PETA

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"תנו לחיות לחיות!"
~ ה#$@#$ של אחד מחברי Peta על חיות

פית"א (אנגלית:Peapole Eat Tastey Animals) הוא ארגון לעידוד זאופיליה שפועל במסווה של ארגון למען בעלי חיים. האירגון הוקם בשנת 1980 ובינתיים הצליח לשטוף את מוחם של יותר ממיליון אנשים אשר כיום מבלים את עיקר זמנם בקיום יחסים מיניים עם בעלי חיים. האירגון קורא לזכות הצבעה לבעלי החיים בטענה שגם הם צריכים להיחשב כחלק מהאזרחים של מקום משכנם. חברי פית"א נוהגים לצאת להפגנות בעירום "במטרה למשוך את צומת הלב של בני האדם ובעלי החיים".


נישואים לבעלי חיים

חברי בארגון מאמינים ומעודדים נישואים עם בעלי חיים, מקרה מסויים שקרה בדרום קנדה משמש כדוגמא להקרבה למען קידום הזאופיליה: "זה היה לילה חם באמצע יולי. פיטר לא האמין שהוא הגיע למקום קסום כזה. היה נראה לו שסוף כל סוף הוא מצא אושר אמיתי. היה נראה לו שסוף סוף מצא אהבת אמת. זה היה כמו אהבה ממבט ראשון, לפחות כך היה נדמה לו. הוא הביט בעיניה, היא הביטה בו חזרה, געגעה, והמשיכה להלך. קשה להשגה, חשב לעצמו, והמשיך להביט בה. חייו של פיטר ראו מכשולים רבים. התברר לו שאשתו לשעבר התפרפרה מהצד, ושכל ילדיו הם בעצם של הגנן, השכן, האינסטלטור, והדוור בסדר כרונולוגי יורד. פיטר השבור פנה לטיפה המרה. במהרה פוטר מהעבודה, נזרק מהדירה, והיה בדרכו להיות מגורש מהארץ שנותנת הזדמנות לכל אחד (ככה זה כשאתה קנדי). אבל אז, הם באו. בתחילה לא הבין על מה כל העניין, אבל הלילות נהיו קרים יותר, והלקוחות בסמטה נהיו בררניים יותר. לא הייתה לו ברירה. הוא הצטרף אליהם, אל פית"א. זמן עבר, והוא אט אט הוא החל להבין כי בעלי החיים לא שווים לבני האדם. מרטי, ראש האחווה, גר עם העז, דורות'י כבר שנתיים, וזה עתה נולד בכורם. מרטי היה זה שייעץ לפיטר למצוא בת-זוג דוקא מבעלי החיים באווחה. והנה אחרי שבועיים באחווה הוא פגש אותה, את הברווזה המסתורית נאנסי. את הפרטים הקטנים לא אספר לכם, ואני גם משוכנע שרובכם לא ירצו לשמוע אותם,ורק אגיד שהם התחתנו, והביאו לעולם 7 גוזלי ברווזואידים. שנה עברה מיום חתנתם הרשמי, והם יצאו למסע הסברה בדרום הלוהט המטומטם והגזעני של אמריקה - מיסיסיפי - וזהו כנראה המקום האחרון לשלוח אליו משפחה של סוכני הסברה הכוללת גבר קנדי רזה ומקריח, אשתו הברווזה, ושבעת ילדיהם המוטנטים. ילדים מוטנטים עקב inbreed במשך דורות על גבי דורות לא היה חסר שם אבל הדרומיים לא יכלו לקבל את המצב של הגבר הנשוי לברווזה, וריססו אותו עם מיטב הboomsticks שלהם. גופותו שכבה שם במשך ימים, בתוך הביצה, בני משפחתו היו יכולים לעשות רק דבר אחד - החלו לנקר את עינו (ככה זה כשיש מקור - חייבים לנקר משהו). שבעת הבנים הברווזואידים נלקחו על ידי קבלן מקסיקני ללאס וגאס ונהיו מופע מצליח. אמא ברווזה נתפסה ע"י כושי שמן בשם מר. פו, ואשתו הכושית השמנה גברת פו הכינה את הברווזה כך שתספיק לה ולבעלה השמן, ול12 הילדים הקטנים למשך שבוע שלם (זאת הייתה ברווזה גדולה)." מצבה הוקמה לזכרו של פיטר ושל אישתו המנוחה ובניו ברחו מלאס וגאס והתחתנו עם נשים חברות פית"א וכיום הם פותחים סניפים של פית"א בכול העולם. מרטי עדיין ממשיך להתחבא מהרשויות ביערות מסצ'וסטס ולעבר חיות משק תמימות.

זאופיליה

חברי פית"א מעודדים זאופיליה במסווה של אהבה לבעלי חיים ודוגלים במשפטים כמו המשפט "לעשות את זה כמו שפנים". הם מאמינים שכשמתקיימת אורגיה בין בני אדם ובעלי חיים כול המשתתפים חווים את החוויה המענגת ביותר שלהם, בנוסף הם טוענים שבעלי החיים נותנים את הסכמתם המלאה למעשים והם לא מראים כול התנגדות לנעשה.

הגנה עצמית במקרה של תקיפה של אחד מתברי פית"א

כדי להתגונן מחברי פית"א ממומלץ להסתובב לכול מקום עם חתיכת נקניק ובמפגש עם חבר פית"א לנופף בחתיכת הנקניק לפניו ולאיים עליהם שאם לא יסתלכו תאוכל אותה. במקרה שאתה נתקל בקבוצה גדולה של חברי פית"א ברח כול עוד נפשך (מקום מחבוא ממולץ הוא מכון ויצמן למדע), אם אתה צמחוני\טבעוני הם אולי יעזבו אותך אבל שאר העולם יפנה את גבו אליך.

ראו גם