רומניה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
האימפרה הסוציאל-פדרמונטונלית "יש לך שקל?" של רומניאק
דגל רומניאק [[תמונה:|125px|סמל רומניאק]]
דגל רומניאק סמל רומניאק
מוטו לאומי "בנות בלונדיניות זולות לא מרוסיה"
המנון "שיר הנושא של הסנדק" (רוצה בנות ברומנית)
יבשת הגוש הדמוקרטי של מזרח אירופה אסיה
מיקום רומניאק

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

רומנית סלאבית

עיר טקילה

מוסקבה

העיר הגדולה ביותר

רומא

משטר

מאפיה דמוקרטיה פרלמנטרית

ראש המדינה

דרקולה

הקמה

פירוק ברית המועצות

צפיפות אוכלוסין

V

מטבע

שנייקל,שקל

אזור זמן

לילה (4 וחצי לפנות בוקר)

סיומת אינטרנט

roani

קידומת

שקל-שקל-שקל

"אחחחח.... המולדת"
~ גמל על רומניה
"איזה משחק - מאמא ליגה! "
~ אלון מזרחי על ליגת הכדורגל הרומנית


"רומנים הם לא סלאבים לא להקשיב לאף אחד אחר אנחנו לא סלאבים לא היינו סלאבים לא לחשוב אחרת!!! "
~ רומניה


הרפובליקה "הקומוניסטית" הקמצנית של רומניה-(רומנית:republica mare zgârcit din România***ראה כוכבית למטה) ידוע גם בתור רוסיה הלטינית היא מוצאם של הגמלים בכל רחבי העולם ולפי כן יש הטוענים שגם הבדואים הגיעו מרומניה בשל "פרדוקס הבדואי" שמסביר שבעצם בלי גמלים הבדואים לא יגיעו לפורקן מיני, ולכן לא יצליחו להוליד ילדים ולהגיע לדור ההמשך. אך רבים חולקים על דעה זאת כיוון שהבדואים לא מכירים את השקל ואת המדינה הציונית.

רומניה ידועה בשל האוכלוסייה האתנית הגדולה שלה של "בנות בלונדיניות זולות" אך גם בשל דובים, קומוניזם, ערפדים, כסף חלש, ושנאה עזה כלפי מונגולים. בקיצור ילדי הסנטר של מזרח אירופה. לפי התרבות הרומנית עתיקת השנים רומניה מורכבת משלושה ממלכות בשם "וואפחיה", "מולארוסיהדובה" ו "טראנסאיכסווניה". השפה הרומנית מורכבת בעיקר מרצף בלתי אחיד של אותיות בעלות סמלים לא מובנים, לא נראה כי מישהו יודע איך לדבר רומנית.

היסטוריה

הקמת המדינה הרומניה ב-82 לספירה גררה התנגדויות רבות בטענה שהרומנים לא יכולים לקבל את השקל כמטבע החדש שלהם, אלא הם צריך להתגייר ולחכות עד 1980 (השנה שבה הוחלפה הלירה בשקל, לך תדע אולי ישאלו את זה במי רוצה להיות מיליונר ואז אתם תתטענו שידעתם ועדיין תשארו עניים כמו שמעון פרס.) השנה שבה ישראל תקבל את השקל כמטבע שלה.

הרומנטיקה הומצא ברומא, בירת האימפריה הרומנית של אז, כאשר שייקספיר החליט שמשעמם לו בחיים והוא צריך להמציא משהו שיהיה כמו טלנובלה אבל משעממת ובתוך ספר וכך כתב את הרומן הראשון "הרומן שלי עם הכלב של השכנים" אשר עורר תגובות נמרצות ברחבי האימפריה: ארגון הספרנים "ספרניות לא אומרות רק ששששש" טען ש:"הספר הזה הוא בושה לעיניים,לאוזניים ולגב ביחד!" גם ארגון הכלבים "חהחה יש לו את אורנה בנאי!" טען ש"זוהי בושה לעיניים, לאוזניים, לגב ולכלבים ביחד!". ולכן החליט שייקספיר לכתוב את הרומן "רומאיו ויוליה" מה שגרר תגובות נמרצות בעד שייקספיר ונתינת פרס נובל לספרות לו. עם פרסום הספר השני בסדרה "רומאיו ויוליה: מה שלא ידעתם שקרה במרפסת" החל גל התאבדויות המוניות באימפריה ושלילת הפרס והרשיון הנהיגה שלו בטענה ש"אם בן אדם יכול להיות סוטה כל כך הוא חייב להיות שיכור. לא?". לאחר פרשת הביציות ברומניה בשנים האחרונות יצא ברומניה ממתק חדש ששמו ביצית הפתעה, שהחליף את ביצת ההפתעה של קינדר שכנראה הייתה יקרה מדי לרומנים.

