איןחדש:לורין זוכה באירוויזיון, סוף העולם לא הגיע

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הכתבה נכתבה ב-18 במאי 2023 (כ"ז באייר ה'תשפ"ג)

באדיבות האינסטגרם של הדבורה מאיה, 2023. שימו לב שמאיה לא נגמלה מאכילת דבש והיא מסתובבת ליד מסעדת ביין ונידוס בהרצליה פיתוח והיא גם ירדה איזה 14 גרם מאז האירוויזיון.

בניגוד לתאוריות הפנאטיות של גרבילים רבים ברחבי העולם, בדיוק כמו שקרה ב-2012, הנבואה של הדבורה מאיה לא התממשה וסוף העולם שוב לא הגיע. זאת למרות ששבדיה זכתה שוב באירוויזיון עם שיר של לורין, במקום שיזכה השיר של ישראל.

את הספר הדבורה מאיה כתב סופר גרמני אנטישמי בשם ולדמאר בונסאלֶס בשנת 1912. הספר מתאר דבורה מרדנית בשם מאיה שבורחת מהכוורת שלה בעקבות מרד שפורץ בכוורת. מאיה עוברת הרפתקאות רבות אך מגיעה למסקנה שהיא צריכה לחזור לכוורת שלה, ואכן חוזרת לשם. הספר הוא אנטישמי ומתאר איך הדבורים הן הגזע העליון של החרקים, חייבות להישאר נאמנות תמיד למלכה שלהן (היטלר) ולהישאר לצידה בכוורת, והן חייבות להילחם לנצח בצרעות המרושעות וחסרות האמונה (היהודים). למרות שהספר אנטישמי, אנשים רבים הושפעו ממנו ואף האמינו שהוא מנבא את האפוקליפסה שתגיע 100 שנים בדיוק לאחר צאת הספר, בשנת 2012, דבר שלא קרה לבסוף.

הספר הדבורה מאיה זכה לשתי עיבודים חשובים: סדרת האנימציה היפנית ב-1975 בהפקתו של נילס הולגרסון, והספר הישראלי הכינה נחמה מאת מאיר שָׁלֵו ב-1990. הכינה נחמה הוא ספר הרבה פחות אנטישמי מהדבורה מאיה, כי נחמה מחליטה לבסוף שלא לשמור אמונים למלכה שלה (הילד אורי) ומוצאת את האהבה על הראש של מישהו אחר. עם זאת, הכינה נחמה נחשב עד לימינו לספר רקלאביבי, פריבילגי, אליטיסטי ואנרכיסטי שאינו הולם את עיניהם של ילדי ישראל השנייה.

בשנת 2023, בעקבות מחאת הצרעות המרושעות של ברליקפלן, חזרו שוב הנבואות האפוקליפטיות, אך בעקבות זכייתה השנייה של הזמר.ת הטובה ביותר בהיסטוריה של האירוויזיון, לורין, סוף העולם נמנע בפעם השנייה ב-11 שנים. כתוצאה מכך, ישראל שוב לא תארח את האירוויזיון בשנה הבאה, ושוב ישראל לא תהפוך למעט יותר ליברלית, וירושלים לקצת פחות הומופובית.

כולנו תקווה שבשנה הבאה נועה תשיר את השיר הנכון וישראל תזכה בניצחון הראוי לה, בעקבות ניצחונן הצפוי של הצרעות המתוקות שטורפות את הכנימות והעשים ומטילות ביצים לתוך גופים של עכבישים ומשתלטות על המוח שלהם כמו הנוסע השמיני ומאלצות אותם לבנות רחם של קורי עכביש וטורפות אותם ומשתמשות ברחם בעצמן בשביל להתפתח ולצאת מהרחם ולהרוג עוד טרמיטים מגעילים שאוכלים לנו את כל התבואה.


Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!
EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!