אנימה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מספר האנשים שהפכו לטרנסג'נדרים לאחר שראו פרק באנימה

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gifJapaneseflag.jpg אזהרה - יפני!
ערך זה הוא ערך יפני לכן רצוי:
 • לראות אנימות.
 • לקרוא מנגות.
 • לדבר ג'יבריש.
 • לשיר בקול רם: !!oshiete oshiete wo
 • לגשת לחנות מוצרי החשמל הקרובה ביותר לביתכם ולקנות משם את המוצרים המשוכללים ביותר.
 • לאכול סושי
 • לבצע חרקירי (במידה ואתם אימואים)
 • アメリカ

אנימות (ביחיד

כיתוב תמונה

: אַנִימֶה ; ביפנית: アニメ) זו השיטה שמפעיל הארגון צורר היהודים NHK להפוך ילדים בגילאי 6-666 לאחד משלושה דברים, שמשרתים את מטרות הארגון: זומבי, היקיקומורי או פאנסלאט. בכל מקרה, וועד זקני ציון ע"ש שמעון פרס מחייב את כל העדות לצרוך אנימה ומנגה לפחות שלוש פעמים ביום.

"יש פה הרבה מדי עבודה זרה, זה לא לטעמי"
~ שבתאי צבי על אנימה


"הא, את זה אני דווקא אוהב. "
~ שבתאי צבי על הנטאי


"אבל יש מקדח אנושי בשם שמעון, וזה כבוד!"
~ שמעון פרס על אנימה


"זה טוב, זה הנטאיי"
~ ג. יפית על הנטאי


"死ぬ"
~ באקוגו על הכל חוץ מקירישימה


בישי; בן או בת? לשבתאי צבי זה לא משנה

המצאת האנימה

האנימה הומצאה אחרי שהיפנים גילו את ועד זקני ציון והבינו שזקנים כבר לא יגדלו להם וכל הבנקים בעולם שייכים למישהו אחר. הם הקימו את ה NHK כדי להשתלט על העולם בגישה טכנולוhttp://www.sport5.co.il/גית יותר, מתוך הערכה שהוועד (אז כולם היו דוסים כי שימון פרס עוד לא ירד מהשמיים ושבתאי היה שיכור) לא יכול לענות. התשובה של הוועד הייתה לתפוס על האנימה טרמף, שנקאה מרצ'נדייז ולשלוח יהודים כשרים למכור אותו ליפנים ביפן (ולהביא אותו ממקום למקום במזוודה כמו הביזנס המסורתי).

יש הגורסים ששבתאי צבי קשור להמצאות האנימה, ובמיוחד לז'אנר ההנטאי שהוא הפתרון שלו להפצת רעיונות מתקדמים. אלו אמונות תפלות שהNHK מפיץ כדי לשכנע יהודים כשרים לראות אנימה. אנו חוזרים על ההזהרה חובה לראות אנימה לפחות שלוש פעמים ביום. אחרת גם אתם תגמרו בתור זואופילים ופדופילים שעובדים במכולת בבת-גלים בחיפה ומפנטזים על כרטיס טיסה לאירופה.

תיאוריה אחרת גורסת כי https://www.youtube.com/watch?v=9lNZ_Rnr7Jc הגיעו ליפן דרך עודד מנשה, שהגיע לשם עם ששטוס, כמובן שכל אותם הילדים הפכו לאוטאקואים והם חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה.. אנימה זה בכלל המצאה של ברק יצחקי המשחק בנבחרת גרמניה בכדורגל.

הסגנון

סגנון האנימה מאופיין בעיניים גדולות עד ענקיות(בכדי להראות לעולם שהחמידות חזקה יותר מכח האהבה). הסנטר יהיה לרוב חד ושימושו העיקרי הוא חתיכת עוגת גבינה והתנגשות ברצפה וחפצים קהים אחרים, הפה יהיה קטן, והבנות ילבשו לרוב פאנטסו ולא יהיו צורהפטאן-שטוחות כמו קרש, החלק הראשון משקף את המציאות ונועד לגרום לנערים טובים של בית רבן להפוך למציצנים, והחלק השני דיי דומה לקטע של העיניים. ברוב סדרות האנימה, הבנות מתחלקות לשלושה סוגים, שללא תובנה עמוקה (שבתאי צבי מזהיר לא לחפש אותה ללא כפפות גומי ושנורקל) אי אפשר להבדיל בינהם: צונדרה- שהן פקצות או ערסים ממין נקבה שנהנות לאמלל לאנשים את החיים. יאנדרה- שהן פרחות או פמלה אנדרסון שרוצות שכולם יאהבו אותן בכל החורים. והסוג השלישי- המואה- חמודה וחסרת אישיות לחלוטין, נועדה להוות אובייקט משיכה בלבד. הבנים מתחלקים גם הם ל4 סוגים- הבישי המצוי [כמו L מדט' נוט <3]- שהוא בעצם נקבה שטוחה עם זין, הבחור הרעב והמטומטם, הסוטה(הנטאי) שיקפוץ על כל בחורה גם אם היא לולי או שהוא קטין (שזה מותר), ויש את הבחור האימו והמתבודד שכל הבנות נמשכות אליו [אבל השאלה האמיתי היא,האם זה רק הבנות שנמשכות אילו?] יוצר האנימה שמעון פרס מתיימר(מתיימר!!!) להיות הטמבל.

