תקוף, תעשה ביגועים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Ahmad.jpg הערה: מוסלמי

הערך תקוף, תעשה ביגועים הינו ערך מוסלמי! נא לוודא:

כמו כן, מומלץ להתפלל 5 פעמים אחרי יום מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו של בני דודנו.


תקוף, תעשה ביגועים (ערבית: قرد، والقيام هجمات) הוא שיר סינגל מפחיד מפחיד מעז א-דין אל-קסאם אל הציונים. השיר כתוב בשנה 2012 אל הגיבורים, אבל בשנה 2014 ישראל בחדנים תקפו את חמאס ובגלל זה עז א-דין אל-קסאם כתבה שיר מפחיד בעברית אל הציונים. ציונים לא יודעים עברית ואמרו שזה ,"קוף, תעשה ביגועים". לא נכון! זה אומרים "תקוף, תעשה ביגועים".

היסטוריה

עז א-דין אל-קסאם

הישות הציונית היא מדינת חולשה ותעתועים ובה יש שונאי אללה (ציונים) שלוקחים אדמה של פלסטין ובונים בה (القضاء على جميع الدرجات!) וקוראים לבית אל-מקדס ירושלים. וזה לצריך להדביר את קן התיקנים וכל הציונים אל יהוד יחזרו לרוסיה ומרוקו וגרמניה וארצות הברית וצרפת וחמאס לא זוכר עוד מדינות. עז א-דין אל-קסאם אוהב מאוד פלסטין ותוקף אל יהוד כי הם מגורשים ואנו נשארים. שמי ארצנו קדושים, אין למטסים שלכם לחוג בהם. וחמאס עושה שיר מפחיד מאוד לחיילים ציונים. חייל ציונים בחדן גדול גדול, חייליו כעכברים בשדה יבש ועכביש. גדודים של אבירים עושה ביגועים בתחנות, אוטובוס ובבית הקפה. אל יהוד ממוות נבהלים והם מתחבאים וחמאס ממטיר כבר אותם, המון טילים! התגעגענו לטיגועי ההתבאדות! القضاء على جميع الدرجات!

תוכן השיר

השיר מפחיד מאוד ואומר שציונים מפחד וחמאס גיבורים. חופש לפלסטין ואויב בורח בחדן. חכו לנו בקרוב, אל תשנו! כי תכף נגיע אליכם! לחיילים ציונים: תתקדם אמיץ, כדי שתהרג! צבא הציונים נבנה משעווה וכבר הוא מומס ואין לו תקווה. צבא של אשליה ולא יוצלח כי היהודים בני העוולה. צה"ל חלשה, עז א-דין אל-קסאם חזקה!

שיר מפחיד מאוד וכתוב שלציונים תעשה את עולמם מחזה אימים ואז לוחמים באים ויוצאים ממנהרה והורגים את כל החיילים הציונים, ואז מעמד במלחמה לא מחזיקים. חמאס עושה ליהוד להבות אש וולקנים וזעזע בטחונה של ישראל! גורלו נחרץ אל מתחת לעפר.

פזמון:
תקוף, תעשה ביגועים
טלטל, גרום לזעזועים
חסל את כל הציונים
זעזע את ביטחונה של ישראל

אל יהוד שמעו את השיר וכולם בוחדים.

קישורים חיצוניים