סוף העולם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"טונות של אנשים הולכים להכנס לסוף העולם!!!!!11"
~ הנביא טטנוס על הערך 'סוף העולם'

ערך זה עוסק באירוע אקטואלי ומתגלגל, ייתכן שהערך איננו מעודכן.

מלחמת בורקס

סימנים מקדימים

ברשימה הבאה מופיעים כל הסימנים המקדימים כדי לדעת שסוף העולם מתקרב. 66.6% מסימנים אלו נחזו על ידי הנביא טטנוס מבית חב"ד בהודו לאחר התמסטלות במסיבת שתיית אלכוהול באמצעות ראסטות. חזיונות אלו התבלבלו בין חזיונות סת"ם לחזיונות אמ"ת, שנכתבו על ידי העד להתגלות הרוחנית של הנביא טטנוס, אסף אשתר. בכל יום מתגלים יותר ויותר סימנים מוקדמים, ישנם הטוענים כי ניתן לגלות סימנים מקדימים עד אשר יגיע סוף העולם.

גפילטע פיש שג יפית תפרסם שורף את העולם


סוף העולם יגיע כאשר...

להקת 'פופ'

או כשיתחשק להוד גרגמלותו.

שנת 2012

"בשנת 2012 אחמדיניג'ד יבנה את "יקטרינה פיזדה-נובה", אשר נבנתה בחשאי יחד עם טורקיה ותאילנד. בשנה זו, יתכננו לראות את הרקטה הזאת על קזחסטאן ופולין. בדיוק ביום בו הם ישגרו את הפצצה, רוסיה תכריז על מלחמה בגלל השם שהם בחרו לרקטה, וישמידו כליל את פולין. אחרי שהם ישמידו את פולין הם יבינו שהם לא היו צריכים להשמיד אותה כי אז יהיה מאוחר מדיי כי הוד גאגאתה מלכת בלרוס תנקום ותשמיד את רוסיה ואת תאילנד. לאחר מכן אחמדיניג'ד ינסה להרוג את ליידי גאגא אך ליידי גאגא תתנקש בחייו בעודה מלבישה עליו שמלת בשר כאשר המוני אריות עוברים בכביש. נבנת רקטה נוספת על ידי אחד מעוזריו של אחמדיניג'ד (בריטני ספירס) ונשלחת לקובה. ה"פיזדה-נובה" הופכת את העולם לשטוח, בעוד קובה הוא קצה העולם. באותו רגע גרמניה מגלה כי רקטות עם שמות מוזרים זה באופנה והחלה להמציא כאלה ולשלוח על בלרוס. ליידי גאגא לא שתקה והכריזה על מלחמת העולם הרביעית, בעוד קזסחטאן, הודו, יפן, סין, תאילנד, ופולין, נגד גרמניה ועוד כמה מדינות אקזודטיות. אמריקה תשלח את ביונסה בשביל להרגיע את הרוחות, אך ליידי גאגא תעצור אותה בעזרת הפאה הסודית של ביונסה. לאחר מכן ליידי גאגא תכריח את בינסה לוותר על הקריירה שלה ולהצטרף אלייה בתור נערת זמרת ליווי. באותו רגע יבוא המשבר הכלכלי על סודן ואח"כ על כל העולם.

  • לשר החינוך של קזחסטן יוולד נכד והוא יאהב מתמטיקה.

אחרי המשבר הכלכלי סוף העולם יגיע לעוד מקומות כגון צרפת, שוק הכרמל, חור נידח בפקיסטן, הבית של בריטני ספירס ועוד מספר מקומות אקזוטיים". -גרגמל, בעת חלומו האירוטי על מרגול וכיפה אדומה.

מיתוסים ואגדות בקשר ל2012

  • שבט המאיה - למעשה שבט המאיה היה שבט מאוד מבולגן, ולוח השנה של השבט איחר בחודשיים מין הלוח המקובל כיום. מסתבר שבמהלך החודשיים מרץ-אפריל יווצר חודש חדש בלוח המאיה, שיגרום לעולם לחזור לשנת 1942. למעשה, סוף העולם על-פי לוח המאיה אמור להיווצר ב2080, על ידי נכדו של ראש ממשלת סין.

לפי הסבר זה, ניתן להבין שלוח שבט המאיה לא מדויק, ושהשבט עצמו לא היה חכם כפי שחשבו.

  • נוסטרדמוס - למעשה, רוב החזיונות של נוסטרדמוס נחזו על ידי אחיו: פיפידמוס, שנהג ללכת לעיתים תכופות לשירותים. בעת שהייתו בשירותים אלסתו נהגה להוציא מסרים שונים ומשונים אשר גרמו לפיפיסדמוס לפרש אותם.

למעשה, נוסטרדמוס זכה למימוש נבואות אחיו רק בזכות העובדה שהוא היה שיכור בעת הכתיבה של הנבואות, ובאופן מפתיע רובן היו נכונות. הנבואה המדוייקת של נוסטרדמוס הייתה שב2012 ירדן תאבד את עצמאותה ורוסיה תכבוש את אותה המדינה. למרות האסון הזה, סוף העולם יווצר אך ורק בים האטלנטי וההודי.

  • שבתאי צבי - שבתאי צבי היה טרוריסט והבריח לאיראן שטרות באופן קבוע. למעשה, לאחר הפיגוע הראשון שהוא עשה כוחותיו החלו לעבוד להפך. הן חזו את מה שכבר קרה, ובאמת חוקרי אין-ציקלופדיה גילו כי סוף העולם היה כבר הרבה לפני תקופתנו. מסיבה זו על החיזיון המוטעה, פיתרו את שבתאי צבי וגרגמל הוכתר במקומו בזכות היותו סמל מין וסמל דת בו זמנית, מה שטרם עוצמה רבה לחזיונותיו, שהיו בד"כ קשורים לדברים מיניים אשר מצאו חן בעיניי חוקרי אין-ציקלופדיה.
  • מעריצי פו הדב - ישנן שמועות שבשנת 2012 טרוריסטים מערב הסעודית ישחררו חיידק שיגרום למגפה שתכחיד את כל הדבורים. עקב כך לא יהיה יותר דבש בעולם, ופו הדוב יתפוצץ מרוב התרגזות, וישמיד את כל העולם.
  1. מה שאומר שהעולם כבר נחרב
  2. לפי איןלדעת זה ישאב את כל כוחותיו של צ'אק (באמת, אם אתם רוצים תבדקו)