כל שטח המדינה תופס לוח טקטוני אחד, המסתובב נגד כיוון השעון בקצב של כ-750 סל"ד. בגלל זה, כל המצפנים הרומניים ובשבי מזג האוויר צריכים להיות מכוילים מחדש על בסיס קבוע.

רומניה היא המדינה הגדולה ביותר באסיה וזוכה לשבחים רבים כמדינה האפריקאית הגדולה ביותר מאז עברה של ויסקונסין לדרום אמריקה. אף על פי כן, מועצת האו"ם למדינות שמוצץ כינתה את רומניה כמדינה המבאסת בעולם מזה 10 שנים ברציפות. על כל השטויות המחורבנות האלה, האשימו את ולאד דרקול, מנהיג פוליטי רומני מפורסם שבאופן בלתי מוסבר יוצא רק בלילה.

רומניה חולקת מיליוני גבולות חדירים למחצה עם מיליוני שברים מרוסקים של מדינת יוגוסלביה לשעבר וברית המועצות המפוצלת כעת, כמו גם עם פקיסטן, אוגנדה, ויסקונסין ועוד כמה מדינות מתועשות למחצה. עקב עיוות מקומי ברצף המרחב-זמן, מרכז רומניה עבר לאחרונה שינוי פאזה וכעת משמשת כפורטל ליקום מקביל אחר בשם היקום השחור (סעפת קובית של אנרגיה גבוהה הניזונה על ידי מקקים ודם אנושי טהור. דם טהור הוא כמובן מיתוס שכן לכל אזרח ברומניה יש רמת אלכוהול בדם של לפחות 50%]).

גיאוגרפיה

ברומניה מקצוע הגיאוגרפיה נלמד רק מכיתה ז' ומעלה.

רומניה הצטרפה לאיחוד האירופי בשנת 1560 לפני הספירה כ 3569 שנה לפני שהוא בעצם נוסד, ולמעשה הצטרפה אליו עוד פעם ב1732 אחרי הספירה כדי שזה יהיה יותר רשמי.

רומניה היא הבית למדבר הגדול בעולם ולמעשה האסלאם התחיל ברומניה. רומניה שכנה של מדינות כמו: בולגריה, אוסטריה, רוסיה ועוד הרבה מדינות אירופאיות (ומנהלת מלחמה עם רובם).

בצורה שאינה ידועה למדע, לכל רומני יש את התכונות הלא אוקלידיות של חור שחור, וירטואלית אינסופי, ויכול להתרבות א-מינית בצורה לוגריתמית.

יהודי רומניה

היהודים הגיעו לרומניה בעקבות חורבן בית המקדש הראשון ויש הטוענים שאפילו לא הגיעו יהודים לרומניה וכולם שם כוזרים!!! אך אנשים אלו ברובם ערסים וכל האחרים ממפלגת ש"ס. במחקר מעמיק שנערך לאחרונה הוכח בודאות כי כל הרומנים שטוענים שהם יהודים הם בעצם נוצרים שרצו להשתזף בשמש אז באו לישראל.

יהודי רומניה הקימו תרבות רחבה ומתקדמת ואפילו הוצא להקים ברומניה את מדינת היהודים אך חוזה המדינה, הרצל הגיב על כך בגינוי נמרץ:

"לא! לא! ולא!! רק אוגנדה!!!"

הרצל


אך רובם של חברי הקונגרס הציוני שגרו ברומניה החליטו להקים שם מדינה יהודית ואף הקימו אחת שקיימת עד היום אשר מנהיגה הוא השקל העליון, אשר שמו לא נודע ברבים האר"י פוטר.

***

זה מה שהיה כתוב בגוגל תרגם! הגיע הזמן שהם ישדרגו אותו... (כי גם הערך הזה גנוב)