Paul Is Gay

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
960x640 beatles-umbrellas hinhnenx-wallpaperhd.jpg הערה: בריטי
ערך זה הינו ערך בריטי! אנא:
 • לאכול פיש אנד צ'יפס,
 • לכוון את השעון לפי הביג-בן,
 • לשחות בנהר התמזה,
 • לשבח ולהלל את ליברפול ואת ארבעת המופלאים- הללו את ליברפול וארבעת המופלאים! הללו!!,
 • להנהן בעדינות,
 • לשתות תה,
 • להתנהג בנימוס,
 • להלל את דרווין ואת תורת האבולוציה! הללו את צ'ארלס דרווין!,
 • לשמוע הביטלס,
 • לראות ערוץ 4

בזמן קריאתו. כמו-כן, מומלץ לשמוע שירים של להקות בריטיות, כגון: הביטלס, האנימלס, הרולינג סטונס, קווין וכו' במשך 24 השעות מתחילת קריאתו ולא לשמוע שום סוג של מוזיקה מזרחית.


Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
 • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסג'נדרים
 • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
 • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
 • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
 • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיא"נכון שאמרו שאני מת, אבל זה כבר מוגזם. כולה שכבתי עם ג'ון. ורינגו. וג'ורג'. ושלושה הומואים זרים שהכרתי במועדון. בכפייה. בגלל זה לקרוא לי הומו?"
~ פול מקארתי על שמועת ה-Paul Is Gayהעטיפה של לילה של יום מפרך. מקארתי בשורה השניה מלמטה.

על פי תיאוריית "פול הוא גיי", פול מקארתי, הבסיסט, כותב שירים, ומכין הסנדוויצ'ים של להקת חסרי הקצב, נפגע בתאונת דרכים, שגרמה לו לאבד את זיכרונו ולהפוך להומוסקסואל. חסרי הקצב, שהיו אז בשיא הצלחתם, לא רצו שההצלחה שלהם תרד בגלל שיחשבו שזוהי להקה של הומואים, ולכן החליטו להסתיר את זה בכך שהחליפו את פול בכפיל. חסרי הקצב החליטו שבכל זאת מגיע למעריצים לדעת את האמת, ופירסמו רמזים לנטייתו המינית באלבומים שלהם.

הרקע

ביום רביעי, ה9 לנובמבר, 1966, היו חסרי הקצב בהקלטות לאלבומם הבא. פול אכל בחזרות שרימפס, וג'ון התלונן שזה לא כשר. לאחר ויכוח סוער, יצא משם פול בזעם. הוא נסע במכוניתו, כשלפתע התחיל לרדת גשם. פול ראה ממכוניתו אדם שרץ בגשם וקופא מקור. פול הכניס אותו למכוניתו, אך לאחר כמה שניות קלט שאותו אדם היה גל אוחובסקי. פול התחיל להילחץ, ולא שם לב לכביש. מכוניתו פגעה במשאית, והוא נפל מהמכונית וקיבל מכה חזקה בראשו. המכה גרמה לו לאבד חלק נרחב מזכרונו, והוא הפך להומוסקסואל. אותו איש שהיה איתו בתאונה שכב איתו. המפיק של חסרי הקצב שמע על זה, ולא רצה שיחשבו שחסרי הקצב הם להקת הומואים, והחליט להסתיר את זה. הוא עשה את תחרות האנשים שהכי דומים לפול מקארתי ושהם לא הומואיים, והזוכה היה וויליאם קונדומל. אך וויליאם עדיין לא דמה מספיק לפול, ולכן עשה ניתוחים פלסטיים כדי להיות דומה לו. חסרי הקצב חשבו שלמעריציהם יש זכות לדעת על זה שפול הוא הומו, והתחילו לשתול רמזים לכך שהוא הומו באלבומים ובשירים שלהם.

הרמזים

העטיפה של Yesterday...and today. רואים משהו שונה בבובה שמימינו של פול?

Yesterday... and today

בעטיפה זו, פול פותח את פיו בצורה שמוצצים זין.יש אומרים שבעטיפה יש תמונה מוחבאת, ושאם מתרכזים ומסתכלים עם זכוכית מגדלת על התמונה, אפשר להבחין שלימינו של פול יש בובה של גיל ריבה. בנוסף, ראש של בובה נמצא בדיוק על איבר המין שלו, מה שמרמז שהוא רוצה שמישהו ימצוץ לו.

העטיפה זיעזעה אלפי אנשים, ואנשים רבים אושפזו עקב התקף גיל ריבה, כך שהם החליפו את התמונה לעטיפה אחרת, ובה שלושת חסרי הקצב עומדים ליד ארון שממנו פול יוצא, שזהו רמז ברור לכך שפול יצא מהארון.

