לאונרדו דיקפריו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Stop crap.png
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

"דונט שוט!"
~ לאונרדו דיקפריו על המדרגות של המטוס בפעם הראשונה שהוא הגיע לישראל
"נו שיט?"
~ פפראצי מגיא פינס על הבקשה של לאונרדו דיקפריו
"אשכרה."
~ ידיעות אחרונות על הערך הזה


דיקפריבר (שילוב של "לאונרדו דיקפריו" ו"בר רפאלי") בתמונה משותפת נוספת, הפעם על הפוסטר של סירטם המשותף "הפרודים".

לאונרדו דיקפריו, או בשמו העברי אריה ז. פרי-שלו הוא סוכן חשאי אמריקאי שהתחזה למולטי-מיליארדר חולה נפש וחובב טיסה. המשימה שלו הייתה לחשוף את מזימתה של הסוכנת החשאית של השב"כ הברזילאיראני, הכדורגמרגלנית (כדורגלן-דוגמנית) בר רפאלי, שהתחזתה במשך כ-17 שניות לחיילת ישראלית כדי לשתול את עמיר פרץ במשרד הביטחון. פרי-שלו נאלץ לשם כך לקיים מערכת יחסים ארוכת-שנים ומרתקת עם בר, שכללה כ-22 חתונות, 18 גירושין, 2 לידות קיסריות וניתוח לשינוי מין ותועדה בטלנובלה כלשהי בכיכובו של ששי קשת. כמו כן נאלץ פרי-שלו להשתתף במספר סרטים נחותים מאת הבמאי מרטין סקורסזה, בהם גילם בין השאר עכברוש, כדי שיוכל להתקרב לרמת המשחק של בר, אליה הגיעה לאחר שגילמה דוגשפנפנית (דוגמנית/שפנפנית פלייבוי) בפיקאפ בר בשם "טרנס" בערוץ הכנסת.

ביוגרפיה

פרי-שלו הצטרף ב-2004 לשורה ארוכה של עוליגרכים (עולים חדשים/דוגמנים+ח"כים) שתורמים כסף רב למדינה. הוא קנה לבר את קבוצת הכדורגל של הפועל תל אביב והפך את סמל הקבוצה יגאל אנטבי לקפטן הקבוצה החדש, במסגרת "מבצע אנטבי". כמו כן שינה את שם הקבוצה ל"הפועל קטטר תל אביב". בהמשך הציעה בר להרחיב את מבצע אנטבי, ובעקבות מטחי הקסאמים על שדרות התקיימה הירידה הגדולה הראשונה מישראל לאוגנדה, "ירידת שדרות", כאשר 105 תושבי שדרות הוטסו לאוגנדה וקיבלו אזרחות אנטבית.

ב-2006 פרי-שלו נמלט מצרפת לאחר שהוצא נגדו צו מעצר על פריצה לספינת פאר, בעילת קטינה בעילה לא מוצדקת וביצוע קרחנקרח (קרחנה על הקרח) בלתי חוקי. בתגובה, פרי-שלו הגיב בטביעה משלו. הפרשה זכתה לכינוי "אוגנדה-גייז" (שילוב של המילים אוגנדה וגייז). כמו כן יצא סרט דוקומנטרי על פרשה זו בבימויו של מרטין סקורסזה בשם "דה גייז" ("השתולים").

ב-2007 פרי-שלו הכריז על הקמתה של מפלגה חדשה, "אוגנדה בירידה", בעקבות סקרים שהוא הזמין שמנבאים למפלגה בראשותו כ-750 מנדטים בכנסת ותמיכה של 100% ברעיון להעביר את ישראל לאוגנדה. הדוגמנדינית (דוגמנית בלונדינית) רוני סופרסטאר (שילוב של המילה "סופר" והמילה "סטאר") הביעה את התנגדותה למפלגה החדשה. כמו כן הוא הודיע על תמיכתו בביבי נתניהו לראשות הממשלה, לאחר שבר סיפרה לו שהיא קראה פעם בעיתון שבן דוד של ביבי נסע לאוגנדה וגם שהיה כתוב בכתבה שביבי אמין או משהו כזה.

באותה שנה הוקמה במימונם של פרי-שלו ובר חטיבה חדשה בצה"ל בשם חטיבת המשתרמטות (שילוב של משטרה צבאית ושריטות), במתחם החריה. הפעולה הראשונה של החטיבה הייתה ירידה המונית של כ-200 משתרמטות לפועלים זרים לשם עידוד הירידה לאוגנדה. מאז ירדו עוד חיילות רבות מהאוטובוס שיוצא מהבקו"ם בצרחות ובבכי, לאחר שבר התחילה לשלוח את פרי-שלו לבסיס תל השומר כשהוא לבוש בתחתוני משי בלבד.

חודש אחר כך הציע נשיא איראן אחמדניג'אד להעביר את ישראל לאלסקה במקום לאוגנדה, כדי שפרי-שלו יוכל לעשות קרחנה על הקרח חופשי. ההצעה שלו נדחתה על ידי מחלקת החוטמפוני (טמפון/חוטיני) של ספורטס אילוסטרייטד וממשלת ישראל.

דיקפריו בזמן שבר עשתה ברית מילה לפרי-שלו.

סוף הקריירה

כרגע פרי-שלו נמצא בשלבים מתקדמים של הפקת הסרט הרביעי בסדרת "הסנדק". הסרט יצולם ברובו באוגנדה, יכלול כ-6 מיליון סטטיסטים מישראל, וישתמש בתפאורה של הסרט "המלך האחרון של סקוטלנד" בכיכובו של זאב רווח. עלילת הסרט תתרכז בניסיונות של דון קורליאונה (אנדי גרסיה) להילחם בשמועות האכזריות שהוא קובני ולא איטלקי, כאשר פרי-שלו מצידו מנסה להילחם בניסיונות של המאפיה היהודית להשתלט על משפחת קורליאונה ולגייר אותה. פרי-שלו הציב אבטחה כבדה סביב הסוס הלבן של בר כדי שלא יכרתו לו את הראש אבל שום דבר לא עזר ובסופו של דבר הוא נאלץ לעבור ברית מילה ומקבל פלשבקים של כל המלעוניות (דוגמניות-העל) שהוא עשה בימי חייו. הסרט מסתיים בסצנה טרגית של פרי-שלו מככב בסרט החדש של אסי דיין, "כלבים לא יכולים לעשות כביסה", לצידן של מרגול ואניטה פללי.

ראו גם