אכילת מוח · זומביזציה · בילבול ביצים · ציפצוף בולבולים · רמי פורטיס · זיון שכל · ינון מגל · חידון התנ"ך · יעקב ברדוגו · ציפי שביט

מנאייכ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Avi.png לידיעתכם: ערך זה מבאס!

בניגוד לשאר הערכים באיןציקלופדיה, ערך זה לא מתאפיין בנטייה לגרום לצחוק ואושר. לאחר קריאתו, מומלץ להימנע מלהשתהות במבטים נוגים על מחלקת סכיני הגילוח, בסופר הקרוב לביתכם.


Israel Flag.svg ערך זה נשלט על ידי ממשלת ישראל!
מומלץ מאוד:
 • לדבר על שחיתויות פוליטיות
 • להלל את שמם של החמאס / ג'יהאד / חיזבאללה / לבנון / דאע"ש
 • להעביר דולרים במעטפות מתחת לשולחן
מנאייכ
Esc23.png
כפי שניתן לראות בבירור, הלוגו של "מנאייכ" הוא הלוגו הכי לא-אינטליגנטי בהיסטורייה של הטלווויזיה.
ז'אנר זומבים
אורך פרק 5 שעות
יוצרים יאיר לפיד
שחקנים ולדימיר פוטין
ולדימיר ז"לנסקי
אילנה דיין
האחים קרדשיאן
ירושלמי
ארץ מקור Ukrainflag.JPG אוקראינה
רשת שידור צ'רנוביל 11
תקופת שידור מקורית 1956 – 2023
מספר עונות 1
מספר פרקים 67

מנאייכ (2020 - 2022) (MAHAƎK) (בעברית: מניאקים) (מ.ק. 11) (אבל זה לא קשור) הייתה סדרת זומבים אוקראינית שצולמה בחלקה בישראל, ושודרה בתאגיד השידור הזומבי בין השנים 2020 ו-2022. הסדרה נכתבה ע"י יאיר לפיד והיא מספרת את סיפורו של יאיר לפיד, תחקירן של התוכנית "עובדה", שמנסה ללא הצלחה להפיל את משטרו של נשיא בית המשפט העליון, הרב הראשי לישראל ומאמן נבחרת ישראל בכדורעף, בנימין נתניהו. כידוע, גם הערך הזה הוא חלק מהתחקיר הניבזי של יאיר לפיד, ולפיכך ערך זה מצונזר החל מרגע זה ועד להודעה חדשה, ובמקום לעסוק בסדרה "מנאייכ" הוא יעסוק באירוויזיון 2023, שהיא התוכנית השנייה של התאגיד שכותב ערך זה צופה בה. [1]

נציגת ישראל באירוויזיון 2023 היא נועה קילר שתשיר את השיר "חד-קרן", שיעסוק כמובן בהעצמה זומבית, בהמשך לשירה של חוה אלברשטיין "חד-גדיא" שמתאר את רציחתו של מלאך המוות בידי אלוהים. כידוע, מלאך המוות הוא מלך הזומבים, ואלוהים הוא בנימין נתניהו. השיר "חד-קרן" יתאר את התוצאה של חיסול מלך הזומבים ע"י אלוהים, שגרם להיכחדות המין הזומבי מעל פני האדמה, והציל את האנושות מזומביזציה של המין האנושי. ערך זה יתאר בפרוטרוט את רציחתו של מלך הזומבים ע"י אלוהים אשר הצילה את כדור הארץ מזומביזציה מיותרת שמעכבת פרוייקטים חשובים בכדור הארץ, כמו למשל יישובו מחדש של בלפור ע"י משפחת נתניהו ואכילת המוח של תושבי כדור הארץ.

עודף זומביזציה הוא הנושא החשוב ביותר בהיסטוריה של המין האנושי, מכיוון שהוא עוסק בדרך שבה הזומבים אוכלים את המוח של תושבי כדור הארץ ללא הפסקה, וזה ממש כואב להם. בנוסף, תושבי כדו"א סובלים מ-100% תמותה כתוצאה מאכילת המוח שלהם ע"י הזומביזציה המיותרת ועודף הזומביזציה שמייצר המין הזומבי המקולל. מי ייתן ואלוהים לא יתחרט לעולם על רציחתו של מלך הזומבים יימח שמו, ולא ימליך מחדש מלך זומבים חדש שגם לו קוראים מלך הזומבים, אבל הוא לא אותו מלך שמת בגלל שאלוהים רצח אותו כמו וויל סמית', כי אלוהים הוא ממש סקסי על אף גילו המבוגר, אבל הוא לא זומבי כמו גלית גוטמן.

עלילה

סיפורינו מתחיל כאשר אלוהים, מלך מלכי המלכים ומשרתו האישי של איתי לוקץ', לוקח את מלך הזומבים ופשוט רוצח אותו למוות. רציחתו של מלך הזומבים הייתה הכרחית מכיוון שמלך הזומבים שחט את השוחט שנגח בשור שהטביע את המים ששרפו את האש שהרביצה למקל שנשך את הכלב ששרט את החתול ששיכנע את הגדי להיות צמחוני. מאז רציחתו של מלך הזומבים, ירדה לחלוטין רמת הזומביזציה במדינת כדור הארץ, מכיוון שמלך הזומבים היה אוכל את המוח לקרניבורים ולמעריצי אריק איינשטיין רבים שצריך להתחיל להיות צמחוניים ולשמוע חוה אלברשטיין. לפיכך, עודף הזומביזציה שהופסק באופן מוחלט ע"י מר אלוהים גרם לירידה דרסטית במפלס אכילת המוח בהופעות של רמי פורטיס במועדון הבארבי, ובאכילת מוח בנוף הקולינרי האנושי באופן כללי.