בנוסף, ניתן לדעת לפי שם התקליט, שאתמול, פול עוד היה סטרייט רגיל ככל הגברים, אך היום הצטרף לכת ההומוסקסואלים.


אם תתרכזו, תוכלו לראות את ההבעות הגבריות יחסית של ג'ורג', רינגו וג'ון, ומצד ימין את פול עושה הבעה הומואית

We can Work it Out

בשירם של חסרי הקצב We can Work it Out, פול שר We can Work it Out and get it stright or say good night, מה שמביע שפול כבר לא סטרייט, והוא רוצה להגיד לחברה שלו רק לילה טוב, מפני שהוא אינו חושק בה מינית יותר.


העטיפה של מועדון הלבבות הבודדים של הסמל פלפל. האם זה סתם חבורה של אנשים אידיוטים שעומדים יחד, או מצעד הגאווה?

Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

העטיפה של אלבום זה, לפי התיאוריה, מתארת את מצעד הגאווה בו פול השתתף. חסרי הקצב, ובעיקר רינגו, שנאו הומואים ואף היו הומופובים, אך לא רצו שיחשדו בדבר ויפתחו בהפגנות נגדם, אז הם החליטו להראות שהם תומכים בהומואים. בצד נמצאים 4 חברי חסרי הקצב - פול, שעומד כמו הומו, ג'ון, שעושה תנוחה שנראית כאילו הוא שוכב עם מישהו, ג'ורג', שמאונן, ורינגו שעצוב שהם צריכים להיראות כמו הומואים. רינגו מחופש בתחפושת ורודה ומחבק את פול כדי להסתיר את שנאתו להומואים, וגם כדי לעודד אותו שהוא לא לובש את החליפה הורודה, אך מדענים חקרו וגילו לפי פניו העצובות, שהוא לא באמת רוצה לעשות זאת. פול הוא היחידי שאין לו כובע, מה שמסמל שהוא שונה מהאחרים. אמנם גם לג'ון אין כובע, אך יש אומרים שהוא לובש פיאה. האיש מאחורי פול מסתכל ישירות לכיוון הישבן שלו, כי הוא חלק ממצעד הגאווה והוא חושק מינית בפול. רמזים בשירים של אלבום זה:

 • השיר A day in the life, מספר על תאונת הדרכים של פול. בנוסף, מתואר שם שימוש במסרק, שזהו רמז ברור לעשיית תסרוקת הומואית בעזרת מסרק.
 • בשיר Sgt. Pepper's Hearts Club Band (Reprise), יש אומרים כי אפשר לשמוע את פול צועק "אני, פול, הומו לגמרי, אני גאה בזה!". אולם רמז זה די מעורפל ואינו ברור לגמרי; אך, יש אומרים שצעקה זו כנראה מסמלת את צעקתו של פול בזמן התאונה. כששומעים את המשפט הזה הפוך תשמעו בבירור מלמול לא מובן,שזה כמובן מסמל את מתי שפול מוצץ למישהו, והוא מדבר לא ברור.
העטיפה של מסע הקסם המסתורי. פול קצת שונה מכל האחרים.

Magical Mystery Tour

באלבום "מסע הקסם המסתורי" יש רמז שמוחבא טוב על העטיפה. אם מסתכלים במיקרוסוקופ על חליפתו של ההיפופוטם, שזהו פול, תוכלו להבחין שחליפתו וורודה, בזמן שהחליפות של השאר הם לבנות או שחורות. בנוסף, אצבעו של פול עושה את הסימן זין, שמסמל שפול מראה לנו את מה שהוא רוצה. הצבעים של הלוגו הם אותם הצבעים של מצעד הגאווה.

רמזים בשירים של אלבום זה:

 • בשיר "I am the walrus" (אני הארי-ים), ג'ון מספר שהוא הארי ים, ושהוא יושב על הקורנפלקס.

ארי-ים הוא סמל ידוע להומו בדתות שונות ורבות, אך בינתיים אף דת עוד לא הודתה בכך. בנוסף, ידוע שמי שיושב על קורנפלקס הוא סתם הומו טיפש, שאחיו התאום הזהה המציא את השטוחים. ג'ון אמנם לא הומו, כי בשיר "בצל מזכוכית" באלבום הלבן, הוא מספר לנו שארי-הים היה פול.

 • בשיר "Strawberry Fields Forever", תוכלו לשמוע בסוף השיר קול של גבר שאומר בבירור "I married Paul". (אני התחתנתי עם פול.)
התמונה של פול שהופיעה בחוברת של האלבום הלבן. שימו לב לשפתיו.

האלבום הלבן

בכותרת של אלבום זה יש רמז, מכיוון שפול היה לבן. בחוברת מצורפת תמונה ובה רואים אודם על שפתיו של פול.

