הוקי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
קבל את זה!!!! *פססט אנחנו משחקים הוקי* *אה שיט שוב פעם התבלבלתי*

ההוקי הוא משחק המשוחק בדרך כלל על זירה יבשה או חלקה, המשחק הומצא על ידי בלרינות שעבדו בשילוב עם שחקני אלימות ולבסוף הגיעו למסקנה שצריך להקים את הספורט הזה שמשלב את שניהם. משחק זה הוא משחק המשלב טכניקות שונות שיוצרות את המהלכים המגוונים לדוגמא: כאשר השחקן רץ לאחר הדיסקית הוא עודף אותו עם מקל [1], בגלל שאם הוא יבעט בדיסקית הוא כנראה יפול ויקבל זעזוע מוחי. ההוקי הוא משחק שמפורסם בהרבה מאד מדינות בעולם 3 או אולי 4. ישראל היא אחת המדינות שההוקי לא מפורסם בה בגלל הסיבה הפשוטה שאין לנו קרח בכלל אפילו לא במגרשים שמוכנים מראש.

ציוד

הציוד של ההוקי נחלק לכמה חלקים, בכל אחד מהם מאופיין הציוד הדרוש לו.

ציוד שחקן

לכל שחקן יש מקל (שחור כזה) למקרה שהוא ירצה לפתוח במחזמר בזמן המשחק או בשביל להדוף את הדיסקית. בנוסף לכל שחקן יש סוג של להבים גדולים על הנעליים כדי שיוכלו לעשות ריקודי קרח יפים על הקרח, לכל שחקן יש מגני שוקיים למקרה שמישהו יבוא ויבעט להם בארוחת הצהריים (יש שחקנים שיש להם גם מגני פולקע).

ציוד לשוער

לשוער יש ציוד שקצת דומה לשחקן רק שהוא לא דומה לשחקן בכלל. לשוער יש גם מקל שחור רק שהידית שלו יותר דקה כדי שהוא יוכל לגרבץ בזמן שהוא מחכה בשער שעות עד שמגיעים כל השחקנים. גם לשוער יש להבים בנעליים ושוב פעם מומלץ לא לבעוט בדיסקית ההוקי משתי סיבות : זעזוע מוחי, הדיסקית יכול להיחתך לשתיים. מכנסיים מיוחדות עם כיסים שמתאימים להחבאת סנדוויצ'ים ופולקע בנוסף המכנסיים האלה לא צריכים מגן פולקע כי כל המכנסיים כבר מגנות עליהם, יש מכנסיים כאלה שיש להם מן מיקרוגל קטן בכיסים לחימום כל מיני דברים (יש אנשים חולניים שמחממים בזה את הביצים).

ציוד מגרש

המגרש במשחק ההוקי בנוי מקרח רובו והדיסקית במשחק עשוי בדרך כלל מיסוד חזק שקשה מאד לשבור אך קל מאד לשבור לאנשים את הפנים איתו. יש משחקים שהדיסקית עשוי משילוב של קריסטל מנטה, במבה לולו ונוקיה במשחקים אלה שחקן זורק את הדיסקית אם הוא מצליח וכל השאר השחקנים צריכים לברוח בשיא המהירות, מי שלא מצליח מת.

המנקה, כמו שרואים בתמונה יש לו מן מגב מוזר כזה שמנקה קרח (למקרה שהקרח התלכלך)

תפקידים

במצב משחק רגיל יש מגוון של שחקנים המחלקים לקבוצות תפקידים שונות שלכל אחת מהן תפקיד שונה. לרוב השחקנים התפקידים לא חשובים וגם המשחק עצמו לא חשוב בכלל ולא מובן איך הוא קיבל ערך בכלל.

השוער

השוער הוא אחד מן השחקנים ההכי פחות פעילים בכל המשחק, השוערים בדרך כלל יושבים שם ליד השער ומחכים כמה שעות תוך כדי גירוד בביצים ואכילת סנדוויצ'ים. כאשר כל השחקנים מגיעים לבסוף ומנסים לבעוט לשער את הדיסקית השוער בדרך כולל הודף את הכדור עם הבטן שלו והכדור חוזר חזרה לשחקן ושובר לו את הפנים, זה לא נחשב עבירה בגלל שהשחקן שבר לעצמו את הפנים בערך. במצבי משחק מסויימים כאשר המשחק הוא ארוך מאד ולשוער אין מה לעשות והוא רואה שהשחקנים הולכים לנסות להבקיע לו שער שוב פעם והוא מאד רעב הוא אוכל את הדיסקית.