המטרה האמיתית

אע"פ כן, הצליחו היפנים לגלות פוטנציאל נוסף באנימות שבו יכלו להשתמש. ע"י מסחור מאסיבי של מוצרי אנימה במחירים אדירים, יכלו להפיץ את תורת האנימה לכל העולם וכך להשתלט על תת המודע האנושי וליצור צבא של אוטקואים בעזרת מילים יפניות מסובכות הם הצליחו לתפוס שליטה על הכרתו של כל צופה אנימה בעולם, וייתכן שבקרוב מאוד הם יצליחו להחזיק את כל העולם תחת שליטתה של החמידות.

בין המושגים היפניים היותר נפוצים בקרב אוהבי האנימות מופיעים:

 • בישי (bishi)- כינוי לבן נשי, או לבן יפה. לקוח מהמילה בישונן.
 • שונן איי (shonen ai)- יחסי אהבה בין שני בני זוג מהמין הזכרי עד לשלב הנשיקות והחיבוקים,וכמובן,גם סקס.
 • יאוי (yaoi)- יחסי מין בין זוג זכרים. הז'אנר המועדף על 99.9% מאוכלוסיית הפאנגירלז בעולם.
 • קאוואי (kawaii)- חמוד, מתוק. אמירה שנאמרת על ידי וואפניזים הרבה, ביחד עם המילה 'באקה'. הן רואות את זה יותר חמוד מאשר לומר פשוט 'טיפש' או 'חמוד'.(יש להזכיר כי הצורה הנכונה לבטא kawaii היא ka-wa-ii ולא כמו שהאמריקקים מבטאים ka-way)
 • הנטאי (hentai)- סוטה. השם המשמש באמריקה שנפעיייי לתיאור אנימות/מנגות פרונוגרפיות. שימו לב כי ביפן הז'אנר ניקרא "ארו (ero)" מלשון אירוטי.
 • אוטאקו (otaku)- מעריץ אנימה רשמי. אזהרה: משרד הבריאות קבע - שהייה בחברת אוטאקוים גורמת להתמכרות לאנימה, להזיות יפניות ,לחוסר יכולת להחזיק צרכים עקב יותר מידי זמן מסך בלי היכולת להפסיק לצפות, ולחירשות זמנית של בנות שרבות על בישי מסוים
 • אופאי (opai)- ציצי זה הדבר שהאדם הממוצא שרואה אנימה חסר החברים המטומטם או שימעון פרס חושק בו אך לא מקבל. בירושלים יש אמונה שאם אתה מאונן על הנטאי שלוש פעמים ביום יגדל לך אופאי ענק ולכן מגיע האמרה החרדית "האל גדול כמו שהאופאי בהנטאי גדול".
 • הארם(harem)- עדיף שלא תדעו.
 • ג, יפית- ג. H. יפית היא האנימה הישראלית המוכרת והמוערכת ביותר ביפן וכל האנשים בעולם מאוננים עליה חשוב לציין שעודד פז הוא הדמות הראשית בסדרה לאחר שעשה שינוי מין. (חייב ללכת חייב ללכת)


עם כל צופה שנוסף שהופך לאוטקו, גדלה השפעתם של היפנים. חוקרים ומומחים רבים חוזים כי בעוד 20-30 שנה תהיה מהפכה אבולוציונית גדולה שבסופה נתחיל לשתות תה עכור על הרצפה ולאכול אורז בענפי אקליפטוס דקים. ראו הוזהרתם. אלא אם האופנה תחלוף לפני כן.(האנימות לעולם לא יפסקו!!!)

ראו גם