מלך הזומבים ידע שאלוהים מתכוון לרצוח אותו, אז הוא האזין לאלוהים בתוך וואן משטרתי בזמן שאלוהים תיכנן לרצוח את אחותה של הזונה שהוא רצח בעונה הקודמת, אבל אחותה של הזונה שפכה עליו קפה ואז הוא חשד במשהו וברח מהבית שלה, אבל אז אלוהים יצא מהוואן ועצר את מלך הזומבים. אבל אלוהים זכה לעזרה בלתי צפוייה מידיו של היועץ הזומבי של הממשלה, ולכן אלוהים לא כלוא כרגע בכלא, ובמקום זאת הוא נמצא במעמד של עד מדינה לשם הפללתו של ראש הממשלה יאיר לפיד. אבל מלך הזומבים נרצח לבסוף ע"י אלוהים ולכן אלוהים ניצל מהזומביזציה המיותרת הזאת, שאיימה לאכול את מוחו של אלוהים.

הסיפור מסתיים ברציחת מלך הזומבים ע"י אלוהים, שגרמה לאנטי-זומביזציה נרחבת ברחבי כדור הארץ, ולעלייה במספר המוחות הבלתי-אכולים ברחבי האנושות כולה. בנוסף, נועה קילר זכתה באירוויזיון.

כל מילה מיותרת.

המשפט

מלך הזומבים לא זכה למשפט הוגן, בגלל שהוא בעצמו לא היה הוגן מעולם. מלך הזומבים נרצח ללא שום משפט ע"י אלוהים כי אלוהים הוא מגניב וסקסי כמו רותם סלע ומלך הזומבים הוא הומו כמו אסי עזר. חוץ מזה, ממשלת כדור הארץ לא מנהלת משא ומתן עם זומבים. היא פשוט רוצחת את מלך הזומבים כי מלך הזומבים הוא בן-מוות והוא מתארח בקליפים של להקת אתניX בשביל לגרום לאלוהים להיראות בלתי-מגניב. אבל אלוהים רצח את מלך הזומבים כי מלך הזומבים לא האמין באלוהים ובמגניבותו של אלוהים המגניב.

לכן, אלוהים רצח את מלך הזומבים ועכשיו כולם מבינים כמה שאלוהים הוא יותר מגניב ממלך הזומבים החנון שמבשל דגים ביאכטה שלו ולא רוצה להיות חבר של אלוהים.

ביקורות

אירוויזיון 2023 זכה לביקורות חיוביות רבות, בעיקר על רקע רציחתו של מלך הזומבים, ע"י אלוהים כמובן, וירידתו של מפלס הזומביזציה בעולם בעקבות כך. בניגוד לתחרויות אירוויזיון רבות בעבר, המנחים נטו שלא להפריז באכילת מוחם של הצופים, והמשדר היה שוטף, אלגנטי וענייני ממש כמו התכנית נינג'ה ישראל. רצח מלך הזומבים התרחש ממש במקביל להצבעת הצופים, מה שנתן הזדמנות לצופי האירוויזיון לעבור לערוץ 14 ולצפות בדיווח על רצח מלך הזומבים. בסיום התחרות, אלוהים התקשר בשידור חי לנועה קילר ובירך אותה על הניצחון, ובתגובה נועה קילר בירכה את אלוהים על כך שהוא רצח את מלך הזומבים, והציל את האנושות מעודף זומביזציה מיותרת ומאכילת מוחם של נתיניו הנאמנים של אלוהים, צופי ערוץ 14.

רצח מלך הזומבים 2023 לא זכה לשום ביקורות שליליות כי אלוהים הציל את האנושות מאכילת מוחם ומזומביזציה בלתי נחוצה שהפריעה לפרוייקטים חשובים רבים כמו העברתו של משדר האירוויזיון לערוץ 14.

שיר הנושא

שיר הנושא של אירוויזיון 2023 הוא "חד-גבה" בביצוע אנה זק.

ראו גם

 • זומביזציה זה לא טוב
 • עיצרו את הזומביזציה היום!
 • אם אוכלים לא מוחים
 • אם אוכלות לא מוחות
 • אם אוכלים לא מוחות
 • אם אוכלות לא מוחים
 • הפסיקו את הזומביזציה כי היא אוכלת את מוחינו
 • הפסיקו את הזומביזציה כי היא אוכלת את מוחותינו
 • Stop The Zombization of Our Planet
 • אלוהים שונא זומביזציוניסטים
 • אלוהים שונא זומבים
 • אלוהים לא רוצה לזומביה
 • אלוהים שונא דגים
 • אלוהים שונא יאכטות
 • אלוהים שונא לאכול דגים על יאכטות
 • אלוהים שונא מלכי זומבים שאוכלים דגים על יאכטות
 • אלוהים שונא אתניX
 • אלוהים שונא את אתניקס
 • אלוהים שונא את השיר תותים
 • אלוהים שונא את השיר ג'סיקה
 • אלוהים שונא לחפש בספוטיפיי שמות של שירי אתניX
 • אלוהים שונא לחפש בספוטיפיי שמות של שירים של אתניקס
 • רוצה לקרוא איןציקלופדיה בשקט בלי כותרות שצועקות רצח של מלכי הזומבים


ערך זה יותר מדכא ממצחיק
(אבל זה לא שיש יותר מדי הבדל בין מצחיק ומדכא בעולם המודרני המחורבן שלנו)
 1. לא כולל זהו זה! ושטוקהולם עונה 2 עם דובלה גליקמן.