המגנים

התפקיד העיקרי של המגנים כמו שקשה לנתח מתוך שמם הוא להגן. בגלל שיוצרי המשחק אין מספיק תקציב לממן מגנים אמתיים לשחקנים אך לפי החוק הם חייבים מגנים כדי לא להיפצע, יוצרי המשחק בזבזו את כל הכסף על מגני פולקע ואת השאר בזבזו על לקנות שחקני "מגן", שהם בעצם מגנים על שאר השחקנים. אם הדיסקית עומדת לפגוע לאחד השחקנים בפרצוף כאן המגן אמור להיכנס לתפוס את הדיסקית ולתת לה מכות, להרוג אותה או לירות בה בפנים. יוצרי המשחק משקרים למגנים שהם באמת עושים משהו חשוב למרות שהם סתם תחליף לכסף. במקרה שהקבוצה השנייה נמצאת בהתקפה תפקיד המגנים הוא לשבת בפינה החשוכה ולדמיין שהם תולעים קטנות שעושות כל מיני דברים, הולכות לסידורים הוא מבקשות הלוואות מהבנק.

החלוצים

תפקיד החלוצים הוא לייבש את הביצות ולהגיד את כמות האוכלוסין הוא כאשר ליוצרי המשחק ממש אבל ממש אין תקציב אז הם צריכים להגיע לצעדים נואשים. מכיוון שחסר להם כל כך הרבה כסף אז סוחרים "חלוצים" שתפקידם להתפשט ולבל בתמורה כסף. מקור המילה חלוצים בה מהמילה "לחלוץ" או בעברית יותר קלה "להתפשט" או בקיצור הם עובדים בתור חשפנים אך לרוב הם מתים בגלל כמה סיבות: מתים מקור, מתים ממכה בפרצוף משאר השחקנים או שרוצחים אותם כי הם מחליקים כמו הומואים.

חוקים

חוקי המשחק הם מה שגורם למשחק להיות פייר, מי שלא מכבד את חוקי המשחק יקבל מוסר השכל מבוריס לכל חוק יש שם דפוק כזה שהוחלט על ידי ה- national gay location או בקיצור NHL.

  • Faceoff - אחד החוקים החשובים ביותר במשחק הוא כאשר שחקן מנסה לגנוב לך את הכדור תוך כדי משחק, לדפוק אותך בקיר תוך כדי משחק או שמראה לך זין לאחר שהבקיע לך שער. החוק אומר בצורה פשוטה לקחת את מקל הריקודים המסורתי ולהוריד לשחקן היריב את הפנים ולתלות אותו בבית שלך ליופי.
Puck Fuck
  • TimeOut - חוק זה קורה בדרך כלל כשנגמר הזמן המשוער של המשחק ואתה קרוב מאד להבקיע אבל הקבוצה היריבה מובילה עלייך בשלוש נקודות. במצב כזה צריך לעשות סולם גנבים עם שאר השחקנים לעלות למעלה לאיפה שיש שעון ענקי כזה ולדפוק לו קצת מכות עם פטיש עד שהוא נשבר. במצב כזה יש הארכה ונשאר עוד קצת זמן למשחק.
  • Changing on the fly - לחוק זה יש שתי גירסאות הראשונה זה במקרה שנכנס זבוב למגרש כל הקבוצות צריכות לרדוף אחריו עם המקל ונופף חזק עם המקל הריקוד המסורתי במצב זה כל המגנים אמורים למות מזעזוע מוחי. בגרסא השנייה של המשחק זה כאשר אחד השחקנים רוצה לנסות טקטיקה מיוחדת קשה במיוחד אשר יכולה להבקיע שער בפעם אחת השחקן אמור להחזיק את הדיסקית עם היד ואז שחקן אחר צריך לדפוק מכה חזקה בדיסקית השחקן אמור לעוף את לשער של היריב במצב זה הוא מפיל נחוי את השוער והכדור נכנס לשער.
  • Puck - לפי החוק הממשלתי אסור לקלל אז בגלל זה חוק זה נקרא Puck ולא Fuck או שפשוט כותב החוקים הוא דיסלקט שגם זה אפשרי. Puck זה שמה של דיסקית ההוקי המסורתית דיסקית זאתי נקראת ככה כי התפקיד העיקרי שלה זה להפוך את השחקן ל"לא פעיל" על ידי מכה חזקה בפנים מה שאמור לשתק לזמן קצר/ארוך את השחקן מה שמביא אסטרטגיות רבות למשחק והופך אותו למקורי יותר.

הערות שוליים

  1. טכניקה זאת הומצאה על ידי רקדני הריקוד מקלות (האלה שרוקדים עם מקל וכובע)