפרסמיהו ג'וניור/יש אימי לדבר 18:56, במאי 2, 2015 (UTC)

רוב תודות, וכמובן גו' גו' פאוור ריינג'רס. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 11:05, במאי 3, 2015 (UTC)
מזל טוב ידידי היקר. רק תזכור, שמטעם תפקידי בתור משיח מטעם עצמי, תמיד תצטרך לציית לי, ועדיין תצטרך לקיים את תפקידך כפקח עד שנמצא לך מחליף שתוכל לתת לו פקודות ולרדות בו. בוא, תעזור לי בהכנת תבנית "סיקורים". תכין תמונה ובה כתוב "מההדורת הסיקורים המיוחדת של איןציקלופדיה!" ותכתוב בתבנית "דף זה הוא חלק ממהדורת הסיקורים של איןציקלופדיה. מיטב הסיקורים מהאירועים החמים ביותר בארץ ובעולם, כולל הפגנות, הפפצות גרעיניות וסרטי פורנוגרפיה בלייב של מיטב המפורסמים. לסיקורים נוספים, ראו "כאן יהיה קישור לתבנית הסיקורים". בהצלחה. אם תצטרך מישהו שיעזור לך, אני כאן לעזור לך לחפש אחד כזה. אני פשוט לא מי יודע מה בתכנות. בוא להתפלסף, שוב 15:57, במאי 5, 2015 (UTC)
בוצע. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 16:40, במאי 5, 2015 (UTC)
ד"א, בדיוק כשרוממתי לתפקיד מפעיל המשחיתים הפסיקו להשחית/השחיתו במתכונת קטנה מהרגיל. האם אתה חושש שמשחיטי איןציקלופדיה הלכו להפגין בכיכר רבין? היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 16:41, במאי 5, 2015 (UTC)

למה ביטלת את העריכה שלי? הא, למה? סטורם (שיחה) 14:22, במאי 8, 2015 (UTC)

קודם כל, שמור על הזחה בדף שיחה. דבר שני, כשאתה רוצה לפנות למישהו בדף שיחה יש ללחוץ על כפתור "הוסף פסקה" בחלק העליון של הדף ושם לכתוב כותרת והודעה מתאימה. והסיבה שביטלתי את ערכיתך היא שהיא הייתה לא איןציקלופדית ומיותרת. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 15:14, במאי 8, 2015 (UTC)
כן. וואי, גרבוש, איך התפקידים השתנו. פעם אני הייתי עושה סדר איתך וסטנדי היה מהנהן, ועכשיו אתה עושה סדר ואני מהנהן וסטנדי סתם רוח. בוא להתפלסף, שוב 09:15, במאי 9, 2015 (UTC)
זה אומר שבקרוב תהיה רוח, לא? היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 09:23, במאי 9, 2015 (UTC)
אחותך רוח. ממש בימים אלה אני מתחיל לעבוד על ערך שנון וחד שיזכיר לכולם מי פה המלך. בדידות - חיה פצועה 12:49, במאי 9, 2015 (UTC)
אבל ברצינות, המקום הזה נעשה ממש עלוב לאחרונה. זה מתחיל בשורה "הצביעו לערכים בתחרות האיןוויזיון ההולכת וקרבה! ניתן להצביע לערכים עד ל8 באפריל" (באמת?). למעט חזרתו של דואי שמבה, שהוא אגדה חיה מבחינתי, לא ממש הופתעתי לטובה ממשהו באתר הזה. מה גם שהאספירין דופק לי ת'מוח. בדידות - חיה פצועה 16:41, במאי 9, 2015 (UTC)
אתה הצבעת עד לשמיני באפריל? לא. אז אל תתלוננן. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 17:04, במאי 9, 2015 (UTC)
אורוניק אשם. בדידות - חיה פצועה 10:09, במאי 10, 2015 (UTC)

הי תעשה לי טובה

אדון מפעיל מערכת או בירוקרט, מה שלא תהיה, מבלי לפגוע ברגשותיך

אני מתכנת PHP, יש לי אתר ויקי ויש לי כמה שאלות. האם תוכל לעזור לי? אני אשמח מאוד. איך ניצור קשר?

אני מצטער, הPHP שלי זוועתית. אתה יכול לתקשר איתי בדף השיחה הזה כל עוד תזכור להזיח ולחתום (בעזרת ~~~~). היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 18:00, במאי 11, 2015 (UTC)

לאן נעלמת?