רמזים בשירים של אלבום זה:

 • בסוף השיר "I'm so tired", תוכלו לשמוע מלמול לא מובן. אם תשמעו אותו הפוך, תשמעו בבירור "!!Paul is gay, man. Kiss him, kiss him, kiss him".
 • בשיר "בצל מזכוכית" ג'ון אומר שפול היה ארי הים, סמל ידוע להומוסקסואלים.
 • בשיר "While my guitar gently weeps", תוכלו לשמוע בסוף השיר את ג'ורג' צועק ביבבות "הו! הו! הו!", מה שאומר שהוא צוחק על פול בהיותו הומו, ומחקה את הצלילים שהוא עושה במיטה.
 • כאשר שומעים את הקטע Revolution 9 הפוך, ניתן לשמוע מספר פעמים את פול אומר "Turn me on dead man", מה שמעיד שפול לא היה רק הומוסקסואל, אלא גם נקרופיל.
Paulgay2.jpg

Abbey Road

בעטיפה זו, לפי התיאורייה, מתוארים 4 סטריאוטיפים ישראליים ממוצאים. ג'ון הוא הטחון העשיר שגר בסביון ומוביל בראש, רינגו הוא אימו קשוח ואפל שהולך מדוכא, ג'ורג' הוא ערס ששם ג'ל ומתהלך בג'ינס, ופול - הוא ההומו שהולך עם בגדים סגולים, שם אודם על שפתיו, ומחזיק בידו מה שנראה כמו צעצוע מין בצורת זין. מאחורי חסרי הקצב, ישנה מכונית ועל תווית הרישוי שלה כתוב LMD 28IF. LMD מפורש כ-Lick McCartney's Dick, ו-28IF, או בתרגום, 28 אם, אומר שאם פול לא היה יוצא מהארון בציבור בגיל 28, הוא עדיין היה בתול.

רמזים בשירים של אלבום זה:

 • השיר Here Comes The Son מתאר את משיכתו של מקרטני לקטינים.
 • השיר Carry that weight מעיד על כך שמקרטני אהב להיסחב ע"י בני זוגו כל הדרך למיטה.
 • בשיר Come Together, נאמר בפזמון "Come together, right now, over me", מה שמתאר את האורגיות הפרועות בהן פול השתתף.
Libfront.jpg

Let it be

בעוד שג'ון, רינגו, וג'ורג', מסתכלים שמאלה ונמצא מאחוריהם רקע לבן, פול מסתכל לצד ימין, מה שאומר שהוא מסתכל על הגברים, ושאר חסרי הקצב מסתכלים על הבנות. הצבע האדום-הומואי שברקע של מקארתי מסמל את היותו הומו ונשי. בנוסף, שם הכותרת יכול לומר גם Let eat bee, תן לאכול דבורה, שהרי זה ידוע שמי שאוכל דבורה הוא הומו טיפש.

רמזים בשירים של אלבום זה:

 • בשיר Get back נאמר "Sweet loreta martin thought she was a woman but she was another man", מה שמעיד על זה שפול הרגיש בפנים כמו אישה, והמציא לאישה שבתוכו שם בדוי - לורטה מרטין המתוקה, שמה של האחות הצולעת של מפיקם של חסרי-הקצב, גיאורגיו מרטין(שבו חשק בסתר).

מציאות

לא ידוע אם פול מקארתי אכן הומו, או שהוא סטרייט. כל מי ששכב איתו הכחיש, ואמר שלמרות שזה לא נכון היה לו כיף. יש הגורסים כי קונספירציה זו היא כיסוי לכך שלמעשה ג'ון לנין היה הומו, ושמוקו אונו הייתה גבר. (עם מה שהולך לה שם למטה, זה עוד יכול להיות נכון)

טריוויה

 • חלק מהרמזים היו באלבומים שהיו לפני התאונה של פול. פרשנים אומרים שזה בגלל שחסרי הקצב היו גם קוראי עתידות, ותוכלו למצוא רמזים למותם של ג'ון לנין, צביקה פיק ומשה דץ. (שלצערם הרב של הישראלים, לא התממש עד היום)
 • בריאן אפשטיין, האמרגן של חסרי הקצב היה גם הומו ויש אומרים כי לאחר שהחליפו את פול בכפיל בריאן שכב איתו.
 • בשיר Octopus's Garden, שהופיע באלבום Abbey Road, מדענים חקרו ומצאו שבפיזמון, ניתן לשמוע בבירור את פול אומר "I like to be...in Ringo's octopus garden", ומכך ניתן להבין שפול אוהב להיות בגינת התמנון של רינגו, מה שמתקשר לנו עם הצעצוע שפול מחזיק בידו הימנית (על אף שפול שמאלי, תמיד חשק ברינגו והעריץ אותו, ולכן רצה להיות ימני כמוהו).