ארגנטינה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
אימפריית האסאדו והטלנובלות
דגל ארגנטינה סמל ארגנטינה
דגל ארגנטינה סמל ארגנטינה
מוטו לאומי כמה צ'ימיצ'ורי לשים?
המנון ריבר, ריבר, אין כמוך ריבר!
יבשת דרום אמריקה
שפה רשמית

ספרדית במבטא איטלקי, יידישיאי, וגרמני.

עיר טקילה

מאלוס איירס (האוויר המלוכלך)

העיר הגדולה ביותר

האוויר המלוכלך

משטר

דיקטטורי עם נטיות פרו גרביליות

ראש המדינה

פרננדה "אווה פרון" קירשנר

הקמה

1811 הספרדים מגורשים בשל עודף ריקודי פלמנקו.

צפיפות אוכלוסין

4 משפחות בכל צריף

מטבע

che!

אזור זמן

אזור זמן של ארץ ההוביטים

סיומת אינטרנט

che boludo.

קידומת

00

"מוווווווו!"
~ ארגנטינאי מזן הבקר בערבות הפמפאס.
"צ'ה בולודו!"
~ ארגנטינאי מעיד על גודל אשכיו.
"אם שבתאי צבי לא היה אוהד בוקה ג'וניורס, אז ברור שהייתי מזמין אותו לארוחת אסאדו דשנה"
~ מיגל דה סרוואנטס על שבתאי צבי.

ארגנטינה היא מדינה בדרום-אמריקה, המקום הזה עם הבשר. המילה 'ארגנטינה' היא מילה בשפה הלטינית-שוודית העתיקה, שפירושה 'כסף'. בשנות התשעים התחילה המדינה ארגנטינה להשפיע השפעה רבה על מדינות המערב וכך התחילה האימפריה הגדולה 'אימפריאס דל ארגנטינאיס'- האימפריה הארגנטינאית, תעתיק מספרדית.

היסטוריה

ממושבה למדינה-מהפכת הבלונד

ארגנטינה נוסדה במקביל ל'מהפכת הבלונד'. עשרות אלפי בנות ובנים בלונדינים אוהבי רומנים ובשר הגיעו לאזור ארגנטינה ודרשו מדינה משלהם. כשנה לאחר ארועים אלה, הכריז האו"ם על הקמת מדינה חדשה- ארגנטינה. את השם בחרו הבנות הקטנות שבחבורה שחלמו על בעל עם כסף, טירה ענקית ופדריקו פרטי. לאחר 10 שנים, ראו תושבי המקום שהמדינה צריכה ידיים עובדות, שיעבדו את האדמה, וישקיעו זמן מיופיים הטהור (ומהפדריקו הפרטי שלהם), כדי לקדם את המדינה. הארגנטינאים החליטו להביא עבדים אינדיאנים לאזור. ככה הגיעו לארגנטינה התושבים שנקראים כיום 'המקומיים', למרות שזה בדיוק ההפך! ארגנטינה ננטשה ברובה לאחר כמה עשרות שנים, בגלל מחלה שפרצה באזור, ורק ה'מקומיים' נשארו שם. לאחר מאה שנים, חזרו לשם צאצאי המתיישבים הראשונים מגרמניה, והביאו איתם טכנולוגיה מפותחת, מים וחשמל. כל הפיתוח הטכנולוגי באזור לא הצליח עד היום, למרות הידע שהביאו איתם הבלונדינים אוהבי הבשר.

ממדינה לאימפריה

במשך מאות שנים חיו הארגנטינאים באושר ובשר, גם הבלונדינים וגם האינדיאנים. בתחילת שנות העשרים של המאה הקודמת, כינסו חבורה של מורדים מקומיים וחבורה של נציגי העם, ישיבה בשם 'אימפריאה ארגנטיניאס דל טלנובלאס'. מנהיג הישיבה ומנהיג המורדים הוא לא אחר מאשר פבלו רוזנברג, הקיסר הראשון של האימפריה הארגנטינאית. בישיבה שהתרחשה באמצע ארגנטינה (דאז), בעיר קורדובה, הוחלט להשתלט על העולם, ולהשפיע על מיליונים של בנות ברחבי העולם, שמטרתן ואהבותיהן דומות לאלו של מייסדי ארגנטינה- רצון לבעל עשיר, ואהבה לרומנים ושטויות אחרות. עד היום לא יודעים בדיוק מה התחרש בכנס הזה ויש שמועות שאומרות שכל מי שהתנגד לפבלו, ירו בו מיד. ארגנטינה נקראת גם ארץ הצימצורי

ההמנון הלאומי

נא לקום (ולנקות את צידי הפה מהאסאדו כמובן!) לשירת ההמנון:
425

gl:Arxentina