אני חוזר לפעילות בעזרת ה'. אפילו התחלתי לכתוב ערך חדש! מה איתך? אפרסמיהו ג'וניור/יש אימי לדבר 20:26, ביולי 15, 2015 (UTC)

מחיקת משתמש

אשמח אם תמחק את המשתמש שלי. Almogzxp (שיחה) 15:37, באוקטובר 21, 2015 (UTC)

סופנו למות

אבל עד אז, התעורר. בדידות - חיה פצועה 15:57, בדצמבר 11, 2015 (UTC)

כן גרביל. מה קורה דביל? אפרסמיהו ג'וניור/יש אימי לדבר 19:16, בדצמבר 13, 2015 (UTC)
אמש'ך בגבס עליי, י'שמוק, מי אתה שתקרא לי דביל. (אפשר לקרוא גם כ:"אני קיים אבל בעיקר משוטט מפאת חוסר כוח לאנושות") היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 14:15, בדצמבר 15, 2015 (UTC)
לא מצאתי חרוז טוב יותר לגרביל. אפרסמיהו ג'וניור/יש אימי לדבר 21:40, בדצמבר 15, 2015 (UTC)
כן, גרביל, זו לא אשמתו. פשוט האפשרות "כן גרביל. מה קורה אדם-חם-ונעים-כתה-מהביל" ארכנית מדי. למרות ש"כן גרביל, מה קורה אדם" זה די אוקסימורון. בדידות - חיה פצועה 11:33, בדצמבר 16, 2015 (UTC)
תראה כמה שבחים:
"כן גרביל, מה קורה אדם-חם ונעים כתה מהביל?"
"כן גרביל, מה קורה סקסופוניסט מוכשר כקלינטון ביל?"
"כן גרביל, מה קורה פצצה שכמו מונחת מידיו של מחב-יל?"
"כן גרביל, מה קורה משוכלל כטלפון מוֹבִּיל?"
"כן גרביל, מה קורה כובש כאלכסנדר וטורף כקני-ביל?"
"כן גרביל, מה קורה מתוקי תוקי תוקי כהמוגלוביל?"
"כן גרביל, מה קורה חריף כמנטול וממכר כניקוטיל?"
"כן גרביל, מה קורה המשכך כאב כפנטניל?"
"כן גרביל, מה קורה יא מוזיקלי לה לה לה לה ליל?"
"כן גרביל, מה קורה יא שמן זית שאותי מטביל?"
בדידות - חיה פצועה 14:38, בדצמבר 16, 2015 (UTC)

אתה בזוגיות?

בדידות - חיה פצועה 12:37, בינואר 18, 2016 (UTC)

אתה לא משתנה. זו הפעם השנייה שאתה משתמש באתר הזה כאתר היכרויות... -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת Mctomerd14 (שיחה | תרומות) ששכח/ה לחתום.
יד ימין כבר איתי 14 שנה. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 11:00, בינואר 22, 2016 (UTC)
גרביל, שים לב איך אני מחזר אחריך. כתבתי לך סרנדה:
"גרביל, הו, הו, הו, הו.
"הו, הו, הו, הו, הו, הו.
"הו, הו, הו, הו, הו, הו
"הו, הו, הו. הו, הו, הו
"הו, הו, הו, הו, הו
הו, הו". בדידות - חיה פצועה 17:35, בפברואר 1, 2016 (UTC)
הו סטנדי! <3333333333! היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 17:50, בפברואר 1, 2016 (UTC)

נגמר האתר?

בדידות - חיה פצועה 16:20, בפברואר 3, 2016 (UTC)

אם תפסיק לשאול אז אולי. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 14:06, בפברואר 6, 2016 (UTC)
חה. איזה מלך. רק על התשובה הפגזיסטית הזאת הייתי מבצע בך מין אוראלי. בדידות - חיה פצועה 21:09, בפברואר 6, 2016 (UTC)


בבקשה

תגיד שאתה חוזר. אולי איתך יהיה אפשר להרים פה איזו יזמה רצינית, או לפחות אשליה של יזמה רצינית שתזרים קצת חיים באתר. Daddy is back 21:16, באוגוסט 19, 2016 (UTC)

וואלה יש מצב. יוזמה רצינית נשמע מגניב אש; אשליה של יוזמה רצינית נשמע אפילו יותר. היי, רק הכרנו! | וזה קצת פסיכי! • כ"ז באייר ה'תשפ"ב • 08:34, באוגוסט 20, 2016 (UTC)
הבה נשלה. מה דעתך, גרביל, על ההצעה שהשארתי בדף שיחתו של אורוניק הסנוב שמתעלם ממני בדווקאיות? אולי תלמד אותו שלא להתעלם מאנשים בדווקאיות? למות! סדיזם במיטבו! שירלי טמפל 13:37, באוגוסט 20, 2016 (UTC)


היי,

אשמח שתמחק את הערך "אלון טראו", הוא פוגע אישית במישהו.

תודה

היי

שלום לך!

Sleeping1.jpg


שלום לך! שמנו לב שבעבר היית איןציקלופד פעיל ותרמת לאיןציקלופדיה רבות, אך כיום אתה כמעט שלא כותב בה. אנחנו מאוד אוהבים את חוש ההומור שלך ומבקשים שתחזור לכתוב באיןציקלופדיה בקביעות. לדעתנו יש לכתיבה שלך פוטנציאל ואנחנו מזמינים אותך לכתוב יותר כאן. רק אנשים כמוך יכולים לשמור שרמת ההומור פה תהיה גבוהה, אז אל תרדם בשמירה! חתול חסר אישיות (דברו עם המנהל.ת) 18:07, 28 בדצמבר 2021 (UTC)