הומוסקסואליות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
  • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסג'נדרים
  • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
  • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
  • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
  • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיאShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"אם הומואים אוהבים לעשות את זה עם גברים, למה הם לא מאוננים כל היום?


"

~ שבתאי צבי על הומואים
"המחשבה לשכב עם גבר/עז/אישתי מגעילה אותי. מה לעשות? מה? מה אתם רוצים ממני? מה אמרתי? בסך הכל אמרתי את האמת! זו עובדה!"
~ מנחם בן על הומואים


"יהומו מסריח!"
~ ערס מצוי על חבר בקהילה הגאה.


הומו - כינוי המתאר אדם שאוהב בנים (ביוונית: Homo- אייייייכס) (באנגלית: RETARD - כישלון מערכות, השמדה עצמית בעוד 3..2..1..) הומו הוא שם כללי לגבר המקיים יחסי שיווין עם גבר. מבחינה מתמטית זוג גברים הנמצאים בקומבינציה לינארית נחשבים למערכת הומוגנית. בחשבון אינפניטסימלי הנגזרת של פולינום תמיד תהיה קוקסינל בחזקת מקדם הפולינום ועוד אחד, כחלק מהמשפט היסודי של האלגברה. "הומומורפיזם" הינו מצב רפואי בו אדם דומה להומו מבחינה צורנית. נקבת ההומו קרויה לסבית.

דגל הומוטופיה

גישה מדעית

הומואים הם למעשה מתנדבים למחקר מאוד חשוב לאנשות. שאלת החקר היא: האם גבר מסוגל להכנס להריון? למרות הניסיונות הרבים, המחקר עדיין לא הניב תוצאה חיובית. המדע עדיין בטוח בנכונותו של רעיון סקסיסטי והומופובי, שלפיו רק אישה מסוגלת להכנס להריון ולהוליד ילד.

ולמרות כל זאת, משום מה, מתרחשת עליה באחוז ההומואים בחברה. למרות שקיימות מספר תאוריות חולניות, אין הסבר מדעי איך הם מצליחים להתרבות.

הלאומיות ההומוסקסואלית

אווו... אולי אנחנו רואים משהו שלא היינו צריכים לראות

מזה שנים רבות ההומואים נלחמו על מדינה משלהם. המאבק החל אחרי פרסומו של הספר "אם תרצו בתחת, אין זו אגדה" של בנימין תיאודור הרשלובסקי. בשנת 1984, התכנס האו"ם בכדי לדון בשאלת ההומואים. לבסוף הוחלט שתקום להם מדינה, "הומוטופיה", אך המדינה טרם הוקמה, כיוון שהומופובים הנמצאים ברשויות השלטון לא מסכימים להחלטה.

בעקבות כך, מדי שנה נערכות על ידי ההומוסקסואלים הפגנות ענק, בהם הם מרקדים וצוחקים וסוחבים איתם לכל מקום את דגלי ההומוטופיה. אנשי משטרה מפזרים מדי פעם הפגנות אלו, בטענה שהם פוגעים בערכי הציונות בכך שרוצים מדינה משלהם.

הומוטופיה

המדינה שעתידה לקום, מתוארת בספרו של בנימין תיאודור הרשלובסקי "ארון ערוך". ההנהגה בישוב ההומוסקסואלי תהיה מנוהלת על ידי אנשי דת, אשר לא יכירו בנישואים הטרוסקסואלים, אפילו אם הם נעשו בחו"ל. היא תכשיר את הקרקע לקראת בואם של עולי רגל ויוצאי הארונות. היא תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה ללא הבדלי מין, מגדר, נטיה מינית והגדרה עצמית. תשמור על המקומות הקדושים לכל המינים ותתרום לחיזוק הרגש הלאומי בקרב יוצאי הארונות בגולה ולזיקה להומוטופיה. המדינה מתחייבת שלא לפגוע בזכותיותיהם של האוכלוסיה ההטרוסקסואלית שעלולה להמצא בשטחי ההומוטופיה. הומוטופיה נותנת יד לשלום עם כל המדינות השכנות לצרכי חיזוק הקשרים הבינאישיים של מנהיגי המדינות.

פרדוקס משכב הזכר

בשנת 690 לפני הספירה הפילוסוף אריסטו העלה על הכתב את אחת הדילמות המוסריות החשובות בתולדות הפילוסופיה, שזכתה לכינוי "פרדוקס משכב הזכר".

דילמה זו דנה בשאלה- אם אדם שוכב עם גבר כדי לבדוק, האם זה הופך אותו ליותר גיי (כיוון ששכב עם זכר) או יותר סטרייט (כיוון שהוא בדק וראה שהוא לא אוהב את זה)?

מתומכי הדעה נגד-משכב זכר נמצא זאב ז'בוטינסקי, שטען כי "ניסיתי את זה מספר פעמים. זה לא הפך אותי ליותר סטרייט. סתם שיקרו לי.".

מנגד, בין תומכי הדעה בעד-משכב זכר נמצא ניצן הורוביץ, שטען כי "כן כן חשוב מאוד לשכב עם בנים ועם כמה שיותר בנים. תשכבו המון המון פעמים כדי להיות בטוחים ב100% שאתם סטרייטים אגב אם מישהו רוצה את המספר שלי אני פנוי הערב".


הומוסקסואליות בהיסטוריה היהודית

וַיּוֹסֶף יְהוֹנָתָן לְהַשְׁבִּיעַ אֶת דָּוִד בְּאַהֲבָתוֹ אֹתוֹ כִּי אַהֲבַת נַפְשׁוֹ אֲהֵבוֹ

שמואל א', כ' י"ז


בתקופות הקדומות התופעה הייתה נפוצה ביותר, למעשה חכמי הדת המליצו לכל אדם מאמין להתנסות בהומוסקסואליות כדי להבין טוב יותר את המין הנשי.

האמרה הידועה של חז"ל: "מי שרוצה לתת, חייב לדעת גם לקבל" מהווה את הבסיס למצווה החשובה בהלכה היהודית למשכב זכר, לפחות באחד מארבעת הרגלים.

בתקופה מאוחרת יותר חלה דאגה בקרב הרבנים מכמות ההומואים שהורידה את הילודה בכ90% והם החלו לפנות לציבור בבקשות לקיים יחסים גם עם בנות המין הנשי, ואז הוכנסה לשימוש מצוות פרו ורבו.

ראו גם